Autor:RM
  03.03.2013 godz. 17:53  |   37

Karol Kłos: przegrany odchodzi z niczym


PGE Skra po dwóch zwycięstwach nad Asseco Resovią wyrównała ćwierćfinałową rywalizację play-off. Bełchatowianie wyszli z nie lada opresji i w dobrych nastrojach pojechali do Rzeszowa na poniedziałkowy pojedynek o być albo nie być.

- Byliśmy już na krawędzi i można powiedzieć, że wróciliśmy z dalekiej podróży - mówi KAROL KŁOS, środkowy PGE Skry Bełchatów. - Wszyscy dokoła określają to co się wydarzyło - nasza ucieczką spod topora. Strasznie się cieszymy bo przegrywaliśmy 0-2 i w trzecim meczu 0-2. To niedzielne zwycięstwo trochę nas podbudowało i kolokwialnie mówiąc poczuliśmy krew. W czwartym meczu grało się nam już troszeczkę luźniej i lepiej i jedziemy teraz do Rzeszowa. Bardzo chcieliśmy doprowadzić do piątego meczu. Mało kto stawiał, że wrócimy do Rzeszowa, a jednak się udało.


- Czy wierzył pan, że pokonacie dwukrotnie Asseco Resovię w Bełchatowie? Rywale mieli bowiem sporą zaliczę i psychiczny komfort.
- Szczerze mówiąc to nie myślałem, że się nam to uda. Liczyłem że wygramy w niedzielę, ale jak już zwyciężyliśmy w tym trzecim pojedynku to w kolejnym wszystko było możliwe. Być może właśnie te dwa zwycięstwa i pewność siebie troszeczkę uśpiło rywala. My poszliśmy za ciosem i jedziemy do Rzeszowa gdzie w poniedziałek decydujący mecz. Pojawił się uśmiech na naszych twarzach i nastroje zdecydowanie są lepsze niż były.


- Macie w tej ćwierćfinałowej rywalizacji asa atutowego, którym jest serbski atakujący Aleksandar Atansijević...
- Aleks wspaniale gra i bardzo nas to cieszy, bo bez niego było by bardzo trudno. To jednak cała drużyna walczyła, a Aleks kończył te najważniejsze piłki.


- Co może być decydujące w tym poniedziałkowym meczu?

- To będzie wielka gra nerwów i kto ją wytrzyma ten wygra ten play-off. Dla kibiców to jest wspaniała gratka taki piąty pojedynek. Zresztą eksperci typowali, że tak to może się skończyć. Na pewno bardzo ważna będzie też wola walki i nie poddawanie się do ostatniego punktu, seta tak jak myśmy to zrobili w meczu numer trzy.


- Czy tej rywalizacji towarzyszy podobna adrenalina jak w ub. finale o złoto?
- Adrenalina jest jeszcze większa bo naprawdę jest znacznie więcej do stracenia niż w ub. finale. Tam można było pocieszać się tym srebrem, a tutaj odchodzi z niczym. Zresztą tamten srebrny medal dla mnie nie bo gram od nie dawana, ale dla chłopaków po tylu latach grania i powiedzmy łatwego wygrywania finałów było jakimś tam zaskoczeniem. Teraz te mecze są dużo ciekawsze niż finałowe w ub. sezonie i to na pewno cieszy kibiców.


- Do tej pory były dwa tie-breaki i dwa pojedynki czterosetowe. Czego zatem można spodziewać się w poniedziałek?
- Tie-breaka (śmiech). Oby jednak nie bo to jest olbrzymia loteria, choć gz drugiej strony jak zakończony naszym zwycięstwem to czemu nie. Zobaczymy jak to się potoczy, bo w takim pojedynku wszystko jest możliwe.

Komentarze

Dodawanie komentarzy wymaga zalogowania

-2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~~wojti | 04.03.2013, 21:44 [85.28.150.*]
haha kowal out tzw in your face buraku jeden
-1
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~kowal out | 04.03.2013, 16:11 [83.6.91.*]
Wszyscy po meczu skandują!
Kowal Kowal!
wyp...laj!
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~xyz | 04.03.2013, 15:52 [79.190.180.*]
Wygra zespół lepszy czyli Skra a w resce no cóż szrot odejdzie
8
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~kibic Skry | 04.03.2013, 14:50 [195.205.14.*]
jestem za Skrą, ale serce sportowe nie może się pogodzić, że jedna drużyna nie będzie walczyła o medal. Te dwie drużyny są tak dobre, że proponuję, zeby PZPS dla druzyny która przegra załatwił dziką kartę w przyszłorocznej LM!! Należy sie za: umiejetności, potencjał, grę do upadłego, stres, jaki muszą ponieść, kontuzje, choroby, serce do walki....itd
10
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~JONY | 04.03.2013, 14:13 [83.9.21.*]
JEDEN Z TRENERÓW STRACI PRACĘ ORAZ W JEDNEJ Z DRUŻYN NASTĄPIĄ CZYSTKI TZ SIATKARSKI ....
14
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Ala | 04.03.2013, 11:17 [195.177.210.*]
wygra ten zespół, który zachowa zimną krew do końca.......obydwie drużyny to świetni siatkarze z ogromnym serduchem do gry.....będzie mi żal przegranych, ale cóż wygrać może tylko jeden.......
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
Aniulka12341 | 04.03.2013, 10:27 [5.172.226.*]
bedzie dobry mecz trzy jeden dla Skry do boju pszczolki
3
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~proszę | 04.03.2013, 10:06 [62.153.75.*]
tylko błagam zawodników Reski..nie wymieniajcie się tym razem koszulkami zwyciężców, dajcie je nam....kibicom:))
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~A. | 04.03.2013, 09:14 [192.165.213.*]
~zuza Falasca nie odszedl ze Skry bo go tam nie chciano czy byl za stary - po prostu nie bylo na niego pieniedzy. PGE obcielo kase o 20% wiec wszystkich zawodnikow utrzymac nie mozna bylo.
1
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~osa | 04.03.2013, 09:00 [217.113.238.*]
Łatwo nie będzie ale Skra udowodniła, że potrafi walczyć więc dziś będzie piękne widowisko....3:1 dla skry:)))
1
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Kropa | 04.03.2013, 08:33 [193.46.187.*]
Jastrzębski Węgiel postawił kropkę nad " i " wygrywając z Kielcami, teraz czas na Resowię by zrobiła to samo na swoim parkiecie.
15
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~zuza | 04.03.2013, 08:03 [91.240.30.*]
chciałam zapytać p.nawrockiego- czy oglądał pan może mecz Delecty z Uralem? chciałabym zapytać jak się panu podobała gra tego pana,który nazywa się Falasca? bo choć (jak pan to kiedyś ujął)ma on już swoje lata, to jednak gra dosyć sprawnie,a i dziadzio Antiga też pokazał chyba, że jednak warto było postarać się o to, żeby został w drużynie, nieprawdaż?
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Batman | 03.03.2013, 22:28 [178.214.6.*]
Tak. Fajnie by bylo!
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~maka | 03.03.2013, 22:21 [91.150.152.*]
niestety chyba wygra skra chociaz kibicuje resovi:D
-2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Batman | 03.03.2013, 22:07 [178.214.6.*]
Tak. Fajnie by bylo!
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~siatkowka | 03.03.2013, 21:48 [83.25.21.*]
Batman , tak jak Jastrzębski dzisiaj prawda ? ; ))
1
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~siatkowka | 03.03.2013, 21:46 [83.25.21.*]
Batman , tak jak Jastrzębski dzisiaj prawda ? ; ))
2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~siatkowka | 03.03.2013, 21:45 [83.25.21.*]
Batman , tak jak Jastrzębski dzisiaj prawda ? ; ))
3
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Batman | 03.03.2013, 21:44 [178.214.6.*]
My w Rzeszowie wierzymy, że Resovia wygra!!! :)
8
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~siatkowka | 03.03.2013, 21:40 [83.25.21.*]
Moim zdaniem Resovia to wygra :) nawet moja mama choc kibicka Skry powiedziała , że oni to wygrają mam nadzieję że tak będzie ! :) już nie mogę się doczekać . POZDRAWIAM SKRZATY I WILKI !! : ))
...
...
...
...

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy