9-10 września Międzynarodowy Turniej w Radomiu 
(m.in. Cerrad Czarni Radom
, GKS Katowice
, MKS Będzin)

Turnieje przed startem PlusLigi: 2-4 września Międzynarodowy turniej we Lwowie (m.in. Asseco Resovia Rzeszów
, Cerrad Czarni Radom)

2-3 września Beskidy Cup 2016 (m.in. BBTS Bielsko-Biała
, Jastrzębski Węgiel)

9-10 września II Memoriał Jana Rutyńskiego w Lubinie (
m.in. Cuprum Lubin, 
Effector Kielce)

8-10 września Turniej o Puchar Burmistrza Krosna (m.in. 
Asseco Resovia Rzeszów
, PGE Skra Bełchatów)

10-11 września Turniej Czterech Trenerów w Elblągu
 (LOTOS Trefl Gdańsk
, AZS Politechnika Warszawska
, Indykpol AZS Olsztyn
, Espadon Szczecin)

17-18 września Turniej w Kobyłce
 (Asseco Resovia Rzeszów, AZS Politechnika Warszawska
, Cerrad Czarni Radom, 
PGE Skra Bełchatów)

17-18 września XII Memoriał im. Arkadiusza Gołasia (
LOTOS Trefl Gdańsk, Łuczniczka Bydgoszcz, 
AZS Częstochowa
)

23-25 września Turniej Partnerstwa Regionalnego w Kozienicach i Starachowicach
 (Cerrad Czarni Radom, Cuprum Lubin, 
Espadon Szczecin
, Indykpol AZS Olsztyn)

23-25 września XI Memoriał im. Zdzisława Ambroziaka
 (AZS Częstochowa
, Asseco Resovia Rzeszów
, AZS Politechnika Warszawska
, Effector Kielce
, LOTOS Trefl Gdańsk
, Łuczniczka Bydgoszcz)

30 września - 2 października Turniej charytatywny Giganci Siatkówki w Szczecinie
 (m.in. Espadon Szczecin, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PGE Skra Bełchatów)

Autor:pzps.pl
  09.07.2012 godz. 18:51  |   55

Reprezentanci Polski w siatkówce halowej i plażowej na igrzyska


Skład reprezentacji Polski w piłce siatkowej (plażowej i halowej) na XXX Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie:

Piłka siatkowa plażowa – zawodnicy: Grzegorz Fijałek, Mariusz Prudel; osoby współpracujące: Łukasz Fijałek (trener przygotowania ogólnego), Piotr Wantkiewicz (fizjoterapeuta).

Piłka siatkowa halowa – zawodnicy: Zbigniew Bartman, Krzysztof Ignaczak, Jakub Jarosz, Grzegorz Kosok, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Michał Ruciak, Michał Winiarski, Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło; osoby współpracujące: Andrea Anastasi (trener reprezentacji), Andrea Gardini (II trener), Giovanni Miale (trener wyszkolenia fizycznego), Oskar Kaczmarczyk (statystyk), Michał Gogol (statystyk), Jan Sokol (lekarz), Aleksander Bielecki (fizjoterapeuta), Rafał Antczak (fizjoterapeuta), Mirosław Przedpełski (prezes PZPS), Hubert Tomaszewski (kierownik ekipy).

Komentarze

Dodawanie komentarzy wymaga zalogowania

0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~bapka | 10.07.2012, 00:12 [109.243.0.*]
Spoko :) No pa :))
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~michu jastrzębski | 10.07.2012, 00:09 [77.253.19.*]
Dobra Sylwia ja juz lecę;)) pa pa do jutra:)
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~michu jastrzębski | 10.07.2012, 00:08 [77.253.19.*]
No i masz rację bo po co płakac z powodu kogoś kto próbuje cię zranić miej to gdzieś i tyle
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~bapka | 10.07.2012, 00:05 [109.243.0.*]
Chce mieć córkę dziw... to niestety pomylił adres... Kiedyś mnie to bardziej bolało płakałam i w ogóle. Teraz wiem, że byłam głupia, bo nie było warto
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~michu jastrzębski | 10.07.2012, 00:03 [77.253.19.*]
No właśnie nikt. i to się liczy a nie jakiś idio.ta będzie cię obrażał
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~bapka | 10.07.2012, 00:02 [109.243.0.*]
hahahaha :))) no :))
2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~michu jastrzębski | 10.07.2012, 00:01 [77.253.19.*]
haha patrz komentarz dodany równo o północy:)) haha
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~michu jastrzębski | 09.07.2012, 23:53 [77.253.19.*]
To widzę że dalej jest porąbany:))
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~bapka | 09.07.2012, 23:52 [109.243.0.*]
W pracy jest... i bardzo dobrze. Haha za wszystko :)
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~michu jastrzębski | 09.07.2012, 23:50 [77.253.19.*]
A co go w domu nie ma?? za co on ci właściwie te kary daje nie ogarniam gościa
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~bapka | 09.07.2012, 23:48 [109.243.0.*]
Nie no nic jak zwykle nic mi nie wolno... areszt domowy mam, ale od 15, bo dopiero wtedy w domu jest... hahah myśli że cały czas w domu siedzę buhaha
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~michu jastrzębski | 09.07.2012, 23:46 [77.253.19.*]
No ale co się stało powiedz.....
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~bapka | 09.07.2012, 23:46 [109.243.0.*]
Nie nic :)) jest zaje... jak zwykle zresztą.
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~michu jastrzębski | 09.07.2012, 23:44 [77.253.19.*]
Ojjj tam coś się stało ?
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~bapka | 09.07.2012, 23:42 [109.243.0.*]
No niestety... ja mówię że oni mają ciężko... ale ja mam takiego Castro w domu :(((
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji