Bilety na finał Pucharu Polski!

Zakończył się konkurs „Bilety na finał Pucharu Polski!”. Do wygrania było piętnaście podwójnych zaproszeń na mecz, który rozegrany zostanie 28 stycznia we wrocławskiej Hali Stulecia.
Aby wziąć udział w konkursie, należało poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania konkursowe (pytania z wyborem, tylko jedna poprawną odpowiedź w każdym z pytań). W konkursie mogli wziąć udział zarejestrowani użytkownicy portali internetowych PLPS SA. O przyznaniu nagrody decydował fakt najszybszego poprawnego odpowiedzenia na trzy pytania (nie czas trwania odpowiedzi, lecz godzina, o której zostały zarejestrowane odpowiedzi, licząc od startu konkursu).
Bilety będą do odebrania w niedzielę przed meczem w Hali Stulecia we Wrocławiu, a o dokładnej lokalizacji poinformujemy w piątek za pośrednictwem strony internetowej www.plusliga.pl i naszych mediów społecznościowych SiatkarskaLiga (Facebook i Twitter). By odebrać wejściówkę trzeba będzie podać swój nick, a także adres mailowy, na który założone jest konto na naszych portalach lub - jeśli imię i nazwisko (w przypadku wpisania tych danych do swojego konta.

Lista zwycięzców  :

damianezo01
abednarek
hencie1
Kacuq
emiliaaaa
Kacper98
Kamils18
kojack1014
alicjuuch
kmamala
Bohateiros_1
ola_88


 Lista zwycięzców konkursu sobotniego :

kacdob
kmamala
Maniewski
emiliaaaa
Hassan369
wer.cen
marcela_c
ellebasi
Bohateiros_1
Oliwia7144
Mrachu
damianezo01
Gosia08
Truskawka384
kojack1014
asia_21
dodo4.
Izunia0709

DOŁĄCZONE PLIKI