Kluby

MKS Będzin
MKS Będzin

MKS Będzin

 
11Pozycja
37Punkty
Mecze
30Rozegrane
11Wygrane
19Przegrane
Sety
51Wygrane
68Przegrane
Punkty
2566Wygrane
2644Przegrane
 
11Pozycja
Mecze
32Rozegrane
13Wygrane
19Przegrane
Sety
57Wygrane
69Przegrane
Punkty
2752Wygrane
2809Przegrane

Wykresy

:)
 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   24 : 26

05.10.2016, 18:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

2:3
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 20
Set 5   13 : 15

09.10.2016, 18:00

 

Cuprum Lubin

0:3
Set 1   16 : 25
Set 2   13 : 25
Set 3   19 : 25

15.10.2016, 20:00

 

Cerrad Czarni Radom

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   22 : 25

22.12.2016, 19:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   29 : 31
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 21

26.10.2016, 18:00

 

GKS Katowice

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 17

29.10.2016, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   19 : 25

05.11.2016, 17:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

2:3
Set 1   25 : 20
Set 2   22 : 25
Set 3   13 : 25
Set 4   25 : 22
Set 5   6 : 15

12.11.2016, 20:00

 

AZS Częstochowa

3:2
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   34 : 32
Set 4   18 : 25
Set 5   15 : 10

19.11.2016, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 12
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 13

26.11.2016, 18:00

 

Effector Kielce

3:2
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 27
Set 4   21 : 25
Set 5   15 : 10

30.11.2016, 18:00

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

2:3
Set 1   38 : 36
Set 2   25 : 23
Set 3   18 : 25
Set 4   18 : 25
Set 5   6 : 15

03.12.2016, 20:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   16 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   18 : 25

09.12.2016, 18:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   18 : 25

14.12.2016, 18:00

 

Espadon Szczecin

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 21

19.12.2016, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

2:3
Set 1   18 : 25
Set 2   28 : 26
Set 3   25 : 22
Set 4   23 : 25
Set 5   10 : 15

30.12.2016, 19:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 27

08.01.2017, 16:00

 

Cuprum Lubin

3:2
Set 1   25 : 23
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   23 : 25
Set 5   15 : 11

27.01.2017, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   23 : 25

20.01.2017, 18:00

 

Jastrzębski Węgiel

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   22 : 25
Set 3   26 : 28
Set 4   20 : 25

03.02.2017, 19:00

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 23

11.02.2017, 17:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

2:3
Set 1   25 : 17
Set 2   19 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 14
Set 5   13 : 15

17.02.2017, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

2:3
Set 1   26 : 24
Set 2   25 : 19
Set 3   13 : 25
Set 4   13 : 25
Set 5   9 : 15

22.02.2017, 18:00

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   27 : 29
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 14
Set 4   25 : 10

24.02.2017, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:1
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 14
Set 4   28 : 26

04.03.2017, 17:00

 

Effector Kielce

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 13
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 20

08.03.2017, 20:30

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   21 : 25

11.03.2017, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   30 : 28
Set 2   18 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 27

19.03.2017, 17:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   18 : 25

26.03.2017, 17:00

 

Espadon Szczecin

2:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 21
Set 4   21 : 25
Set 5   11 : 15

02.04.2017, 16:30

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Marcin Waliński Przyjmujący
2 Dawid Woch środkowy
3 Nathan Roberts Przyjmujący
4 Łukasz Kozub Rozgrywający
5 Artur Ratajczak środkowy
6 Dawid Żłobecki Przyjmujący
7 Mateusz Kowalski środkowy
8 Jonah Seif Rozgrywający
9 Mateusz Przybyła środkowy
10 Paweł Stysiał Libero
11 Oskar Wojtaszkiewicz Rozgrywający
12 Mateusz Piotrowski Atakujący
13 Michał Potera Libero
14 Jakub Peszko Przyjmujący
15 Kyle Russell Przyjmujący
16 Krzysztof Rejno środkowy
17 Zlatan Yordanov Przyjmujący
20 Rafael Araujo Rodrigues Atakujący

Hala sportowa

HWS Sosnowiec

ul. Żeromskiego 9 , Sosnowiec

Liczba miejsc siedziących: 1400

Informacje

Nazwa drużyny: MKS Będzin
Adres: ul. Sportowa 4, Będzin
www: www.mksbedzin.pl
e-mail: office@mksbedzin.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Mariusz Korpak

Marketing: Michał Kocyłowski
Manager drużyny: Michał Kocyłowski
Media: Łukasz Dytko

SZTAB

Pierwszy trener: Stelio De Rocco
Drugi trener: Rafał Murczkiewicz


KLUB KIBICA

Stowarzyszenie KK MKS – „Będzinianie”
Artur Kurzyński

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij