Kluby

Stocznia Szczecin
Stocznia Szczecin

Stocznia Szczecin

 
12Pozycja
34Punkty
Mecze
30Rozegrane
10Wygrane
20Przegrane
Sety
52Wygrane
71Przegrane
Punkty
2660Wygrane
2799Przegrane
 
12Pozycja
Mecze
32Rozegrane
10Wygrane
22Przegrane
Sety
54Wygrane
77Przegrane
Punkty
2821Wygrane
2980Przegrane

Wykresy

:)
 

Indykpol AZS Olsztyn

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   20 : 25

30.09.2017, 14:45

 

Cuprum Lubin

2:3
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   23 : 25
Set 4   31 : 29
Set 5   13 : 15

04.10.2017, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:1
Set 1   28 : 26
Set 2   25 : 16
Set 3   21 : 25
Set 4   28 : 26

08.10.2017, 17:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:2
Set 1   14 : 25
Set 2   25 : 19
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 20
Set 5   15 : 11

12.10.2017, 18:00

 

ONICO Warszawa

3:0
Set 1   26 : 24
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 23

17.10.2017, 19:00

 

GKS Katowice

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 17
Set 5   12 : 15

22.10.2017, 14:45

 

MKS Będzin

2:3
Set 1   25 : 15
Set 2   26 : 28
Set 3   25 : 22
Set 4   23 : 25
Set 5   12 : 15

28.10.2017, 19:00

 

Trefl Gdańsk

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   27 : 25

03.11.2017, 18:00

 

Dafi Społem Kielce

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 18

13.11.2017, 19:00

 

BBTS Bielsko-Biała

2:3
Set 1   25 : 18
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   21 : 25
Set 5   12 : 15

17.11.2017, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2:3
Set 1   21 : 25
Set 2   27 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   14 : 25
Set 5   9 : 15

24.11.2017, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

1:3
Set 1   16 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   21 : 25

02.12.2017, 15:00

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3:2
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 18
Set 5   15 : 12

10.12.2017, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:2
Set 1   25 : 18
Set 2   20 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 11

23.12.2017, 15:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   28 : 30
Set 2   20 : 25
Set 3   20 : 25

29.12.2017, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   14 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   18 : 25

07.01.2018, 20:00

 

Cuprum Lubin

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   29 : 27
Set 4   17 : 25

12.01.2018, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

2:3
Set 1   17 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   27 : 25
Set 5   13 : 15

19.01.2018, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   42 : 40
Set 5   18 : 20

02.02.2018, 18:00

 

ONICO Warszawa

1:3
Set 1   27 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   16 : 25
Set 4   23 : 25

07.02.2018, 19:00

 

GKS Katowice

1:3
Set 1   25 : 22
Set 2   14 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   18 : 25

17.02.2018, 17:00

 

MKS Będzin

1:3
Set 1   25 : 22
Set 2   22 : 25
Set 3   17 : 25
Set 4   19 : 25

24.02.2018, 17:00

 

Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   14 : 25
Set 3   21 : 25

01.03.2018, 19:00

 

Dafi Społem Kielce

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   29 : 27
Set 3   25 : 22

07.03.2018, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

2:3
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 20
Set 5   13 : 15

11.03.2018, 17:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   10 : 25
Set 3   18 : 25

17.03.2018, 17:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 27

26.03.2018, 18:00

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3:1
Set 1   33 : 31
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 23

30.03.2018, 18:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:2
Set 1   18 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 17
Set 4   19 : 25
Set 5   15 : 11

06.04.2018, 19:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   19 : 25

15.04.2018, 14:45

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Janusz Gałązka środkowy
2 Bartłomiej Kluth Atakujący
3 Justin Duff środkowy
4 Tomasz Kowalski Rozgrywający
5 Adrian Kacperkiewicz Przyjmujący
6 Mateusz Malinowski Atakujący
7 Marcin Jaskuła Libero
10 Dawid Murek Libero
11 Michał Ruciak Przyjmujący
13 Marcin Wika Przyjmujący
14 Eemi Tervaportti Rozgrywający
17 Bartosz Gawryszewski środkowy
18 Adrian Mihułka Libero
19 Jeffrey Menzel Przyjmujący

Hala sportowa

Netto Arena

Szafera 3/5/7 , Szczecin

Liczba miejsc siedziących: 5027

Informacje

Nazwa drużyny: Stocznia Szczecin
Adres: ul. Lipowa 5-6, Szczecin
www: http://www.kpsstocznia.pl/
e-mail: biuro@kpsstoczniaszczecin.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Paweł Adamczak
Wiceprezes Zarządu: Zdzisław Gogol

Marketing: Ela Poznar
Manager drużyny: Adrianna Grabowska
Media: -

SZTAB

Pierwszy trener: Michał Gogol
Drugi trener: Dariusz Król


KLUB KIBICA

Klub Kibica KS Espadon Szczecin
Osoba do kontaktu: Marzena Kowalczyk
kkespadonszczecin@gmail.com

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij