Autor:redakcja
  06.09.2012 godz. 11:13  |   29

W Częstochowie o Superpuchar


29 września w Częstochowie (początek 14.30) rozegrany zostanie mecz o Super Puchar. Naprzeciwko siebie staną zespoły mistrza kraju Asseco Resovii Rzeszów oraz zdobywcy Pucharu Polski PGE Skry Bełchatów (transmisja Polsat Sport).

Miejscem rywalizacji dwóch najlepszych zespołów PlusLigi w sezonie 2011/12 będzie nowa hala w Częstochowie. Spełnia ona wszystkie wymagania FIVB oraz FIBA. Na trybunach jest 7100 miejsc. Są także cztery mniejsze hale treningowe, w tym dwie przystosowane do gry w siatkówkę. Obiekt dysponuje nowoczesnym zapleczem sanitarnym wraz z centrum odnowy biologicznej, powierzchnie biurowe i restauracja.

Bilety na Superpuchar kosztują 30, 20 i 10 PLN. Będą do nabycia od przyszłego tygodnia na www.ticketpro.pl.

W nowej hali w Częstochowie swoje mecze rozgrywać będzie Wkręt-met AZS.

POWIĄZANE INFORMACJE

Komentarze

Dodawanie komentarzy wymaga zalogowania

1
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Wojtek | 13.09.2012, 14:00 [83.30.24.*]
A ja nie wiem kto wygra, nie jest to ważne, zabieram całą rodzinę na siatkarskie popołudnie na żywo w nowej hali i liczymy na dobrą atmosferę i świetne widowisko, pozdrawiam kibiców Resovii i Skry, do zobaczenia
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Klaudia | 11.09.2012, 16:33 [37.31.107.*]
Ja to się poważnie zastanawiam, czy nie jechać na ten superpuchar.... Bo to trochę kilometrów jest. Ale no, autko się odpali, wezmię ekipę, co nie co po meczu też trzeba wziąść.... ;] i do dzieła
1
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
madziulka23.k_1988@wp.pl | 11.09.2012, 10:06 [89.191.147.*]
Niech wygra lepszy po prostu.Powodzenia i nich będzie tak jak zawsze dobra zabawa i siatkarskie święto!
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Kamila | 09.09.2012, 16:55 [78.88.241.*]
Bilety bedą od poniedziałku czy od czwartku?
2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~greg18 | 08.09.2012, 13:09 [46.113.194.*]
buhahah że co "skra"?? Vincic lepszy od Tichacka?? chyba Sobie żartujesz.. Już nie pamiętasz jak się gościu zagotował w meczu Ach Volley Ljubljana - Asseco Resovia w 1/2 finału Pucharu Cev? I przegrali w drugim secie do 8! haha :D
1
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~moon | 08.09.2012, 11:07 [91.217.22.*]
nie jestem ani fanem skry ani resovi ale jak ktoś pisze głupoty to chyba trzeb to jakoś zripostować...w resovi jest Lotman,schops,tichacek,Kovacevic(to nie 3) akchrem to tez nie jest polak tylko gra na polskich papierach...takze w resovi jest tyle samo obcokrajowcow co w skrze!
-2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Obwieś | 07.09.2012, 19:06 [195.128.30.*]
~ziko masz problemy z liczeniem, jak większość bełchatówkowych. W tym roku macie zakontraktowanych 5 obcokrajowców, w tym jeden na wypożyczeniu. W Resovii jest ich tylko 3. Resovia utrzymywana jest z prywatnych pieniędzy swoich sympatyków. Bełchatówek doi publiczną kasę. Powinno się zakazać ogrywać obcokrajowców za publiczne pieniądze, na potrzeby innych reprezentacji. Na dzisiaj nie jesteście polskim klubem, tylko wielonarodową zbieraniną prezia Kondzia!!!
1
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~marcin | 07.09.2012, 17:25 [194.152.57.*]
Resovia będzie Mistrzem Polski życzę im z całego serca żeby obronili Mistrza Polski do boju Resovia
-13
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~ziko | 07.09.2012, 16:02 [77.237.0.*]
TYLKO SKRA! To Polski klub a nie zagraniczny jak Re sovia.
1
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~xxx | 07.09.2012, 13:28 [176.97.53.*]
będzie można obejrzeć ten mecz w sieci?
3
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~setpoint | 07.09.2012, 08:22 [79.186.207.*]
No,będzie transmisja! :) Z Polsatem nigdy nie wiadomo... ;p
6
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Gabira | 06.09.2012, 21:58 [89.230.199.*]
Ludzie! Ogarnijcie sie. Nie ma co sie teraz spinac. Wygra lepszy, ale to na pewno bedzie ciekawy mecz. Nie zachowujmy sie jak kibole internetowi i nie minusujmy za to ze ktos oli inny klub!
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Resovia | 06.09.2012, 21:49 [178.43.91.*]
napewno znakomicie
4
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~marcin | 06.09.2012, 19:30 [194.152.57.*]
ciekawe jak poradzi sobie zbyszek bartman w resovii
11
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~SKRA MISTRZ | 06.09.2012, 18:27 [87.199.80.*]
wygra po prostu lepszy, nie ma co się spinać. zachowajcie siły na spinę po przegraniu swojej drużyny(tyczy się to kibiców i skry i resovii). każda drużyna ma nowych zawodników, którzy nie są jeszcze do końca zgrani z drużyną, na obecną chwilę wydaję mi się, że jednak Resovia wygra, ponieważ trenuje pod okiem swojego pierwszego trenera od początku sezonu przygotowującego(przynajmniej tak mi się wydaję).
5
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~mu111 | 06.09.2012, 18:06 [83.7.19.*]
ciekawe jak zagra Resovia bez Grozera :)
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Mich | 06.09.2012, 17:24 [83.21.26.*]
Hmm trzeci taki sam post wklejam, ale liczę, że ktoś będzie znał odpowiedz na moje pytanie, a więc: "Wiecie może gdzie będzie można obejrzeć mecze o puchar Rosji? Dzisiaj podobno będzie mecz Dynama z Kurkiem w składzie. Mam Cyfrowy Polsat może są jakieś rosyjskie kanały, albo w necie?"
-2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~KIBIC SKRY | 06.09.2012, 16:20 [46.174.208.*]
Jestem kibicem skry, chodzę na wszystkie mecze i na żadnym meczu nie byłem trzeźwyto taka ciekawostka. I jeszcze jedno, SZANOWNY MISTRZU POLSKI RESOVIO RZESZÓW my bełchatowscy kibice pełni nadziei na ulgowe potraktowanie naszej drużyny w meczu o superpuchar, mając w pamięci finałowy mecz o MP chylimy głowy przed znakomitymi graczami Resovi i prosimy o lekkie serwisy
34
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Olka . | 06.09.2012, 15:36 [95.41.249.*]
I zaczęło się . Ludzie dajcie już spokój . -,-
Jestem kibice Resovi i licze że to Resovia zdobędzie superpuchar , ale wiem też że Skra ma świetnych zawodników i łatwo skóry nie sprzeda . Więc licze na ciekawy mecz.
10
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~asd | 06.09.2012, 15:23 [95.49.146.*]
O, skrzaki wróciły ze szkoły i minusują wpisy kibiców Resovii ;]
...
...
...
...

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
partnerzy
media