Kluby

Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel

 
4Pozycja
67Punkty
Mecze
30Rozegrane
23Wygrane
7Przegrane
Sety
81Wygrane
43Przegrane
Punkty
2839Wygrane
2589Przegrane
 
3Pozycja
Mecze
34Rozegrane
25Wygrane
9Przegrane
Sety
87Wygrane
52Przegrane
Punkty
3174Wygrane
2946Przegrane

Wykresy

:)
 

Indykpol AZS Olsztyn

3:2
Set 1   25 : 19
Set 2   23 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   29 : 27
Set 5   15 : 7

01.10.2016, 18:00

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 16

07.10.2016, 17:30

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 13
Set 2   25 : 14
Set 3   25 : 16

15.10.2016, 17:30

 

Effector Kielce

3:2
Set 1   22 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 14
Set 4   25 : 15
Set 5   15 : 13

21.10.2016, 18:00

 

MKS Będzin

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   31 : 29
Set 3   22 : 25
Set 4   21 : 25

26.10.2016, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2:3
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   16 : 25
Set 4   27 : 25
Set 5   20 : 22

29.10.2016, 20:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:1
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 21
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 20

04.11.2016, 20:15

 

Espadon Szczecin

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 17
Set 4   25 : 15

14.11.2016, 19:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:2
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 21
Set 4   23 : 25
Set 5   15 : 11

09.11.2016, 18:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

3:2
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 20
Set 3   23 : 25
Set 4   22 : 25
Set 5   15 : 13

26.11.2016, 14:45

 

Cuprum Lubin

2:3
Set 1   24 : 26
Set 2   26 : 24
Set 3   25 : 12
Set 4   16 : 25
Set 5   11 : 15

30.11.2016, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   26 : 28
Set 3   25 : 16
Set 4   25 : 23

02.12.2016, 20:15

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3:2
Set 1   28 : 30
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   25 : 20
Set 5   15 : 12

10.12.2016, 14:45

 

GKS Katowice

3:1
Set 1   25 : 15
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 16

14.12.2016, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 20

16.12.2016, 20:15

 

Indykpol AZS Olsztyn

1:3
Set 1   26 : 24
Set 2   18 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 27

22.12.2016, 20:30

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 16

07.01.2017, 15:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:1
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 20

30.01.2017, 18:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 23

21.01.2017, 14:45

 

MKS Będzin

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   28 : 26
Set 4   25 : 20

03.02.2017, 19:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2:3
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 23
Set 3   19 : 25
Set 4   18 : 25
Set 5   11 : 15

10.02.2017, 18:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   15 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   25 : 20

18.02.2017, 20:00

 

Espadon Szczecin

3:0
Set 1   25 : 15
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 23

22.02.2017, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

2:3
Set 1   27 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   15 : 25
Set 5   10 : 15

26.02.2017, 14:45

 

LOTOS Trefl Gdańsk

3:1
Set 1   25 : 20
Set 2   14 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   28 : 26

05.03.2017, 15:00

 

Cuprum Lubin

3:2
Set 1   17 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 11

08.03.2017, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 19

13.03.2017, 18:00

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

2:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 19
Set 4   21 : 25
Set 5   12 : 15

18.03.2017, 14:45

 

GKS Katowice

3:2
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 23
Set 3   22 : 25
Set 4   21 : 25
Set 5   15 : 9

28.03.2017, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 19

01.04.2017, 14:45

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Patryk Strzeżek Atakujący
2 Maciej Muzaj Atakujący
3 Jakub Popiwczak Libero
4 Grzegorz Kosok środkowy
5 Radosław Gil Rozgrywający
6 Damian Boruch środkowy
8 Marcin Ernastowicz Przyjmujący
9 Jason Derocco Przyjmujący
10 Lukas Kampa Rozgrywający
11 Wojciech Sobala środkowy
12 Karol Gdowski Libero
13 Salvador Hidalgo Oliva Przyjmujący
14 Patryk Czyrniański Atakujący
15 Jakub Turski środkowy
16 Sebastian Schwarz Przyjmujący
17 Marcin Bachmatiuk środkowy

Hala sportowa

HWS w Jastrzębiu-Zdroju

ul. Jana Pawła II 6, Jastrzębie Zdrój

Liczba miejsc siedziących: 3112

Informacje

Nazwa drużyny: Jastrzębski Węgiel
Adres: ul. Jana Pawła II 6, Jastrzębie Zdrój
www: http://www.jastrzebskiwegiel.pl
e-mail: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Adam Gorol

Manager drużyny: Leszek Dejewski
Marketing: Marcin Fejkiel, Paulina Jajus
Media: Marcin Fejkiel

SZTAB

Pierwszy trener: Mark Lebedew
Drugi trener: Leszek Dejewski


KLUB KIBICA

Klub Kibica Siatkówki Jastrzębie
kontakt: 506252752 
Ireneusz Kobyliński

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij