Kluby

Indykpol AZS Olsztyn
Indykpol AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn

 
5Pozycja
57Punkty
Mecze
30Rozegrane
19Wygrane
11Przegrane
Sety
69Wygrane
49Przegrane
Punkty
2712Wygrane
2536Przegrane
 
4Pozycja
Mecze
37Rozegrane
21Wygrane
16Przegrane
Sety
84Wygrane
66Przegrane
Punkty
3417Wygrane
3263Przegrane

Wykresy

:)
 

Stocznia Szczecin

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 18
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 20

30.09.2017, 14:45

 

Dafi Społem Kielce

3:0
Set 1   25 : 10
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 18

04.10.2017, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:1
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 13
Set 3   25 : 11
Set 4   25 : 23

07.10.2017, 17:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2:3
Set 1   25 : 21
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   17 : 25
Set 5   9 : 15

14.11.2017, 18:30

 

PGE Skra Bełchatów

3:2
Set 1   18 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 23
Set 4   28 : 30
Set 5   15 : 12

18.10.2017, 18:00

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

2:3
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 23
Set 3   18 : 25
Set 4   24 : 26
Set 5   14 : 16

21.10.2017, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 23
Set 3   31 : 29

29.10.2017, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   24 : 26

04.11.2017, 14:45

 

Trefl Gdańsk

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 16
Set 4   19 : 25
Set 5   13 : 15

10.11.2017, 18:00

 

Cuprum Lubin

3:0
Set 1   27 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 15

19.11.2017, 14:45

 

Cerrad Czarni Radom

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 27

25.11.2017, 14:45

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:2
Set 1   25 : 15
Set 2   23 : 25
Set 3   24 : 26
Set 4   25 : 19
Set 5   15 : 12

04.12.2017, 18:00

 

ONICO Warszawa

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   22 : 25

12.12.2017, 19:00

 

GKS Katowice

3:2
Set 1   25 : 20
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   23 : 25
Set 5   17 : 15

22.12.2017, 18:00

 

MKS Będzin

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   22 : 25
Set 4   24 : 26

30.12.2017, 18:00

 

Stocznia Szczecin

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 18

07.01.2018, 20:00

 

Dafi Społem Kielce

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 23

14.01.2018, 15:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:1
Set 1   25 : 15
Set 2   25 : 22
Set 3   17 : 25
Set 4   25 : 15

20.01.2018, 17:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   15 : 25

03.02.2018, 14:45

 

PGE Skra Bełchatów

2:3
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 23
Set 3   22 : 25
Set 4   14 : 25
Set 5   16 : 18

09.02.2018, 18:00

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3:2
Set 1   29 : 27
Set 2   25 : 16
Set 3   19 : 25
Set 4   24 : 26
Set 5   29 : 27

17.02.2018, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

0:3
Set 1   34 : 36
Set 2   20 : 25
Set 3   24 : 26

24.02.2018, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:1
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 13

03.03.2018, 14:45

 

Trefl Gdańsk

2:3
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 21
Set 3   22 : 25
Set 4   17 : 25
Set 5   14 : 16

07.03.2018, 20:30

 

Cuprum Lubin

3:1
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 18

11.03.2018, 20:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:0
Set 1   27 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 20

18.03.2018, 14:45

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   34 : 32
Set 3   25 : 17

24.03.2018, 14:45

 

ONICO Warszawa

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   25 : 21

30.03.2018, 18:00

 

GKS Katowice

3:2
Set 1   20 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 20
Set 5   15 : 11

07.04.2018, 17:30

 

MKS Będzin

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 11

15.04.2018, 14:45

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Mateusz Kańczok Atakujący
2 Jan Hadrava Atakujący
3 Michał Żurek Libero
4 Daniel Pliński środkowy
5 Miłosz Zniszczoł środkowy
6 Robbert Andringa Przyjmujący
7 Jakub Kochanowski środkowy
8 Kamil Leliwa środkowy
10 Łukasz Makowski Rozgrywający
11 Blake Scheerhoorn Przyjmujący
12 Paweł Woicki Rozgrywający
13 Adrian Buchowski Przyjmujący
14 Tomas Rousseaux Przyjmujący
16 Rafał Maluchnik Rozgrywający
17 Jakub Zabłocki Libero
18 Dawid Sokołowski Przyjmujący

Hala sportowa

Hala Sportowo-Widowiskowa

Al. Piłsudskiego 44, Olsztyn

Liczba miejsc siedziących: 2400

Informacje

Nazwa drużyny: Indykpol AZS Olsztyn
Adres: ul. Oczapowskiego 12, Olsztyn
www: http://www.indykpolazs.pl
e-mail: olsztyn@azs.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Tomasz Jankowski

Marketing: Marcin Zarębski
Media: Mateusz Lewandowski

SZTAB

Pierwszy trener: Roberto Santilli
Drugi trener: Marcin Mierzejewski


KLUB KIBICA

ssps.azs.olsztyn@gmail.com

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij