Kluby

Cuprum Lubin
Cuprum Lubin

Cuprum Lubin

 
6Pozycja
54Punkty
Mecze
30Rozegrane
18Wygrane
12Przegrane
Sety
66Wygrane
49Przegrane
Punkty
2630Wygrane
2419Przegrane
 
6Pozycja
Mecze
32Rozegrane
18Wygrane
14Przegrane
Sety
68Wygrane
55Przegrane
Punkty
2803Wygrane
2611Przegrane

Wykresy

:)
 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 20

19.10.2016, 18:00

 

Effector Kielce

3:2
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 23
Set 3   22 : 25
Set 4   18 : 25
Set 5   15 : 9

02.11.2016, 18:00

 

MKS Będzin

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 13
Set 3   25 : 19

15.10.2016, 20:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   16 : 25

22.10.2016, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 22

26.10.2016, 18:00

 

Espadon Szczecin

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 14

29.10.2016, 17:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   19 : 25

05.11.2016, 14:45

 

LOTOS Trefl Gdańsk

2:3
Set 1   16 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 17
Set 4   22 : 25
Set 5   13 : 15

11.11.2016, 14:45

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 15

19.11.2016, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

1:3
Set 1   26 : 28
Set 2   25 : 23
Set 3   29 : 31
Set 4   23 : 25

24.11.2016, 18:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:2
Set 1   26 : 24
Set 2   24 : 26
Set 3   12 : 25
Set 4   25 : 16
Set 5   15 : 11

30.11.2016, 18:00

 

GKS Katowice

3:2
Set 1   33 : 35
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 20
Set 4   21 : 25
Set 5   15 : 10

06.12.2016, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:1
Set 1   25 : 27
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 20

09.12.2016, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

1:3
Set 1   19 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   23 : 25

14.12.2016, 18:00

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 22
Set 3   26 : 28
Set 4   25 : 22

17.12.2016, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 17

30.12.2016, 18:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 17

07.01.2017, 17:00

 

MKS Będzin

2:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 23
Set 5   11 : 15

27.01.2017, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 19
Set 3   23 : 25
Set 4   19 : 25

24.01.2017, 18:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

2:3
Set 1   24 : 26
Set 2   16 : 25
Set 3   25 : 15
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 17

05.02.2017, 18:00

 

Espadon Szczecin

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 15

12.02.2017, 14:45

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   23 : 25

18.02.2017, 14:45

 

LOTOS Trefl Gdańsk

3:1
Set 1   25 : 16
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 15
Set 4   25 : 16

22.02.2017, 18:00

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3:0
Set 1   25 : 15
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 19

18.01.2017, 19:30

 

Cerrad Czarni Radom

0:3
Set 1   25 : 27
Set 2   24 : 26
Set 3   21 : 25

04.03.2017, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

2:3
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 22
Set 3   22 : 25
Set 4   21 : 25
Set 5   11 : 15

08.03.2017, 18:00

 

GKS Katowice

3:2
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 13
Set 3   25 : 18
Set 4   27 : 29
Set 5   15 : 12

11.03.2017, 17:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:1
Set 1   26 : 24
Set 2   17 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 19

18.03.2017, 17:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

1:3
Set 1   25 : 17
Set 2   17 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   23 : 25

25.03.2017, 14:45

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 8
Set 3   25 : 20

01.04.2017, 17:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Mateusz Malinowski Atakujący
2 Łukasz Kaczmarek Atakujący
3 Keith Pupart Przyjmujący
4 Paweł Malicki Rozgrywający
5 Adam Michalski środkowy
6 Paweł Rusek Libero
7 Maciej Gorzkiewicz Rozgrywający
8 Marcus Boehme środkowy
9 Robert Taht Przyjmujący
10 Dawid Gunia środkowy
11 Marcin Kryś Libero
13 Rafail Koumentakis Przyjmujący
15 Igor Grobelny Przyjmujący
16 Piotr Hain środkowy
18 Grzegorz Łomacz Rozgrywający

Hala sportowa

HWS w Lubinie

ul. Odrodzenia 28b, Lubin

Liczba miejsc siedziących: 3714

Informacje

Nazwa drużyny: Cuprum Lubin
Adres: ul. Odrodzenia 28b, Lubin
www: http://www.ks.cuprum.pl
e-mail: kontakt@ks.cuprum.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Tomasz Tycel

Marketing: Marzena Nowakowska
Manager drużyny: Marzena Nowakowska
Media: biuro prasowe Cuprum w systemie accredito.com

SZTAB

Pierwszy trener: Gheorghe Cretu
Drugi trener: Marcin Mierzejewski


KLUB KIBICA

Klub Kibica Cuprum Lubin
kk.cuprumlubin@gmail.com
Robert Stasik

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij