9-10 września Międzynarodowy Turniej w Radomiu 
(m.in. Cerrad Czarni Radom
, GKS Katowice
, MKS Będzin)

Turnieje przed startem PlusLigi: 2-4 września Międzynarodowy turniej we Lwowie (m.in. Asseco Resovia Rzeszów
, Cerrad Czarni Radom)

2-3 września Beskidy Cup 2016 (m.in. BBTS Bielsko-Biała
, Jastrzębski Węgiel)

9-10 września II Memoriał Jana Rutyńskiego w Lubinie (
m.in. Cuprum Lubin, 
Effector Kielce)

8-10 września Turniej o Puchar Burmistrza Krosna (m.in. 
Asseco Resovia Rzeszów
, PGE Skra Bełchatów)

10-11 września Turniej Czterech Trenerów w Elblągu
 (LOTOS Trefl Gdańsk
, AZS Politechnika Warszawska
, Indykpol AZS Olsztyn
, Espadon Szczecin)

17-18 września Turniej w Kobyłce
 (Asseco Resovia Rzeszów, AZS Politechnika Warszawska
, Cerrad Czarni Radom, 
PGE Skra Bełchatów)

17-18 września XII Memoriał im. Arkadiusza Gołasia (
LOTOS Trefl Gdańsk, Łuczniczka Bydgoszcz, 
AZS Częstochowa
)

23-25 września Turniej Partnerstwa Regionalnego w Kozienicach i Starachowicach
 (Cerrad Czarni Radom, Cuprum Lubin, 
Espadon Szczecin
, Indykpol AZS Olsztyn)

23-25 września XI Memoriał im. Zdzisława Ambroziaka
 (AZS Częstochowa
, Asseco Resovia Rzeszów
, AZS Politechnika Warszawska
, Effector Kielce
, LOTOS Trefl Gdańsk
, Łuczniczka Bydgoszcz)

30 września - 2 października Turniej charytatywny Giganci Siatkówki w Szczecinie
 (m.in. Espadon Szczecin, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PGE Skra Bełchatów)

Autor:RM
  13.12.2013 godz. 12:33  |   36

Bezradność mistrzów Polski


Siatkarze Asseco Resovii nie sprostali w Budvie mistrzowi Czarnogóry Budvanskiej Rivijerze i przegrali 0-3. To pierwsza porażka rzeszowian od 9 listopada, która nieco komplikuje sytuację w grupie C Ligi Mistrzów. Rzeszowianie, by być pewnymi awansu bez oglądania się na rywali, muszą wygrać w ostatnim meczu, w którym 18 grudnia zmierzą się we własnej hali z Paris Volley.

- Nie szło nam w zasadzie kompletnie nic. Rywale grali jak chcieli. Trzeba ten mecz przemyśleć, ale nie można się za bardzo zamartwiać. Musimy skupić się nam tym co przed nami, a nie zwieszać głów – mówił na antenie Radia Rzeszów, środkowy mistrzów Polski, Grzegorz Kosok. Jego zespół w III secie wydawało się, że złapał właściwy rytm, ale od stanu 11:13 stracił z rzędu pięć punktów.

Czarnogórcy takiej okazji nie wypuścili już z rąk i wygrali mecz bez starty seta, zachowując tym samym szanse na awans do fazy play-off. – Musimy grać jako całość, bo nie ma czegos takiego, że jeden z nas może zrobic więcej. Musimy wspierać się wszyscy. Każdy nasz tryb musi pójść w tę samą stronę. Tego w Budvie niestety nie było. Nie ma co jednak zwieszać głów kolejny mecz już w niedzielę przed nami – mówi Kosok.

- Na pewno nie przeszliśmy obok tego spotkania. Zagraliśmy z bardzo mocno zmotywowanym przeciwnikiem, który bardzo dobrze zagrywał i bronił. My natomiast nie mieliśmy żadnych argumentów – opisuje statystyk mistrzów Polski, Michał Mieszko Gogol, szukając przyczyn porażki w Budvie. - Rywal był bardzo skuteczny w pierwszej akcji. My niestety nie odrzuciliśmy ich od siatki, a oni z każdą akcją się nakręcali Nie potrafiliśmy przejąć inicjatywy nad meczem, a to spowodowało, że nie doprowadziliśmy do żadnej wyrównanej końcówki. Sety przegrywaliśmy dużo wcześniej. Wydawało się, że może w III secie odwrócimy losy meczu, ale dwa błędy przyjęcia spowodowały, że znów rywale się nakręcili. Nie ma co jednak szukać wymówek. Zagraliśmy słabo. Kiedy nasza mocno zagrywka nie funkcjonuje to nie mamy alternatywy. Z naszymi flotami rywale radzili sobie bardzo dobrze. Po prostu przegraliśmy siatkarskim abecadłem czyli zagrywką i przyjęciem – stwierdza Gogol, którzy przyznaje, że to nie pierwsza taka wpadka Asseco Resovii w ostatnich latach. – To jest na pewno irytujące. Na pewno taki zimny prysznic się przyda, bo teraz wyjdziemy mocno podrażnieni, skoncentrowani itd. Ja jednak wolałbym, żeby ich nie było. Można przegrać mecz ale nie będąc tak bezradnym, a my niestety w Budvie byliśmy.

POWIĄZANE INFORMACJE

Komentarze

Dodawanie komentarzy wymaga zalogowania

3
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~abcd | 14.12.2013, 16:31 [79.185.141.*]
Spokojnie , tez mnie denerwowalo ogładanie takiego meczu- coz nie ma co owijać w bawełne zadwodnicy Resovi nie podjeli żadnej walki - nikt za nich meczu nie wygra .Jezeli sa mocni dadzą sobie rade , ale styl woła o pomste do nieba - nie bylo nic zupelnie nic. Mnie denerwuje ,że oni tak jakos niemrawo zaczynaja , coz trzeba wyciągnąc wnioski i do przodu , czas pokaze jaka maja forme - a do finalu Pl bardzo daleko- zobaczymy - wkurzyli mnie maksymalnie ale wierze w nich .
2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~(KIBIC) | 14.12.2013, 14:34 [31.0.99.*]
~xD al tak to jest jak są wyniki to są nowi sezonowi kibice a jak się skoczą sukcesy zostaną ci wierni RESOVIA
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~(KIBIC) | 14.12.2013, 14:30 [31.0.99.*]
Maniek wyszedł z dziury przydało by się zakończył już twoją egzystencje na tym forum.
9
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~xD | 13.12.2013, 21:34 [87.199.23.*]
banan5005, chodzi mi o to, że przed meczami Resovii jest wielu kibiców tej drużyny, którzy wypisują tutaj jaka ta Resovia genialna, jak jakaś drużyna przegra np. Skra to nagle pod artykułem na ten temat, wielu kibiców Resovii aż moczy spodnie ze szczęścia, jak Resovia przegra jakiś mecz to nagle ci kibice znikają.
7
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~maniek | 13.12.2013, 21:29 [89.76.145.*]
Najsłabszy w historii mistrz,tytuły zdobyte fuksiarsko i przypadkowo.Raz tytuł wygrał sam Grozer,drugi raz przez katastrofalną formę Rouziera i kontuzje Witczaka,W LM co roku pośmiewisko Europy.Gdzie tu jest jakiś fałsz ,nieprawda.Nie ma się co wkurzac,Przypadkowy mistrz i pośmiewisko Europy to najkrótsza charakterystyka Asseco.
8
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
banan5005 | 13.12.2013, 21:24 [159.205.179.*]
Jak to gdzie są wielcy miłośnicy Sovii? Jesteśmy zawsze z naszymi, siatkówka to sport nr. 1 w Rzeszowie jak i w całej Polsce, a Podpromie pęka w szwach na każdym meczu. To prawda, nie ma się czym chwalić po takim meczu ale ja mam nadzieję że wszyscy w Resovii w końcu wyciągną wnioski z meczów przegrywanych ze słabszym rywalem bez walki. Oby nie za późno. Do boju!
20
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~xD | 13.12.2013, 18:48 [87.199.23.*]
~stańczyk,nikt znikąd nie wypełznął...w czasie gdy Resovia gra w LM każdy kibic kibicuje tej drużynie.Każdy ma prawo ocenić ich grę i każdy to robi.Pytanie:gdzie są ci wielcy miłośnicy Sovii?I wybacz,ale nie wiem czy będzie się z czego cieszyć na koniec sezonu,"jak to Resovia będzie górą".To jest mistrz tego kraju i dobrą grę powinien pokazywać przez cały sezon,a nie na jego końcu,gdy będzie walka o medale,bo taką postawą ośmiesza siebie i polską siatkówkę.
-3
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~prezes i synowie | 13.12.2013, 18:37 [84.234.10.*]
Antiga to bardzo doświadczony treneiros , na pewno wybierze najlepszych, doszkoli ich, pokaza jak się gra i gdzie jest toaleta, gdzie stołówka, nie ma obaw, mistrzostwo świata jest pewne.
21
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~kibolek | 13.12.2013, 18:37 [88.156.218.*]
Ok , może masz rację może i na koniec sezonu będzie lepiej , ale tu wszystkim chodzi o STYL w jakim Resovia przegrywa już nie pierwszy mecz , a gdzie szacun zawodników do swoich sympatyków ! Co , pewnie wygrają u siebie z Olsztynem czy z Francuzami w LM i będzie ok ! nie nie będzie bo za taką kase nie można przechodzić obok meczu , wstyd !!!
3
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~sop | 13.12.2013, 18:23 [79.185.221.*]
Antiga wybierze najlepszych a nie nazwiska jak ty to ująłeś. I szumią w studiu że wielki powrót Wlazłego ma być no to czekamy z niecierpliwością,jak to ujęli? Przed Mariuszem trudny wybór bo będą od niego wymagali zbawienia kadry,a jak odmówi to będzie ofiarą.
-8
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~stańczyk | 13.12.2013, 18:21 [149.156.189.*]
hahhaha śmiać mi się chce czytając te komentarze. Wypełzacie z norek tylko jak Resovii nie idzie. A ja wiem, że na koniec sezonu to Resovia będzie górą wbrew waszym modlitwom i zaklęciom.
-15
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~sop | 13.12.2013, 18:20 [79.185.221.*]
midori faktycznie ten klub to czarnogórski jest, bazują na samych zagranicznych w 98% bo swoich nie mają. Jest się czym szczycić, ciekawe gdyby wystawili swoich grajków co by było.
16
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~midori | 13.12.2013, 18:19 [178.183.242.*]
obawiam się że Drzyzga po sezonie może przyjechać z Rzeszowa na kadrę tak zdołowany jak Bartman i Nowakowski w poprzednim sezonie i się nie odbuduje w reprezentacji..Zibi i Nowakowski na kadrze nie odbudowali formy i byli cieniami samych siebie z poprzednich lat..Zibi dopiero teraz w Serie A1 pokazuje coraz wyższa formę a Pit ? no cóż wolał zostać i dalej stać w miejscu albo iść w tył - jego wybór - oby tylko Anitga nie powoływał za nazwiska i jeśli się nie odbuduje to niech nie gra w kadrze
15
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~midori | 13.12.2013, 18:12 [178.183.242.*]
niestety trzeba się bać o Rzeszowskich kadrowiczów..Nowakowski coraz większy cień samego siebie, Ignaczak od formy reprezentacyjnej daleko, Kosok i Konarski to nie są raczej poważni kandydaci do podstawowego składu kadry tak więc ich mnie nie interesuje choć jest daleka od optymalnej..najbardziej szkoda Drzyzgi - chłopak miał iść już teraz szybko w górę, ale chyba nie do końca wiedział gdzie się pcha (chodzi o ciągła rotację) i brak zaufania trenera
16
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~midori | 13.12.2013, 17:59 [178.183.242.*]
niestety czasy, kiedy nasze zespoły lały w LM jakieś anonimowe zespoły z Czarnogóry, Austrii czy innych krajów raczej się skończyły..PL obniżyła poziom a tamci pewnie trochę poszli do góry...samo już nic się nie wygra..wysokie mniemanie o sobie niektórych ,,gwiazdorów" po takich prysznicach jak z Budvą może zostanie urealnione, może niektórzy zejdą na ziemie i przyznają że na każdego potrzebna jest maks. koncentracja..muszą zrozumieć, że jak nie zagrają na maks to będzie łomot nawet od anonimów
23
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~midori | 13.12.2013, 17:53 [178.183.242.*]
,,Na pewno taki zimny prysznic się przyda, bo teraz wyjdziemy mocno podrażnieni, skoncentrowani itd."
co ty gadasz ? oni już po pierwszej kompromitacji u siebie powinni wyjść wczoraj jak na mecz ożycie i honor i pokazać że wcześniejsza porażka to był wypadek przy pracy..tamten mecz to był zimny prysznic, wczorajszy to był dowód że Czarnogórcy są co najmniej poziom wyżej niż mistrz Polski i lali polski zespół jak chcieli..
24
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~midori | 13.12.2013, 17:47 [178.183.242.*]
cd
i co P. Drzyzga ?..może to jednak Resovia powinna przejść jakieś kwalifikacja żeby zasłużyć na grę w LM ? tak Pan wielkrotnie narzekał w ostatnich sezonach, że słabiutcy powinni przejść eliminacje..pewnie się Pan nie spodziewałeś, że za rok czy dwa ci słabiutcy ośmieszą mistrza Polski dwa razy..że oni dzięki tym rozgrywkom zbierają doświadczenie a np. taki mistrz Polski będzie dostawał od nich bęcki
25
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~midori | 13.12.2013, 17:44 [178.183.242.*]
,,Można przegrać mecz ale nie będąc tak bezradnym"
brzmi co najmniej jakby Resovia przegrała z Maceratą czy Biełgorodem..to byli słabiacy z Czarnogóry..swego czasu nasłuchałem W. Drzyzgi, że dla takich zespołów jak Budva czy innych słabeuszy powinny być jakieś eliminacje, bo z marszu to oni nie zasługują aby grac w LM..i to z takimi potęgami jak Resovia, której zawodnikom się w d... poprzewracało bo myśleli po raz kolejny, że samo się wygra, że wygra ich potega a Budva uklęknie i odda co ich
17
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Kika | 13.12.2013, 17:38 [164.126.62.*]
assss
Sezonowcy i kibice innych klubów nie mają nic do porażek Resovii.Ba gdyby to była jedna porażka z jakimś mocnym zespołem ale Resovia zawsze rok w rok w LM się kompromituje z jakimś średniakiem i to w żenującym stylu.A potem kibice Resovii się dziwą,że inni nazywają Resovię najsłabszym mistrzem Plusligi.
7
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~kibidz | 13.12.2013, 17:10 [84.234.10.*]
Resovia ma szansę pokonać Parys Hilton, bo Parys Hilton jest babą, a Resovia to sami faceci.
...
...
...
...

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy