Kluby

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 
1Pozycja
75Punkty
Mecze
30Rozegrane
25Wygrane
5Przegrane
Sety
81Wygrane
31Przegrane
Punkty
2699Wygrane
2317Przegrane
 
2Pozycja
Mecze
34Rozegrane
27Wygrane
7Przegrane
Sety
88Wygrane
41Przegrane
Punkty
3080Wygrane
2698Przegrane

Wykresy

:)
 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   18 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   25 : 15

01.10.2017, 20:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 18
Set 3   33 : 31

11.10.2017, 20:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:1
Set 1   33 : 35
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 23
Set 4   26 : 24

07.10.2017, 13:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:2
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 19
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 17
Set 5   15 : 9

14.11.2017, 18:30

 

Cuprum Lubin

3:1
Set 1   26 : 24
Set 2   18 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   25 : 20

18.10.2017, 20:30

 

Cerrad Czarni Radom

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 20
Set 3   30 : 28

21.10.2017, 17:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 18

28.10.2017, 14:45

 

ONICO Warszawa

3:1
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 27
Set 4   26 : 24

04.11.2017, 17:00

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 13

21.11.2017, 19:45

 

MKS Będzin

3:1
Set 1   25 : 13
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 13
Set 4   25 : 21

18.11.2017, 17:00

 

Stocznia Szczecin

3:2
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 27
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 14
Set 5   15 : 9

24.11.2017, 18:00

 

Dafi Społem Kielce

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 14
Set 3   25 : 18

02.12.2017, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 10
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 18

08.11.2017, 18:30

 

Trefl Gdańsk

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 23

23.12.2017, 14:45

 

PGE Skra Bełchatów

3:1
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 21
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 20

30.12.2017, 14:45

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3:1
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 23
Set 4   26 : 24

06.01.2018, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:1
Set 1   25 : 27
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 21

13.01.2018, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 27
Set 4   22 : 25

21.01.2018, 20:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 15

03.02.2018, 14:45

 

Cuprum Lubin

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 23

10.02.2018, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:1
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 16
Set 4   25 : 18

17.02.2018, 17:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:1
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 17
Set 4   25 : 15

24.02.2018, 17:00

 

ONICO Warszawa

2:3
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 27
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 21
Set 5   11 : 15

20.02.2018, 19:00

 

GKS Katowice

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   23 : 25

07.03.2018, 18:30

 

MKS Będzin

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 17
Set 4   26 : 24

10.03.2018, 18:00

 

Stocznia Szczecin

3:0
Set 1   25 : 15
Set 2   25 : 10
Set 3   25 : 18

17.03.2018, 17:00

 

Dafi Społem Kielce

3:1
Set 1   25 : 15
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 15
Set 4   25 : 13

25.03.2018, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   26 : 24
Set 2   25 : 20
Set 3   26 : 24

31.03.2018, 14:45

 

Trefl Gdańsk

2:3
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 23
Set 3   19 : 25
Set 4   21 : 25
Set 5   11 : 15

07.04.2018, 14:45

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   24 : 26
Set 2   17 : 25
Set 3   32 : 34

14.04.2018, 14:45

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Paweł Zatorski Libero
3 Rafał Szymura Przyjmujący
4 Krzysztof Rejno środkowy
5 Marco Falaschi Rozgrywający
6 Benjamin Toniutti Rozgrywający
7 Rafał Buszek Przyjmujący
8 Sławomir Jungiewicz Atakujący
9 Łukasz Wiśniewski środkowy
10 Mateusz Bieniek środkowy
11 Maurice Torres Atakujący
12 Krzysztof Zapłacki Przyjmujący
13 Kamil Semeniuk Przyjmujący
15 Sam Deroo Przyjmujący
17 Aleksander Maziarz środkowy
18 Korneliusz Banach Libero

Hala sportowa

Hala Azoty

ul. Mostowa 1A, Kędzierzyn-Koźle

Liczba miejsc siedziących: 3375

Informacje

Nazwa drużyny: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Adres: ul. Mostowa 1a, Kędzierzyn-Koźle
www: http://www.zaksa.pl
e-mail: club@zaksa.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Sebastian Świderski

Dyrektor Klubu: Ewa Gabor
Manager drużyny: Wojciech Serafin
Marketing: Piotr Szpaczek, Karolina Hebda
Media: Joanna Ryba
Bilety: Szpaczek Piotr

SZTAB

Pierwszy trener: Andrea Gardini
Drugi trener: Michał Chadala


KLUB KIBICA

al. Jana Pawła II 17/6, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
Prezes Klubu Kibica: Kosiewicz Andrzej
klubkibicazaksa@gmail.com
512-047-481

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij