Kluby

AZS Politechnika Warszawska
AZS Politechnika Warszawska

AZS Politechnika Warszawska

 
9Pozycja
32Punkty
Mecze
26Rozegrane
11Wygrane
15Przegrane
Sety
44Wygrane
58Przegrane
Punkty
2208Wygrane
2353Przegrane
 
8Pozycja
Mecze
34Rozegrane
13Wygrane
21Przegrane
Sety
57Wygrane
76Przegrane
Punkty
2902Wygrane
3050Przegrane

Wykresy

:)
 

Transfer Bydgoszcz

3:2
Set 1   23 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 16
Set 5   15 : 13

04.10.2014, 17:00

 

Effector Kielce

3:2
Set 1   13 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   19 : 17

11.10.2014, 18:00

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 23
Set 3   28 : 26

15.10.2014, 20:30

 

BBTS Bielsko-Biała

2:3
Set 1   24 : 26
Set 2   26 : 24
Set 3   19 : 25
Set 4   28 : 26
Set 5   14 : 16

19.10.2014, 17:00

 

Cuprum Lubin

3:1
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 20
Set 3   17 : 25
Set 4   25 : 15

22.10.2014, 19:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   24 : 26
Set 3   16 : 25

25.10.2014, 15:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   17 : 25
Set 3   19 : 25

29.10.2014, 19:00

 

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

2:3
Set 1   21 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 22
Set 5   18 : 20

08.11.2014, 14:45

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   20 : 25
Set 3   15 : 25
Set 4   23 : 25

12.11.2014, 19:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:1
Set 1   25 : 15
Set 2   21 : 25
Set 3   32 : 30
Set 4   25 : 16

15.11.2014, 17:00

 

MKS BANIMEX BĘDZIN

3:1
Set 1   25 : 14
Set 2   16 : 25
Set 3   27 : 25
Set 4   25 : 20

22.11.2014, 17:00

 

Cerrad Czarni Radom

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   29 : 31

26.11.2014, 19:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

2:3
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 20
Set 5   14 : 16

29.11.2014, 18:00

 

Transfer Bydgoszcz

1:3
Set 1   15 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   27 : 25
Set 4   23 : 25

04.12.2014, 19:00

 

Effector Kielce

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 27
Set 3   22 : 25
Set 4   20 : 25

12.12.2014, 18:00

 

AZS Częstochowa

3:2
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 23
Set 3   17 : 25
Set 4   20 : 25
Set 5   15 : 10

22.12.2014, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 22

28.12.2014, 14:00

 

Cuprum Lubin

0:3
Set 1   27 : 29
Set 2   17 : 25
Set 3   17 : 25

03.01.2015, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   17 : 25

11.01.2015, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   15 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   19 : 25
Set 4   14 : 25

17.01.2015, 14:45

 

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   16 : 25

25.01.2015, 17:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   15 : 25
Set 4   21 : 25

31.01.2015, 17:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   25 : 27
Set 2   22 : 25
Set 3   18 : 25

04.02.2015, 19:00

 

MKS BANIMEX BĘDZIN

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 21

07.02.2015, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:2
Set 1   17 : 25
Set 2   28 : 26
Set 3   25 : 17
Set 4   23 : 25
Set 5   15 : 12

13.02.2015, 17:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

3:1
Set 1   22 : 25
Set 2   26 : 24
Set 3   25 : 22
Set 4   30 : 28

21.02.2015, 17:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
2 Maciej Olenderek Libero
3 Patryk Strzeżek Atakujący
4 Jakub Radomski Przyjmujący
5 Piotr Lipiński Rozgrywający
6 Dominik Depowski Przyjmujący
7 Bartłomiej Lemański środkowy
8 Waldemar Świrydowicz środkowy
9 Krzysztof Bieńkowski Rozgrywający
10 Michał Filip Przyjmujący
11 Aleksander Śliwka Przyjmujący
12 Artur Szalpuk Przyjmujący
15 Szymon Gregorowicz Libero
16 Paweł Mikołajczak Atakujący
17 Mateusz Sacharewicz środkowy
18 Bartłomiej Mordyl środkowy

Hala sportowa

HWS "Torwar"

ul. Łazienkowska 6a, Warszawa

Liczba miejsc siedziących: 5804

Informacje

Nazwa drużyny: AZS Politechnika Warszawska
Adres: , Warszawa
www:
e-mail:

Bilety

Prezes Zarządu, Dyrektor Sportowy: Piotr Gacek
Wiceprezes Zarządu ds. Marketingu i Komunikacji: Adam Polak
Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy: Mariusz Wilkołaski

Manager drużyny: Jakub Korpak
Marketing i Media: Maciej Prusiński

KLUB KIBICA

Klub Kibica ONICO Warszawa
klubkibica@onicowarszawa.pl
Osoba do kontaktu: Paulina Balwisz

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij