Kluby

Asseco Resovia Rzeszów
Asseco Resovia Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów

 
2Pozycja
72Punkty
Mecze
30Rozegrane
25Wygrane
5Przegrane
Sety
81Wygrane
31Przegrane
Punkty
2610Wygrane
2275Przegrane
 
4Pozycja
Mecze
34Rozegrane
25Wygrane
9Przegrane
Sety
86Wygrane
43Przegrane
Punkty
2961Wygrane
2674Przegrane

Wykresy

:)
 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3:0
Set 1   25 : 15
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 23

01.10.2016, 15:00

 

Espadon Szczecin

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 22

06.10.2016, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 18
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 20

15.10.2016, 14:45

 

LOTOS Trefl Gdańsk

3:1
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 17
Set 3   17 : 25
Set 4   25 : 17

21.10.2016, 20:15

 

Cuprum Lubin

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   22 : 25

26.10.2016, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 15

30.10.2016, 14:45

 

Jastrzębski Węgiel

1:3
Set 1   17 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   20 : 25

04.11.2016, 20:15

 

GKS Katowice

2:3
Set 1   25 : 17
Set 2   23 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 22
Set 5   11 : 15

12.11.2016, 17:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 20

19.11.2016, 17:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 21

26.11.2016, 20:00

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 21

30.11.2016, 20:30

 

BBTS Bielsko-Biała

3:2
Set 1   28 : 30
Set 2   25 : 16
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 18
Set 5   15 : 7

03.12.2016, 17:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   31 : 29
Set 3   25 : 12

10.12.2016, 17:00

 

MKS Będzin

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 18

14.12.2016, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:2
Set 1   25 : 23
Set 2   18 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 18
Set 5   15 : 13

17.12.2016, 14:45

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 17

30.12.2016, 20:15

 

Espadon Szczecin

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 17

07.01.2017, 17:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:1
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   30 : 28
Set 4   25 : 17

28.01.2017, 14:45

 

LOTOS Trefl Gdańsk

2:3
Set 1   25 : 23
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 17
Set 4   20 : 25
Set 5   10 : 15

22.01.2017, 14:45

 

Cuprum Lubin

3:2
Set 1   26 : 24
Set 2   25 : 16
Set 3   15 : 25
Set 4   21 : 25
Set 5   17 : 15

05.02.2017, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:1
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 14

10.02.2017, 18:00

 

Jastrzębski Węgiel

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 15
Set 3   24 : 26
Set 4   20 : 25

18.02.2017, 20:00

 

GKS Katowice

3:2
Set 1   28 : 26
Set 2   20 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 23
Set 5   15 : 12

22.02.2017, 20:30

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 13

25.02.2017, 20:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:2
Set 1   19 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 17
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 10

04.03.2017, 14:45

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 15

08.03.2017, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 16
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 19

11.03.2017, 15:00

 

Effector Kielce

3:1
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 14
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 15

18.03.2017, 17:00

 

MKS Będzin

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 18

26.03.2017, 17:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 19

01.04.2017, 20:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Piotr Nowakowski środkowy
2 Thomas Jaeschke Przyjmujący
3 Bartłomiej Lemański środkowy
4 John Gordon Perrin Przyjmujący
5 Lukas Tichacek Rozgrywający
6 Dawid Dryja środkowy
8 Marko Ivovic Przyjmujący
9 Thibault Rossard Atakujący
10 Jochen Schoeps Atakujący
11 Fabian Drzyzga Rozgrywający
12 Gavin Schmitt Atakujący
13 Mateusz Masłowski Libero
15 Marcin Karakuła Rozgrywający
17 Marcin Możdżonek środkowy
18 Damian Wojtaszek Libero
19 Michał Marszałek Przyjmujący
20 Frederic Winters Przyjmujący

Hala sportowa

Hala Podpromie

ul. Podpromie 10, Rzeszów

Liczba miejsc siedziących: 4304

Informacje

Nazwa drużyny: Asseco Resovia Rzeszów
Adres: ul. Podpromie 10, Rzeszów
www: http://www.assecoresovia.pl
e-mail: biuro@assecoresovia.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Krzysztof Ignaczak
Wiceprezes Zarządu: Jacek Tomkiewicz

Marketing: Jarosław Gutowski
Manager drużyny: Maciej Pająk
Media: Marcin Lew

SZTAB

Pierwszy trener: Andrzej Kowal
Drugi trener: Marcin Ogonowski


KLUB KIBICA

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia"
ssps@resovia.rzeszow.pl

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij