PGE GiEK Skra Bełchatów
PGE GiEK Skra Bełchatów

PGE GiEK Skra Bełchatów

 
8Pozycja
32Punkty
Mecze
22Rozegrane
12Wygrane
10Przegrane
Sety
42Wygrane
43Przegrane
Punkty
1935Wygrane
1918Przegrane

:)
 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   20 : 25

21.10.2023, 14:45

 

KGHM Cuprum Lubin

3:2
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 27
Set 3   29 : 27
Set 4   25 : 16
Set 5   15 : 10

24.10.2023, 16:00

 

PSG Stal Nysa

3:2
Set 1   25 : 22
Set 2   21 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   16 : 14

27.10.2023, 20:30

 

BOGDANKA LUK Lublin

1:3
Set 1   16 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   19 : 25

02.11.2023, 17:30

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:1
Set 1   26 : 28
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 17
Set 4   25 : 20

30.12.2023, 17:30

 

Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   24 : 26
Set 2   26 : 28
Set 3   25 : 20
Set 4   16 : 25

14.11.2023, 20:30

 

Exact Systems Hemarpol Częstochowa

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 27
Set 3   23 : 25
Set 4   19 : 25

18.11.2023, 20:30

 

Projekt Warszawa

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   21 : 25
Set 3   27 : 25
Set 4   25 : 23

25.11.2023, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   21 : 25

02.12.2023, 14:45

 

Ślepsk Malow Suwałki

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   23 : 25

05.12.2023, 15:45

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 20

09.12.2023, 17:30

 

Aluron CMC Warta Zawiercie

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   21 : 25

17.12.2023, 14:45

 

Enea Czarni Radom

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 19
Set 4   28 : 26

23.12.2023, 20:30

 

Jastrzębski Węgiel

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   18 : 25

02.01.2024, 21:00

 

Barkom Każany Lwów

3:2
Set 1   25 : 22
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 16
Set 4   20 : 25
Set 5   15 : 10

05.01.2024, 17:30

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:0
Set 1   25 : 12
Set 2   28 : 26
Set 3   25 : 22

14.01.2024, 14:45

 

KGHM Cuprum Lubin

3:1
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 18

18.01.2024, 17:30

 

PSG Stal Nysa

3:1
Set 1   25 : 20
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 17
Set 4   25 : 23

24.01.2024, 15:45

 

BOGDANKA LUK Lublin

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 27
Set 3   19 : 25

27.01.2024, 14:45

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   20 : 25

02.02.2024, 17:30

 

Trefl Gdańsk

3:2
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 21
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 27
Set 5   15 : 11

11.02.2024, 17:30

 

Exact Systems Hemarpol Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 12

18.02.2024, 20:30

 

Projekt Warszawa

-:-

19.03.2024, 20:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

-:-

06.03.2024, 21:00

 

Ślepsk Malow Suwałki

-:-

29.02.2024, 17:00

 

GKS Katowice

-:-

15.03.2024, 17:30

 

Aluron CMC Warta Zawiercie

-:-

23.03.2024, 00:00

 

Enea Czarni Radom

-:-

30.03.2024, 00:00

 

Jastrzębski Węgiel

-:-

03.04.2024, 00:00

 

Barkom Każany Lwów

-:-

06.04.2024, 00:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

  

Hala Energia

Dąbrowskiego 11A, Bełchatów

: 2700

Informacje

: PGE GiEK Skra Bełchatów
Adres: ul. Dąbrowskiego 11, Bełchatów
www: http://www.skra.pl
e-mail: klub@skra.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Wiesław Deryło
Wiceprezes ds. marketingu: Tomasz Koprowski
Wiceprezes ds. finansowych: Radosław Marzec

Menedżer drużyny: Weronika Kubiak

Pierwszy trener: Andrea Gardini
Drugi trener: Michał Bąkiewicz
Trzeci trener: Kamil Nalepka


skrakk@wp.pl