Mecze

Aluron CMC Warta ZawiercieAsseco Resovia RzeszówCerrad Enea Czarni RadomCuprum LubinGKS KatowiceGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleIndykpol AZS OlsztynJastrzębski WęgielMKS BędzinPGE Skra BełchatówStal NysaŚlepsk Malow SuwałkiTrefl GdańskVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
  

Faza play-off

Runda I: Ćwierćfinał (do 2 zwycięstw)

Termin: 3

 

Termin: 4

 

Runda II: Półfinał 1-4 (do 2 zwycięstw)

Runda III: Mecze o 1 miejsce (do 2 zwycięstw)

Runda III: Mecze o 3 miejsce (do 2 zwycięstw)

Runda III: Mecze o 5 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 

Runda III: Mecze o 7 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

Runda III: Mecze o 9 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
3:1
22.03.2021, 20:30
więcej
 
2:3
26.03.2021, 17:30
więcej
 

Runda III: Mecze o 11 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
3:0
1512
28.03.2021, 20:30
więcej
 

Faza zasadnicza

Faza play-off

Runda I: Ćwierćfinał (do 2 zwycięstw)

Termin: 2

 

Termin: 3

 
 
 
 

Termin: 4

 

Runda II: Półfinał 1-4 (do 2 zwycięstw)

Termin: 2

 

Runda III: Mecze o 1 miejsce (do 2 zwycięstw)

Runda III: Mecze o 3 miejsce (do 2 zwycięstw)

Runda III: Mecze o 5 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
TV  03.04.2021, 20:30
3:1
 
TV  08.04.2021, 17:30
0:3
 

Runda III: Mecze o 7 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

Runda III: Mecze o 9 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
TV  22.03.2021, 20:30
3:1
 
TV  26.03.2021, 17:30
2:3
 

Runda III: Mecze o 11 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
TV  19.03.2021, 20:30
3:0
 
TV  28.03.2021, 20:30
3:0
1512
 

Faza zasadnicza

Kolejka: 1

 
TV  13.09.2020, 17:30
1:3
 
TV  12.09.2020, 17:30
1:3
 
TV  17.01.2021, 14:45
3:2
 
TV  12.09.2020, 20:30
0:3
 

Kolejka: 2

 
TV  20.09.2020, 20:30
0:3
 
TV  18.09.2020, 20:30
2:3
 
TV  21.09.2020, 20:30
3:2
 
 

Kolejka: 3

 
TV  05.01.2021, 17:30
3:2
 
TV  27.09.2020, 14:45
1:3
 
TV  25.09.2020, 20:30
3:1
 
TV  25.09.2020, 17:30
2:3
 

Kolejka: 4

 
TV  01.10.2020, 17:30
2:3
 
TV  29.09.2020, 20:30
3:0
 
TV  29.09.2020, 17:30
0:3
 
TV  30.09.2020, 20:30
2:3
 

Kolejka: 5

 
TV  05.10.2020, 20:30
3:0
 
TV  18.11.2020, 18:00
3:0
 
TV  18.11.2020, 17:30
2:3
 

Kolejka: 6

 
TV  10.10.2020, 20:30
2:3
 
TV  11.10.2020, 17:30
0:3
 
TV  20.10.2020, 20:30
0:3
 
 
 

Kolejka: 7

 
TV  02.02.2021, 15:00
3:0
 
TV  14.10.2020, 20:30
1:3
 
TV  11.11.2020, 20:30
0:3
 
TV  04.11.2020, 20:30
3:1
 

Kolejka: 8

 
TV  17.11.2020, 20:30
1:3
 
TV  09.12.2020, 17:30
3:1
 
TV  03.12.2020, 17:30
1:3
 
TV  18.10.2020, 14:45
3:1
 
 
TV  24.10.2020, 17:30
3:0
 

Kolejka: 9

 
TV  15.12.2020, 20:30
3:0
 
 
TV  03.01.2021, 14:45
0:3
 
TV  07.01.2021, 17:30
1:3
 
TV  15.12.2020, 17:30
3:0
 

Kolejka: 10

 
TV  19.01.2021, 17:30
1:3
 
TV  07.12.2020, 20:30
1:3
 
 
TV  06.01.2021, 17:30
3:0
 
TV  04.02.2021, 15:00
3:1
 

Kolejka: 11

 
TV  14.01.2021, 17:30
3:1
 
TV  20.01.2021, 20:30
3:2
 
 
TV  01.11.2020, 17:30
3:1
 

Kolejka: 12

 
TV  09.11.2020, 17:30
2:3
 
TV  07.11.2020, 20:30
3:0
 
10.02.2021, 18:00
3:1
 

Kolejka: 13

 
TV  14.11.2020, 20:30
1:3
 
TV  14.11.2020, 14:45
0:3
 
TV  15.11.2020, 17:30
0:3
 
TV  15.11.2020, 20:30
3:0
 
TV  15.11.2020, 14:45
0:3
 

Kolejka: 14

 
TV  22.11.2020, 20:30
3:0
 
TV  21.11.2020, 17:30
0:3
 
TV  22.11.2020, 17:30
3:0
 
TV  21.11.2020, 20:30
3:1
 

Kolejka: 15

 
 
TV  28.11.2020, 17:30
3:1
 
TV  29.11.2020, 17:30
3:1
 
TV  29.11.2020, 20:30
2:3
 

Kolejka: 16

 
TV  04.12.2020, 20:30
2:3
 
16.12.2020, 18:00
3:1
 
TV  05.12.2020, 17:30
2:3
 
TV  06.12.2020, 14:45
3:0
 

Kolejka: 17

 
TV  11.12.2020, 20:30
3:1
 
TV  12.12.2020, 14:45
3:1
 
TV  08.11.2020, 14:45
0:3
 
TV  12.12.2020, 17:30
3:0
 

Kolejka: 18

 
TV  20.12.2020, 17:30
3:0
 
TV  19.12.2020, 17:30
0:3
 
TV  19.12.2020, 20:30
2:3
 

Kolejka: 19

 
TV  17.10.2020, 20:30
3:1
 
TV  22.12.2020, 20:30
3:1
 
22.12.2020, 17:00
3:1
 
 
TV  23.12.2020, 17:30
3:2