AZS UWM Olsztyn
AZS UWM Olsztyn

AZS UWM Olsztyn

 
7Pozycja
17Punkty
Mecze
18Rozegrane
5Wygrane
13Przegrane
Sety
24Wygrane
43Przegrane
Punkty
1425Wygrane
1532Przegrane
 
7Pozycja
Mecze
24Rozegrane
6Wygrane
18Przegrane
Sety
31Wygrane
60Przegrane
Punkty
1929Wygrane
2092Przegrane

:)
 

Domex Tytan AZS Częstochowa

0:3
Set 1   13 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   18 : 25

12.10.2009, 18:00

 

Pamapol Siatkarz Wieluń

0:3
Set 1   24 : 26
Set 2   22 : 25
Set 3   17 : 25

16.10.2009, 18:00

 

Delecta Bydgoszcz

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   22 : 25

23.10.2009, 18:00

 

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 15

30.10.2009, 18:30

 

Jadar Radom

3:1
Set 1   25 : 20
Set 2   17 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   25 : 21

04.11.2009, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   19 : 25

10.12.2009, 18:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

2:3
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 15
Set 3   24 : 26
Set 4   23 : 25
Set 5   9 : 15

27.11.2009, 18:00

 

Jastrzębski Węgiel

2:3
Set 1   27 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   22 : 25
Set 4   23 : 25
Set 5   15 : 17

05.12.2009, 17:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   14 : 25

14.12.2009, 18:00

 

Domex Tytan AZS Częstochowa

2:3
Set 1   25 : 19
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   23 : 25
Set 5   13 : 15

09.01.2010, 17:00

 

Pamapol Siatkarz Wieluń

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 18

15.01.2010, 18:00

 

Delecta Bydgoszcz

3:2
Set 1   18 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 23
Set 4   23 : 25
Set 5   15 : 11

29.01.2010, 18:00

 

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   24 : 26
Set 3   20 : 25

06.02.2010, 17:00

 

Jadar Radom

3:1
Set 1   28 : 26
Set 2   25 : 18
Set 3   24 : 26
Set 4   32 : 30

20.02.2010, 17:00

 

PGE Skra Bełchatów

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   20 : 25
Set 3   20 : 25
Set 4   20 : 25

27.02.2010, 17:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   25 : 19
Set 2   20 : 25
Set 3   14 : 25
Set 4   20 : 25

06.03.2010, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   13 : 25
Set 3   15 : 25
Set 4   22 : 25

14.03.2010, 14:45

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   19 : 25

19.03.2010, 18:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

  

Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

ul. Niepodległości 11B, Iława

: 1250

Informacje

: AZS UWM Olsztyn
Adres: ul. Oczapowskiego 12, Olsztyn
www: http://www.indykpolazs.pl
e-mail: olsztyn@azs.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Tomasz Jankowski

Marketing: Marcin Zarębski
Menedżer drużyny: Marcin Mierzejewski
Media: Mateusz Lewandowski

Sztab
Pierwszy trener: Marco Bonitta
Asystent: Matteo Bologna, Marcin Mierzejewski

Pierwszy trener: Mariusz Sordyl
Drugi trener: Leszek Urbanowicz


Adres kontaktowy: ssps.azs.olsztyn@gmail.com

Adresy oficjalnych kanałów w mediach społecznościowych:

Facebook: facebook.com/indykpolazs
Twitter: twitter.com/indykpolazs
Instagram: instagram.com/indykpolazs
YouTube: youtube.com/indykpolazs

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij