piątek, 3 lis, 17:30
Jastrzębski Węgiel
2 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Piątek, 3 lis, 17:30
Małe punkty:
25 20 26 24 29 31 19 25 12 15
wtorek, 13 lut, 17:30
CUK Anioły Toruń
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 13 lut, 17:30
Małe punkty:
14 25 18 25 12 25 0 0 0 0
wtorek, 13 lut, 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Wtorek, 13 lut, 20:30
Małe punkty:
22 25 23 25 25 14 19 25 0 0
środa, 14 lut, 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 0
Trefl Gdańsk
Środa, 14 lut, 17:30
Małe punkty:
25 20 25 20 25 21 0 0 0 0
środa, 14 lut, 20:30
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 14 lut, 20:30
Małe punkty:
15 25 26 24 16 25 15 25 0 0
sobota, 2 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
3 0
BOGDANKA LUK Lublin
Sobota, 2 mar, 14:45
Małe punkty:
25 21 25 23 25 18 0 0 0 0
sobota, 2 mar, 18:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Projekt Warszawa
Sobota, 2 mar, 18:00
Małe punkty:
18 25 24 26 27 29 0 0 0 0
niedziela, 3 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 3 mar, 14:45
Małe punkty:
22 25 25 20 21 25 20 25 0 0
środa, 17 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Asseco Resovia Rzeszów
2 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 17 kwi, 17:30
Małe punkty:
32 30 21 25 28 30 25 22 10 15
TV Polsat Sport 1
środa, 17 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Projekt Warszawa
0 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 17 kwi, 20:30
Małe punkty:
24 26 16 25 25 27 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 18 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Indykpol AZS Olsztyn
3 1
PSG Stal Nysa
Czwartek, 18 kwi, 17:30
Małe punkty:
16 25 25 21 28 26 25 20 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 18 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
BOGDANKA LUK Lublin
3 0
Trefl Gdańsk
Czwartek, 18 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 19 25 19 25 14 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
3 2
Asseco Resovia Rzeszów
Sobota, 20 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 20 20 25 25 27 29 27 15 13
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 1
Projekt Warszawa
Sobota, 20 kwi, 17:30
Małe punkty:
22 25 25 18 25 22 25 17 0 0
TV Polsat Sport 1
niedziela, 21 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
PSG Stal Nysa
3 1 15 13
Indykpol AZS Olsztyn
Niedziela, 21 kwi, 14:45
Wyniki pierwszego meczu
3 1
Małe punkty:
27 25 24 26 25 16 26 24 0 0
Złoty set:
15 13
TV Polsat Sport 1
niedziela, 21 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Barkom Każany Lwów
1 3
Ślepsk Malow Suwałki
Niedziela, 21 kwi, 20:30
Małe punkty:
21 25 25 15 21 25 18 25 0 0
TV Polsat Sport 1
poniedziałek, 22 kwi, 18:00
KGHM Cuprum Lubin
3 1 15 17
GKS Katowice
Poniedziałek, 22 kwi, 18:00
Wyniki pierwszego meczu
3 0
Małe punkty:
23 25 25 19 25 20 26 24 0 0
Złoty set:
15 17
poniedziałek, 22 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Trefl Gdańsk
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Poniedziałek, 22 kwi, 20:30
Małe punkty:
22 25 27 25 22 25 17 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 23 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Asseco Resovia Rzeszów
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 23 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 27 28 30 19 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 24 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 24 kwi, 20:30
Małe punkty:
18 25 25 27 23 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 26 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Projekt Warszawa
3 0
Asseco Resovia Rzeszów
Piątek, 26 kwi, 20:30
Małe punkty:
26 24 29 27 25 21 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 27 kwi, 18:00
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Sobota, 27 kwi, 18:00
Małe punkty:
25 27 25 22 19 25 23 25 0 0
TV Polsat Sport 1
niedziela, 28 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
3 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 28 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 19 21 25 25 23 25 18 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 25 wrz, 18:00
Jastrzębski Węgiel
··· ···
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 25 wrz, 18:00
 

Mecze

Asseco Resovia Rzeszów vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Trwa!

2 : 3
11.11.2018, 14:45
Małe punkty:
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Statystyki

Asseco Resovia Rzeszów

    Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
  I II III IV V Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Poz poz% Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
 2   Kawika Shoji * 0 2 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 3   Bartłomiej Lemański * * * * 0 1 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 4   Luke Perry (L) * * 0 0 0 0 0,00 4 1 0 3 75% 3 75% 0 0 0 0 0% 0 0,00
 5   Rafael Redwitz 5 5 5 5 5 2 12 0 1 0,00 0 0 0 0 - 0 - 2 0 0 1 50% 1 0,20
 7   Jakub Jarosz 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 8   Damian Schulz 2 2 2 2 2 17 18 1 2 0,20 0 0 0 0 - 0 - 37 2 6 16 43% 0 0,00
 9   Thibault Rossard 3 3 3 3 3 33 23 6 5 1,20 31 1 12 17 55% 6 19% 52 5 2 23 44% 4 0,80
 12   Łukasz Perłowski 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 13   Mateusz Masłowski (L) * * * * * 0 0 0 0 0,00 22 3 5 13 59% 4 18% 0 0 0 0 0% 0 0,00
 14   Rafał Buszek 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 15   Mateusz Mika 6 6 6 6 6 7 16 0 1 0,00 43 4 16 20 47% 5 12% 24 1 4 7 29% 0 0,00
 17   Marcin Możdżonek 4 4 4 4 4 10 16 1 1 0,20 2 1 0 1 50% 0 0% 12 0 1 5 42% 4 0,80
 18   Dawid Dryja * 0 1 0 1 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 20   David Smith 1 1 1 1 1 10 19 1 2 0,20 1 0 0 1 100% 1 100% 11 0 0 7 64% 2 0,40
Łącznie           79 108 9 13 1,80 103 10 33 55 53% 19 18% 138 8 13 59 43% 11 2,20

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

    Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
  I II III IV V Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Poz poz% Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
 1   Paweł Zatorski (L) * * * * * 0 0 0 0 0,00 16 3 4 8 50% 4 25% 0 0 0 0 0% 0 0,00
 2   Łukasz Kaczmarek 2 1 2 1 3 18 23 0 0 0,00 2 1 0 1 50% 1 50% 35 3 4 17 49% 1 0,20
 4   Przemysław Stępień * * * * 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 6   Benjamin Toniutti 5 4 5 4 6 7 15 1 1 0,20 0 0 0 0 - 0 - 5 1 0 4 80% 2 0,40
 9   Łukasz Wiśniewski 1 6 1 6 2 14 15 0 2 0,00 0 0 0 0 - 0 - 17 0 1 12 71% 2 0,40
 10   Mateusz Bieniek 4 3 4 3 5 14 24 1 1 0,20 1 0 1 0 0% 0 0% 15 2 0 8 53% 5 1,00
 11   Aleksander Śliwka 3 2 3 * 7 15 0 2 0,00 28 2 6 18 64% 6 21% 18 2 0 6 33% 1 0,25
 12   Brandon Koppers * * * * * 3 2 0 1 0,00 0 0 0 0 - 0 - 5 0 1 2 40% 1 0,20
 13   Rafał Szymura * 2 4 8 7 0 0 0,00 19 1 6 9 47% 3 16% 11 0 1 8 73% 0 0,00
 15   Sam Deroo 6 5 6 5 1 21 14 1 5 0,20 29 5 8 14 48% 3 10% 37 3 4 19 51% 1 0,20
 16   Tomasz Kalembka 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 17   Mateusz Sacharewicz 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
 20   Kamil Szymura (L) 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 - 0 - 0 0 0 0 0% 0 0,00
Łącznie           92 115 3 12 0,60 95 12 25 50 52% 17 17% 143 11 11 76 53% 13 2,60

Przebieg meczu

Set Czas Punkty Wynik
1 0:22 13 : 25 0 : 1
2 0:35 26 : 28 0 : 2
3 0:26 25 : 20 1 : 2
4 0:30 25 : 23 2 : 2
5 0:27 18 : 20 2 : 3
Łącznie 2:20 107 : 116 2 : 3

Transmisje

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:7
Numer meczu:45
MVP:Sam Deroo
Liczba widzów:4045
Sędzia pierwszy:Marek Lagierski
Sędzia drugi:Wojciech Maroszek
Komisarz:Krzysztof Szmydyński
Kwalifikator:Piotr Dudek

Informacje o hali

Nazwa:Hala Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304