Kluby

PGE Skra Bełchatów
PGE Skra Bełchatów

PGE Skra Bełchatów

 
2Pozycja
72Punkty
Mecze
30Rozegrane
25Wygrane
5Przegrane
Sety
81Wygrane
29Przegrane
Punkty
2594Wygrane
2358Przegrane
 
1Pozycja
Mecze
34Rozegrane
29Wygrane
5Przegrane
Sety
93Wygrane
34Przegrane
Punkty
2993Wygrane
2726Przegrane

Wykresy

:)
 

Trefl Gdańsk

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 20

22.11.2017, 18:00

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   29 : 27
Set 3   25 : 21

15.11.2017, 20:30

 

Jastrzębski Węgiel

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 27
Set 4   20 : 25

08.10.2017, 12:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 23

14.10.2017, 14:45

 

Indykpol AZS Olsztyn

2:3
Set 1   25 : 18
Set 2   21 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   30 : 28
Set 5   12 : 15

18.10.2017, 18:00

 

Cuprum Lubin

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 22
Set 3   26 : 24

20.10.2017, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:2
Set 1   21 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 12

27.10.2017, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 22

04.11.2017, 15:00

 

ONICO Warszawa

3:0
Set 1   26 : 24
Set 2   25 : 22
Set 3   28 : 26

09.11.2017, 18:00

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 22

18.11.2017, 15:00

 

MKS Będzin

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 14
Set 3   25 : 21

25.11.2017, 18:00

 

Stocznia Szczecin

3:1
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 22
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 21

02.12.2017, 15:00

 

Dafi Społem Kielce

3:0
Set 1   25 : 15
Set 2   27 : 25
Set 3   25 : 19

09.12.2017, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   26 : 24
Set 3   25 : 21

22.12.2017, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   20 : 25

30.12.2017, 14:45

 

Trefl Gdańsk

3:1
Set 1   26 : 28
Set 2   27 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   26 : 24

05.01.2018, 18:00

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

0:3
Set 1   24 : 26
Set 2   21 : 25
Set 3   19 : 25

14.01.2018, 14:45

 

Jastrzębski Węgiel

2:3
Set 1   25 : 22
Set 2   16 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   21 : 25
Set 5   10 : 15

21.01.2018, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:2
Set 1   25 : 23
Set 2   15 : 25
Set 3   24 : 26
Set 4   26 : 24
Set 5   15 : 10

04.02.2018, 14:45

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:2
Set 1   18 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 14
Set 5   18 : 16

09.02.2018, 18:00

 

Cuprum Lubin

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 23

17.02.2018, 14:45

 

Cerrad Czarni Radom

3:2
Set 1   25 : 23
Set 2   18 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 22
Set 5   15 : 12

25.02.2018, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 17

03.03.2018, 15:00

 

ONICO Warszawa

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 21
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 16

28.03.2018, 20:30

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 18

09.03.2018, 18:00

 

MKS Będzin

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 12
Set 3   25 : 20

17.03.2018, 15:00

 

Stocznia Szczecin

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 19
Set 3   27 : 25

26.03.2018, 18:00

 

Dafi Społem Kielce

3:2
Set 1   25 : 20
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 19
Set 4   18 : 25
Set 5   15 : 13

30.03.2018, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:1
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 18

07.04.2018, 17:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:0
Set 1   26 : 24
Set 2   25 : 17
Set 3   34 : 32

14.04.2018, 14:45

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Srećko Lisinac środkowy
2 Mariusz Wlazły Atakujący
3 Wiktor Nowak Rozgrywający
4 Sebastian Adamczyk środkowy
5 Marcin Janusz Rozgrywający
6 Karol Kłos środkowy
7 Bartosz Bednorz Przyjmujący
8 Milan Katić Przyjmujący
9 Patryk Czarnowski środkowy
10 Mikołaj Sawicki Przyjmujący
11 Milad Ebadipour Przyjmujący
12 Hubert Węgrzyn środkowy
13 Szymon Romać Atakujący
14 Aleksandar Nedeljković środkowy
15 Grzegorz Łomacz Rozgrywający
16 Kacper Piechocki Libero
17 Nikolay Penchev Przyjmujący
18 Robert Milczarek Libero
19 Antoni Piotrowski Przyjmujący
20 Przemysław Stąsiek Libero

Hala sportowa

Hala Energia

ul. Dąbrowskiego 11, Bełchatów

Liczba miejsc siedziących: 2700

Informacje

Nazwa drużyny: PGE Skra Bełchatów
Adres: ul. Dąbrowskiego 11, Bełchatów
www: http://www.skra.pl
e-mail: klub@skra.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Konrad Piechocki
Wiceprezes Zarządu: Grzegorz Stawinoga

Marketing: Tomasz Koprowski
Manager drużyny: Nina Rechenek
Rzecznik prasowy: Maciej Nowocień


SZTAB

Pierwszy trener: Roberto Piazza
Drugi trener: Michał Winiarski


KLUB KIBICA

skrakk@wp.pl

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij