KGHM Cuprum Lubin
KGHM Cuprum Lubin

KGHM Cuprum Lubin

 
15Pozycja
17Punkty
Mecze
22Rozegrane
5Wygrane
17Przegrane
Sety
27Wygrane
54Przegrane
Punkty
1710Wygrane
1868Przegrane

:)
 

Barkom Każany Lwów

3:0
Set 1   37 : 35
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 17

21.10.2023, 17:30

 

PGE GiEK Skra Bełchatów

2:3
Set 1   25 : 23
Set 2   27 : 25
Set 3   27 : 29
Set 4   16 : 25
Set 5   10 : 15

24.10.2023, 16:00

 

BOGDANKA LUK Lublin

2:3
Set 1   25 : 14
Set 2   23 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 17
Set 5   11 : 15

29.10.2023, 20:30

 

Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   24 : 26

04.11.2023, 17:30

 

Projekt Warszawa

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   21 : 25

09.11.2023, 17:30

 

Ślepsk Malow Suwałki

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 17

16.11.2023, 18:30

 

Aluron CMC Warta Zawiercie

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   24 : 26
Set 3   21 : 25

20.11.2023, 17:30

 

Jastrzębski Węgiel

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   17 : 25

25.11.2023, 20:30

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   18 : 25

03.12.2023, 17:30

 

PSG Stal Nysa

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   16 : 25

21.12.2023, 20:30

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   14 : 25

09.12.2023, 20:30

 

Exact Systems Hemarpol Częstochowa

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 27
Set 4   24 : 26

16.12.2023, 20:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   25 : 27
Set 2   17 : 25
Set 3   25 : 16
Set 4   22 : 25

29.12.2023, 17:30

 

GKS Katowice

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   22 : 25

04.01.2024, 18:20

 

Enea Czarni Radom

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   26 : 24
Set 3   25 : 15

08.01.2024, 17:30

 

Barkom Każany Lwów

-:-

01.03.2024, 20:30

 

PGE GiEK Skra Bełchatów

1:3
Set 1   25 : 20
Set 2   22 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   18 : 25

18.01.2024, 17:30

 

BOGDANKA LUK Lublin

2:3
Set 1   13 : 25
Set 2   25 : 16
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 17
Set 5   4 : 15

23.01.2024, 17:30

 

Trefl Gdańsk

3:2
Set 1   25 : 21
Set 2   20 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 10

30.01.2024, 17:30

 

Projekt Warszawa

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   19 : 25

04.02.2024, 20:30

 

Ślepsk Malow Suwałki

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   16 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 14

12.02.2024, 20:30

 

Aluron CMC Warta Zawiercie

1:3
Set 1   18 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 19
Set 4   19 : 25

17.02.2024, 20:30

 

Jastrzębski Węgiel

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   11 : 25
Set 3   16 : 25
Set 4   20 : 25

24.02.2024, 17:30

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

-:-

05.03.2024, 15:45

 

PSG Stal Nysa

-:-

10.03.2024, 20:30

 

Indykpol AZS Olsztyn

-:-

16.03.2024, 00:00

 

Exact Systems Hemarpol Częstochowa

-:-

23.03.2024, 00:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

-:-

30.03.2024, 00:00

 

GKS Katowice

-:-

03.04.2024, 00:00

 

Enea Czarni Radom

-:-

06.04.2024, 00:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

  

HWS w Lubinie

ul. Odrodzenia 28b, Lubin

: 3714

Informacje

: KGHM Cuprum Lubin
Adres: ul. Odrodzenia 28b, Lubin
www: http://www.ks.cuprum.pl
e-mail: kontakt@ks.cuprum.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Tomasz Tycel

Marketing: Marzena Nowakowska
Manager drużyny: Marzena Nowakowska
Media: biuro prasowe Cuprum w systemie accredito.com

Pierwszy trener: Paweł Rusek
Drugi trener: Tomasz Kowalski


Klub Kibica Cuprum Lubin
kk.cuprumlubin@gmail.com
Artur Cholewa