Nie przegap, mecz Trefla Gdańsk z Grupą Azoty ZAKSĄ już dziś od godz. 12.30

Kluby

Cuprum Lubin
Cuprum Lubin

Cuprum Lubin

 
5Pozycja
50Punkty
Mecze
26Rozegrane
17Wygrane
9Przegrane
Sety
62Wygrane
42Przegrane
Punkty
2352Wygrane
2273Przegrane
 
7Pozycja
Mecze
35Rozegrane
21Wygrane
14Przegrane
Sety
80Wygrane
59Przegrane
Punkty
3126Wygrane
3067Przegrane

Wykresy

:)
 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   17 : 25
Set 4   17 : 25

06.10.2014, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   22 : 25

10.10.2014, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:2
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 23
Set 3   22 : 25
Set 4   24 : 26
Set 5   15 : 11

15.10.2014, 19:15

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 20

18.10.2014, 18:00

 

AZS Politechnika Warszawska

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 17
Set 4   15 : 25

22.10.2014, 19:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 22
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 21

25.10.2014, 18:00

 

Effector Kielce

2:3
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 13
Set 3   25 : 21
Set 4   20 : 25
Set 5   14 : 16

29.10.2014, 18:00

 

Transfer Bydgoszcz

2:3
Set 1   25 : 23
Set 2   19 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 22
Set 5   11 : 15

08.11.2014, 18:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 20

12.11.2014, 18:30

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 14
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 19

15.11.2014, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 20
Set 3   26 : 24

21.11.2014, 18:00

 

MKS BANIMEX BĘDZIN

3:1
Set 1   26 : 28
Set 2   30 : 28
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 23

26.11.2014, 19:00

 

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

1:3
Set 1   25 : 22
Set 2   20 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   16 : 25

30.11.2014, 17:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:2
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 23
Set 3   15 : 25
Set 4   15 : 25
Set 5   15 : 13

07.12.2014, 14:45

 

PGE Skra Bełchatów

2:3
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 22
Set 3   19 : 25
Set 4   17 : 25
Set 5   10 : 15

13.12.2014, 15:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 16

20.12.2014, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 18

29.12.2014, 18:00

 

AZS Politechnika Warszawska

3:0
Set 1   29 : 27
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 17

03.01.2015, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   30 : 28

10.01.2015, 17:00

 

Effector Kielce

3:1
Set 1   27 : 29
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 19

19.01.2015, 18:00

 

Transfer Bydgoszcz

1:3
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 13
Set 3   14 : 25
Set 4   19 : 25

24.01.2015, 14:45

 

LOTOS Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   18 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   20 : 25

31.01.2015, 14:45

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 21
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 20

04.02.2015, 18:30

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 21

07.02.2015, 15:00

 

MKS BANIMEX BĘDZIN

3:2
Set 1   27 : 29
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 14
Set 4   22 : 25
Set 5   15 : 12

14.02.2015, 18:00

 

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

3:2
Set 1   30 : 28
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   26 : 28
Set 5   16 : 14

21.02.2015, 17:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Łukasz Łapszyński Przyjmujący
3 Ivan Borovnjak Przyjmujący
4 Jeroen Trommel Przyjmujący
5 Adam Michalski środkowy
6 Paweł Rusek Libero
7 Maciej Gorzkiewicz Rozgrywający
9 Dmytro Pashytskyy środkowy
10 Marcel Gromadowski Atakujący
11 Łukasz Kadziewicz środkowy
13 Szymon Romać Przyjmujący
14 Paweł Siezieniewski Przyjmujący
17 Marcin Kryś Libero
18 Grzegorz Łomacz Rozgrywający

Hala sportowa

HWS w Lubinie

ul. Odrodzenia 28b, Lubin

Liczba miejsc siedziących: 3714

Informacje

Nazwa drużyny: Cuprum Lubin
Adres: ul. Odrodzenia 28b, Lubin
www: http://www.ks.cuprum.pl
e-mail: kontakt@ks.cuprum.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Tomasz Tycel

Marketing: Marzena Nowakowska
Manager drużyny: Marzena Nowakowska
Media: biuro prasowe Cuprum w systemie accredito.com

SZTAB

Pierwszy trener: Gheorghe Cretu
Drugi trener: Paweł Szabelski


KLUB KIBICA

Klub Kibica Cuprum Lubin
kk.cuprumlubin@gmail.com
Robert Stasik

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij