Kluby

Espadon Szczecin
Espadon Szczecin

Espadon Szczecin

 
12Pozycja
27Punkty
Mecze
30Rozegrane
9Wygrane
21Przegrane
Sety
41Wygrane
74Przegrane
Punkty
2430Wygrane
2620Przegrane
 
12Pozycja
Mecze
32Rozegrane
9Wygrane
23Przegrane
Sety
42Wygrane
80Przegrane
Punkty
2595Wygrane
2806Przegrane

Wykresy

:)
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   11 : 25
Set 3   22 : 25

30.09.2016, 20:15

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   22 : 25

06.10.2016, 18:00

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   20 : 25

14.10.2016, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:0
Set 1   25 : 0
Set 2   25 : 0
Set 3   25 : 0

20.10.2016, 19:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   15 : 25
Set 2   28 : 26
Set 3   25 : 27
Set 4   19 : 25

26.10.2016, 19:00

 

Cuprum Lubin

0:3
Set 1   14 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   14 : 25

29.10.2016, 17:00

 

Cerrad Czarni Radom

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   29 : 27
Set 4   19 : 25

05.11.2016, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   17 : 25
Set 4   15 : 25

14.11.2016, 19:00

 

GKS Katowice

1:3
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   33 : 35
Set 4   16 : 25

19.11.2016, 17:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:2
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   16 : 25
Set 4   25 : 14
Set 5   15 : 12

27.11.2016, 20:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   26 : 28
Set 3   26 : 28
Set 4   13 : 25

30.11.2016, 18:00

 

AZS Częstochowa

3:2
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 23
Set 4   19 : 25
Set 5   15 : 10

05.12.2016, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 19
Set 4   24 : 26

10.12.2016, 17:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   31 : 29
Set 3   25 : 21

13.12.2016, 18:00

 

MKS Będzin

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   21 : 25

19.12.2016, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   12 : 25
Set 3   22 : 25

30.12.2016, 18:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   17 : 25

07.01.2017, 17:00

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   20 : 25

28.01.2017, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   23 : 25

22.01.2017, 18:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

3:1
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   31 : 29
Set 4   25 : 23

06.02.2017, 18:00

 

Cuprum Lubin

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   15 : 25

12.02.2017, 14:45

 

Cerrad Czarni Radom

2:3
Set 1   12 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 23
Set 5   9 : 15

17.02.2017, 18:00

 

Jastrzębski Węgiel

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   23 : 25

22.02.2017, 18:00

 

GKS Katowice

2:3
Set 1   16 : 25
Set 2   28 : 26
Set 3   25 : 22
Set 4   20 : 25
Set 5   11 : 15

26.02.2017, 17:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 22

03.03.2017, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

2:3
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 27
Set 3   25 : 17
Set 4   16 : 25
Set 5   11 : 15

08.03.2017, 18:00

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 15
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 14
Set 4   25 : 21

11.03.2017, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

2:3
Set 1   23 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 16
Set 4   25 : 23
Set 5   18 : 20

17.03.2017, 18:00

 

Effector Kielce

3:2
Set 1   20 : 25
Set 2   27 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   23 : 25
Set 5   15 : 11

25.03.2017, 20:00

 

MKS Będzin

3:2
Set 1   25 : 23
Set 2   19 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 11

02.04.2017, 16:30

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Janusz Gałązka środkowy
2 Bartłomiej Kluth Atakujący
4 Dominik Depowski Przyjmujący
6 Maciej Wołosz Przyjmujący
7 Łukasz Perłowski środkowy
8 Maciej Zajder środkowy
9 Danaił Milushev Atakujący
10 Dawid Murek Libero
11 Michał Ruciak Przyjmujący
12 Michał Sladecek Rozgrywający
13 Marcin Wika Przyjmujący
14 Maciej Kowalonek Przyjmujący
16 Bartosz Cedzyński środkowy
17 Michał Kozłowski Rozgrywający
18 Adrian Mihułka Libero

Hala sportowa

Arena Szczecin

Szafera 3/5/7 , Szczecin

Liczba miejsc siedziących: 5027

Informacje

Nazwa drużyny: Espadon Szczecin
Adres: ul. Lipowa 5-6, Szczecin
www: www.volleyespadon.pl
e-mail: biuro@volleyespadon.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Paweł Adamczak
Wiceprezes Zarządu: Zdzisław Gogol

Marketing: Ela Poznar
Manager drużyny: Adrianna Grabowska
Media: -

SZTAB

Pierwszy trener: Michał Gogol


KLUB KIBICA

Klub Kibica KS Espadon Szczecin
Osoba do kontaktu: Marzena Kowalczyk
kkespadonszczecin@gmail.com

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij