Kluby

ONICO AZS Politechnika Warszawska
ONICO AZS Politechnika Warszawska

ONICO AZS Politechnika Warszawska

 
9Pozycja
40Punkty
Mecze
30Rozegrane
14Wygrane
16Przegrane
Sety
51Wygrane
60Przegrane
Punkty
2492Wygrane
2578Przegrane
 
9Pozycja
Mecze
32Rozegrane
15Wygrane
17Przegrane
Sety
55Wygrane
64Przegrane
Punkty
2683Wygrane
2767Przegrane

Wykresy

:)
 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   23 : 25

01.10.2016, 15:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 20

08.10.2016, 14:45

 

Espadon Szczecin

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 20

14.10.2016, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 20
Set 3   18 : 25
Set 4   28 : 26

22.10.2016, 15:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   28 : 30
Set 3   22 : 25

26.10.2016, 18:00

 

AZS Częstochowa

1:3
Set 1   25 : 22
Set 2   29 : 31
Set 3   22 : 25
Set 4   21 : 25

31.10.2016, 18:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   16 : 25
Set 4   20 : 25

05.11.2016, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   21 : 25
Set 4   23 : 25

21.12.2016, 19:30

 

Cuprum Lubin

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   19 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   15 : 25

19.11.2016, 18:00

 

Effector Kielce

3:1
Set 1   25 : 17
Set 2   30 : 28
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 23

25.11.2016, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   17 : 25
Set 4   22 : 25

29.11.2016, 18:00

 

MKS Będzin

3:2
Set 1   36 : 38
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   25 : 18
Set 5   15 : 6

03.12.2016, 20:00

 

Jastrzębski Węgiel

2:3
Set 1   30 : 28
Set 2   25 : 20
Set 3   18 : 25
Set 4   20 : 25
Set 5   12 : 15

10.12.2016, 14:45

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   13 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   21 : 25

14.12.2016, 20:30

 

GKS Katowice

3:2
Set 1   30 : 28
Set 2   16 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 12

17.12.2016, 17:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   17 : 25

30.12.2016, 20:15

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 20
Set 3   28 : 26

06.01.2017, 20:15

 

Espadon Szczecin

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 20

28.01.2017, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   28 : 30
Set 3   20 : 25

21.01.2017, 17:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 18

04.02.2017, 14:45

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   16 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   30 : 28
Set 4   25 : 22

13.02.2017, 18:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   25 : 27
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   18 : 25

19.02.2017, 14:45

 

BBTS Bielsko-Biała

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   29 : 31
Set 3   22 : 25

22.02.2017, 18:00

 

Cuprum Lubin

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   19 : 25

18.01.2017, 19:30

 

Effector Kielce

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   18 : 25
Set 4   20 : 25

02.03.2017, 19:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:1
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 20
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 18

07.03.2017, 19:00

 

MKS Będzin

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 21
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 21

11.03.2017, 18:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:2
Set 1   25 : 23
Set 2   20 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 12

18.03.2017, 14:45

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   12 : 25

26.03.2017, 18:00

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 20
Set 3   28 : 26

01.04.2017, 14:45

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Jakub Kowalczyk środkowy
2 Maciej Olenderek Libero
3 Przemysław Smoliński środkowy
5 Paweł Zagumny Rozgrywający
6 Paweł Halaba Przyjmujący
7 Jędrzej Gruszczyński Libero
8 Andrzej Wrona środkowy
9 Guillaume Samica Przyjmujący
10 Michał Filip Atakujący
11 Łukasz Łapszyński Przyjmujący
12 Waldemar Świrydowicz środkowy
13 Jan Firlej Rozgrywający
18 Bartosz Kwolek Przyjmujący
20 Paweł Mikołajczak Atakujący

Hala sportowa

Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"

ul. Łazienkowska 6a , Warszawa

Liczba miejsc siedziących: 5804

Informacje

Nazwa drużyny: ONICO AZS Politechnika Warszawska
Adres: ul. Foksal 16, Warszawa
www: www.onicowarszawa.pl
e-mail: biuro@onicowarszawa.pl

Bilety

Prezes zarządu: Jolanta Dolecka
Wiceprezes zarządu: Paweł Zagumny
Członek zarządu: Mariusz Wilkołaski

Marketing: Dominika Maciejewska
Manager drużyny: Jakub Korpak
Media: Adam Polak

SZTAB

Pierwszy trener: Jakub Bednaruk
Drugi trener: Marcin Kocik


KLUB KIBICA

Klub Kibica AZS Politechniki Warszawskiej
ul. Waryńskiego 12a, 00-631 Warszawa
klubkibica@azspw.pl
Osoba do kontaktu: Paulina Balwisz

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij