Aluron Virtu Warta Zawiercie
Aluron Virtu Warta Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie

 
10Pozycja
39Punkty
Mecze
30Rozegrane
12Wygrane
18Przegrane
Sety
54Wygrane
66Przegrane
Punkty
2649Wygrane
2720Przegrane
 
9Pozycja
Mecze
32Rozegrane
13Wygrane
19Przegrane
Sety
57Wygrane
70Przegrane
Punkty
2802Wygrane
2882Przegrane

Wykresy

:)
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   24 : 26
Set 4   15 : 25

01.10.2017, 20:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   27 : 29
Set 3   21 : 25

15.11.2017, 20:30

 

Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   12 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   24 : 26

08.10.2017, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

0:3
Set 1   14 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   23 : 25

15.10.2017, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:2
Set 1   25 : 21
Set 2   16 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 20
Set 5   15 : 11

22.11.2017, 20:30

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:2
Set 1   21 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   26 : 24
Set 5   16 : 14

21.10.2017, 17:00

 

Cuprum Lubin

2:3
Set 1   18 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 20
Set 4   18 : 25
Set 5   12 : 15

28.10.2017, 17:00

 

Cerrad Czarni Radom

2:3
Set 1   21 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 19
Set 5   14 : 16

06.11.2017, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   18 : 25

12.11.2017, 14:45

 

ONICO Warszawa

2:3
Set 1   25 : 23
Set 2   18 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 16
Set 5   12 : 15

18.11.2017, 17:00

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 10
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 21

25.11.2017, 18:30

 

MKS Będzin

3:1
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 17

02.12.2017, 17:00

 

Stocznia Szczecin

2:3
Set 1   25 : 21
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   18 : 25
Set 5   12 : 15

10.12.2017, 17:00

 

Dafi Społem Kielce

3:1
Set 1   15 : 25
Set 2   28 : 26
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 18

23.12.2017, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:2
Set 1   24 : 26
Set 2   29 : 27
Set 3   25 : 22
Set 4   21 : 25
Set 5   15 : 12

18.12.2017, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   25 : 22
Set 2   17 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   24 : 26

06.01.2018, 17:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:0
Set 1   26 : 24
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 19

14.01.2018, 14:45

 

Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   25 : 20
Set 2   20 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   15 : 25

22.01.2018, 18:00

 

Jastrzębski Węgiel

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   28 : 30
Set 3   22 : 25

03.02.2018, 15:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   23 : 25

10.02.2018, 14:45

 

Indykpol AZS Olsztyn

2:3
Set 1   27 : 29
Set 2   16 : 25
Set 3   25 : 19
Set 4   26 : 24
Set 5   27 : 29

17.02.2018, 17:00

 

Cuprum Lubin

2:3
Set 1   25 : 14
Set 2   20 : 25
Set 3   17 : 25
Set 4   25 : 23
Set 5   10 : 15

24.02.2018, 17:00

 

Cerrad Czarni Radom

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   22 : 25

02.03.2018, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 23

07.03.2018, 18:00

 

ONICO Warszawa

2:3
Set 1   14 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   30 : 28
Set 4   23 : 25
Set 5   8 : 15

12.03.2018, 18:00

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 15
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 21

19.03.2018, 18:00

 

MKS Będzin

3:2
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 23
Set 3   23 : 25
Set 4   23 : 25
Set 5   17 : 15

25.03.2018, 18:00

 

Stocznia Szczecin

1:3
Set 1   31 : 33
Set 2   26 : 24
Set 3   21 : 25
Set 4   23 : 25

30.03.2018, 18:00

 

Dafi Społem Kielce

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 19
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 20

09.04.2018, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:1
Set 1   32 : 30
Set 2   16 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 21

15.04.2018, 14:45

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
2 Mariusz Marcyniak środkowy
3 Łukasz Swodczyk środkowy
4 Kamil Długosz Przyjmujący
5 Michał Żuk Przyjmujący
7 Maciej Zajder środkowy
8 Łukasz Kaczorowski Atakujący
9 Krzysztof Andrzejewski Libero
10 Hugo de Leon Guimaraes da Silva Przyjmujący
12 Grzegorz Bociek Atakujący
13 Kacper Popik Rozgrywający
14 Grzegorz Pająk Rozgrywający
15 David Smith środkowy
17 Matej Patak Przyjmujący
19 Taichiro Koga Libero

Hala sportowa

Hala OSiR II

ul. Blanowska 40 , Zawiercie

Liczba miejsc siedziących: 1500

Informacje

Nazwa drużyny: Aluron Virtu Warta Zawiercie
Adres: ul. Blanowska 40, Zawiercie
www: www.aluronwarta.pl
e-mail: klub@aluronvirtu.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Kryspin Baran

Marketing: Sebastian Gaszek

Manager drużyny: Krzysztof Jurak
Media: Damian Juszczyk

SZTAB

Pierwszy trener: Emanuele Zanini
Drugi trener: Dominik Kwapisiewicz


Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij