9-10 września Międzynarodowy Turniej w Radomiu 
(m.in. Cerrad Czarni Radom
, GKS Katowice
, MKS Będzin)

Turnieje przed startem PlusLigi: 2-4 września Międzynarodowy turniej we Lwowie (m.in. Asseco Resovia Rzeszów
, Cerrad Czarni Radom)

2-3 września Beskidy Cup 2016 (m.in. BBTS Bielsko-Biała
, Jastrzębski Węgiel)

9-10 września II Memoriał Jana Rutyńskiego w Lubinie (
m.in. Cuprum Lubin, 
Effector Kielce)

8-10 września Turniej o Puchar Burmistrza Krosna (m.in. 
Asseco Resovia Rzeszów
, PGE Skra Bełchatów)

10-11 września Turniej Czterech Trenerów w Elblągu
 (LOTOS Trefl Gdańsk
, AZS Politechnika Warszawska
, Indykpol AZS Olsztyn
, Espadon Szczecin)

17-18 września Turniej w Kobyłce
 (Asseco Resovia Rzeszów, AZS Politechnika Warszawska
, Cerrad Czarni Radom, 
PGE Skra Bełchatów)

17-18 września XII Memoriał im. Arkadiusza Gołasia (
LOTOS Trefl Gdańsk, Łuczniczka Bydgoszcz, 
AZS Częstochowa
)

23-25 września Turniej Partnerstwa Regionalnego w Kozienicach i Starachowicach
 (Cerrad Czarni Radom, Cuprum Lubin, 
Espadon Szczecin
, Indykpol AZS Olsztyn)

23-25 września XI Memoriał im. Zdzisława Ambroziaka
 (AZS Częstochowa
, Asseco Resovia Rzeszów
, AZS Politechnika Warszawska
, Effector Kielce
, LOTOS Trefl Gdańsk
, Łuczniczka Bydgoszcz)

30 września - 2 października Turniej charytatywny Giganci Siatkówki w Szczecinie
 (m.in. Espadon Szczecin, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PGE Skra Bełchatów)

Autor:więcej na skra.pl
  15.01.2014 godz. 22:55  |   54

Spokojna podróż siatkarzy PGE Skry


Siatkarze PGE Skry Bełchatów po południu przyjechali do Unterhaching, gdzie w czwartek o godz. 20 rozegrają pierwszy mecz trzeciej rundy Pucharu CEV.

Bełchatowscy siatkarze mają już za sobą trening w hali meczowej. Gospodarze zapewniają, że jutro wypełni się ona kibicami do ostatniego miejsca.

Podróż minęła bardzo spokojnie, siatkarze o godz. 9 rano wyjechali z Bełchatowa do Warszawy, skąd odlecieli do Monachium. Z lotniska w tym mieście jest zaledwie kilkanaście kilometrów do Unterhaching. O godz. 18 rozpoczął się blisko dwugodzinny trening, a po nim zespół miał jeszcze odprawę.

W dniu meczu PGE Skra trenować będzie w samo południe, a później, w położonym tuż obok hali hotelu Demas, będą odpoczywać przed rozpoczynającym się o godz. 20 meczem.

Komentarze

Dodawanie komentarzy wymaga zalogowania

1
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~zuzik | 16.01.2014, 21:39 [89.69.133.*]
skra wygrała 3:0
2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Skra | 16.01.2014, 20:44 [87.206.253.*]
,,MistrzMistrzResovia" zobaczymy w sobote bo w bełchtowie było 3:2 Skra się rozpędziła i nie zamierza się zatrzymać. xd
2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Skra | 16.01.2014, 20:41 [87.206.253.*]
jest transmisja w tv, patrzyłem w programie i była a nie ma.O_o
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~pistonPL | 16.01.2014, 20:04 [89.77.177.*]
Komentarz w moderacji
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Kilo | 16.01.2014, 20:04 [178.43.52.*]
Jest transmisja?
-7
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~? | 16.01.2014, 19:52 [46.174.208.*]
Rzeszow nie wpuszcza złodzieji na swoje lotnisko
10
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~kibic skry | 16.01.2014, 18:25 [77.254.37.*]
~`? - bo setki tysięcy ich kibiców mieści się tylko na lotnisku Chopina. Nawet Rzeszów za mały.
-6
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~? | 16.01.2014, 18:16 [46.174.208.*]
Dlaczego nie polecieli bezpośrednio z bełchatowa, tylko z Warszawy?
14
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
stenol22 | 16.01.2014, 16:47 [153.19.246.*]
Do boju Skra. Z całego serca życzę wam złota w Pucharze Cev :)
2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~łoł | 16.01.2014, 15:46 [93.159.188.*]
Wersing Ty też właśnie zaprezentowałeś swoją kulturę.
10
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
Soviak aus Silesia | 16.01.2014, 15:27 [217.8.184.*]
~Idz niestety taka hipokryzja polaczona z demencja... popisuja sie co rusz kibice jednej i drugiej... strony... tylko tak troche trudno ich nazwac kibicami.. a bardziej kibolami a do tego odnosze wrazenie ze czasami to juz dochodzi do takiego wysypu troli ze nie wazny jest klub wazny jest hejt... np artykul o Skrze to ja kibol Sovii i hejt ale w innym art o Sovi to ja kibol Skry i hejt.... niestety swiat jest pelet trollerow
5
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Wersing | 16.01.2014, 14:38 [84.61.102.*]
MistrzMistrz Resovia ale wy reprezentujecie kulturę Rzeszowska Gnido!
5
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~xD | 16.01.2014, 14:32 [87.199.23.*]
~KUBA, to się nazywa współpraca. Tutejsi dziennikarze jak już biorą się za pisanie własnych artykułów popełniają w nich masę błędów, więc osobiście wolę, żeby teksty pochodziły ze stron klubów. A że większość klubów na stronach podaje jedynie informacje na temat meczów i biletów, no to cóż...
5
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~ldz | 16.01.2014, 14:32 [31.182.139.*]
tak samo było, jak przewijał się temat, że Sovia jest zainteresowana FF LM - ze 3 może komentarze były ludzi przeciwnych kupowaniu, a wszyscy pozostali że to super sprawa - ale na Skrę to wrzucali, że tylko FF kupować potrafi :) naprawdę, w PL jesteście naszymi wrogami (przykro mi :P), ale w międzynarodowych rozgrywkach Wam kibicuję z całego serca :)
16
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~ldz | 16.01.2014, 14:30 [31.182.139.*]
KUBA, spoko ja rozumiem, że to może irytować - tylko, że część wpisów jest tak sformułowana, jakby to była wina kibiców, że się tu pojawiają :O
Soviak aus Silesia, nie chcę Was hejtować, bo uważam,że to nie ma najmniejszego sensu. Natomiast niektórzy kibice Resovii kiedyś się tu podniecali tym, że Resovia prawie zdobyła CEV Cup (i bardzo słusznie, to też dobre osiągnięcie), a jak Skra gra w tym pucharze to nagle nic nie jest warty... hipokryzja trochę :)
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~KUBA | 16.01.2014, 14:11 [88.199.89.*]
o to mam właśnie pretensje do plusliga.pl że idą na łatwiznę a nie patrzą na jakość. zaglądną do stron klubowych, kopiuj/ wklej i idzie dalej. żenada. pozdrawiam
12
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji