Ślepsk Malow Suwałki
Ślepsk Malow Suwałki

Ślepsk Malow Suwałki

 
14Pozycja
20Punkty
Mecze
23Rozegrane
7Wygrane
16Przegrane
Sety
27Wygrane
53Przegrane
Punkty
1731Wygrane
1895Przegrane

:)
 

Exact Systems Hemarpol Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 19
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 16

23.10.2023, 17:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   21 : 25

26.10.2023, 16:00

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 16

30.10.2023, 17:30

 

Enea Czarni Radom

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 19

05.11.2023, 14:45

 

Barkom Każany Lwów

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 27

12.11.2023, 20:30

 

KGHM Cuprum Lubin

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   17 : 25

16.11.2023, 18:30

 

BOGDANKA LUK Lublin

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   18 : 25

20.11.2023, 20:30

 

Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   16 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   34 : 36

24.11.2023, 17:30

 

Projekt Warszawa

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   13 : 25

02.12.2023, 17:30

 

PGE GiEK Skra Bełchatów

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 21
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 23

05.12.2023, 15:45

 

Aluron CMC Warta Zawiercie

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   22 : 25

09.12.2023, 14:45

 

Jastrzębski Węgiel

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   19 : 25

16.12.2023, 17:30

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   30 : 32
Set 3   22 : 25

22.12.2023, 17:30

 

PSG Stal Nysa

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   18 : 25

04.01.2024, 15:45

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   27 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   26 : 24

07.01.2024, 17:30

 

Exact Systems Hemarpol Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 23

12.01.2024, 17:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   14 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   15 : 25
Set 4   22 : 25

21.01.2024, 14:45

 

GKS Katowice

3:2
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 20
Set 4   17 : 25
Set 5   15 : 12

25.01.2024, 21:00

 

Enea Czarni Radom

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   20 : 25
Set 4   20 : 25

29.01.2024, 20:30

 

Barkom Każany Lwów

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   21 : 25

03.02.2024, 20:30

 

KGHM Cuprum Lubin

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 16
Set 3   23 : 25
Set 4   14 : 25

12.02.2024, 20:30

 

BOGDANKA LUK Lublin

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   17 : 25

18.02.2024, 17:30

 

Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   16 : 25
Set 4   18 : 25

25.02.2024, 17:30

 

Projekt Warszawa

-:-

07.03.2024, 18:20

 

PGE GiEK Skra Bełchatów

-:-

29.02.2024, 17:00

 

Aluron CMC Warta Zawiercie

-:-

16.03.2024, 20:30

 

Jastrzębski Węgiel

-:-

23.03.2024, 00:00

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

-:-

30.03.2024, 00:00

 

PSG Stal Nysa

-:-

03.04.2024, 00:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

-:-

06.04.2024, 00:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

  

Suwałki Arena

ul. Zarzecze 26, Suwałki

: 2299

Informacje

: Ślepsk Malow Suwałki
Adres: ul. ul. Zarzecze 26, Suwałki
www: http://www.slepsksuwalki.pl
e-mail: biuro@slepsksuwalki.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Wojciech Winnik

Sekretariat: Małgorzata Patkowska
Biuro Prasowe: Daniel Bobrowski

Pierwszy trener: Dominik Kwapisiewicz
Drugi trener: Mateusz Kuśmierz
Trzeci trener: Kamil Skrzypkowski