Kluby

Cuprum Lubin
Cuprum Lubin

Cuprum Lubin

 
8Pozycja
45Punkty
Mecze
30Rozegrane
15Wygrane
15Przegrane
Sety
56Wygrane
59Przegrane
Punkty
2555Wygrane
2546Przegrane
 
7Pozycja
Mecze
32Rozegrane
16Wygrane
16Przegrane
Sety
60Wygrane
63Przegrane
Punkty
2731Wygrane
2723Przegrane

Wykresy

:)
 

MKS Będzin

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   27 : 25
Set 3   25 : 12

29.09.2017, 18:00

 

Stocznia Szczecin

3:2
Set 1   25 : 22
Set 2   17 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   29 : 31
Set 5   15 : 13

04.10.2017, 18:00

 

Dafi Społem Kielce

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 12
Set 3   25 : 21

07.10.2017, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:1
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 22
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 20

11.10.2017, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   24 : 26
Set 2   25 : 18
Set 3   24 : 26
Set 4   20 : 25

18.10.2017, 20:30

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   24 : 26

20.10.2017, 18:00

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3:2
Set 1   25 : 18
Set 2   21 : 25
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 18
Set 5   15 : 12

28.10.2017, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   18 : 25

03.11.2017, 18:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

2:3
Set 1   25 : 12
Set 2   25 : 20
Set 3   23 : 25
Set 4   15 : 25
Set 5   10 : 15

10.11.2017, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   25 : 27
Set 2   22 : 25
Set 3   15 : 25

19.11.2017, 14:45

 

Trefl Gdańsk

2:3
Set 1   40 : 38
Set 2   25 : 19
Set 3   18 : 25
Set 4   18 : 25
Set 5   14 : 16

26.11.2017, 20:00

 

Cerrad Czarni Radom

2:3
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   26 : 24
Set 4   16 : 25
Set 5   10 : 15

03.12.2017, 20:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 15
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 23

08.12.2017, 18:00

 

ONICO Warszawa

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   28 : 30

20.12.2017, 18:00

 

GKS Katowice

3:1
Set 1   18 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 21

17.12.2017, 15:00

 

MKS Będzin

3:1
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 11
Set 4   25 : 19

06.01.2018, 18:00

 

Stocznia Szczecin

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 18
Set 3   27 : 29
Set 4   25 : 17

12.01.2018, 18:00

 

Dafi Społem Kielce

3:2
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 22
Set 4   19 : 25
Set 5   16 : 14

18.01.2018, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 18

03.02.2018, 17:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   23 : 25

10.02.2018, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   23 : 25

17.02.2018, 14:45

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3:2
Set 1   14 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 17
Set 4   23 : 25
Set 5   15 : 10

24.02.2018, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 16

04.03.2018, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   19 : 25

07.03.2018, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   21 : 25
Set 3   20 : 25
Set 4   18 : 25

11.03.2018, 20:00

 

Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   25 : 27
Set 3   18 : 25

16.03.2018, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   19 : 25

23.03.2018, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

2:3
Set 1   23 : 25
Set 2   31 : 33
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 23
Set 5   11 : 15

29.03.2018, 17:00

 

ONICO Warszawa

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 23
Set 3   13 : 25
Set 4   25 : 20

08.04.2018, 20:00

 

GKS Katowice

3:1
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 17
Set 3   15 : 25
Set 4   25 : 20

15.04.2018, 14:45

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
2 Łukasz Kaczmarek Atakujący
3 Keith Pupart Przyjmujący
5 Adam Michalski środkowy
6 Milos Terzić Przyjmujący
7 Maciej Gorzkiewicz Rozgrywający
8 Adrian Patucha Atakujący
9 Robert Taht Przyjmujący
10 Dawid Gunia środkowy
11 Filip Biegun Przyjmujący
12 Przemysław Smoliński środkowy
13 Michał Masny Rozgrywający
16 Piotr Hain środkowy
17 Marcin Kryś Libero
18 Bartosz Makoś Libero

Hala sportowa

HWS w Lubinie

ul. Odrodzenia 28b, Lubin

Liczba miejsc siedziących: 3714

Informacje

Nazwa drużyny: Cuprum Lubin
Adres: ul. Odrodzenia 28b, Lubin
www: http://www.ks.cuprum.pl
e-mail: kontakt@ks.cuprum.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Tomasz Tycel

Marketing: Marzena Nowakowska
Manager drużyny: Marzena Nowakowska
Media: biuro prasowe Cuprum w systemie accredito.com

SZTAB

Pierwszy trener: Patrick Duflos
Drugi trener: Tomasz Wasilkowski


KLUB KIBICA

Klub Kibica Cuprum Lubin
kk.cuprumlubin@gmail.com
Robert Stasik

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij