Autor:radakcja
  11.05.2011 godz. 20:49  |   39

Walka o PlusLigę trwa


W trzecim meczu barażowym Jadar Radom wygrał z Fartem Kielce 3:0 i przedłużył swoje szanse na awans do PlusLigi. W rywalizacji do trzech zwycięstw jest 2:1 dla Fartu.

Jadar Radom - Fart Kielce 3:0 (25:16, 25:21, 32:30)

POWIĄZANE INFORMACJE

Komentarze

Dodawanie komentarzy wymaga zalogowania

0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Starly | 23.06.2011, 15:46 [168.187.98.*]
I found just what I was nedeed, and it was entertaining!
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~January | 22.06.2011, 08:27 [79.168.153.*]
I'm ipmsersed! You've managed the almost impossible.
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Ankaaa | 15.05.2011, 19:50 [79.185.41.*]
No i co, że przegrał 3:0 ? Kielce miały naprawdę dobry sezon i są już zmęczeni. Trzymam za was kciuki, abyście wygrali ten ostatni mecz i odpoczęli.
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Gość | 13.05.2011, 23:30 [80.48.112.*]
i nie takich sędziów(chyba)!!!!!!!!!jak można przegrać 3-0 z I ligowcem(brawa dla Radomia,tak trzymać),widzę,że przełamaliście złą passę,
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~kibic siatkówki | 13.05.2011, 10:55 [82.139.62.*]
fart przegrał bo miał słabszy dzień.
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Ankaaa | 12.05.2011, 22:44 [79.185.6.*]
Kminić można, ale to też nie wina jest trenera, bo zawodnik jeżeli już raz przyjmie w trybuny powinien się zmobilizować i podbić chociaż piłkę do góry, aby dało się jeszcze coś zrobić.
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~kulfon | 12.05.2011, 22:36 [87.239.178.*]
a ja myślę że gdyby Jadar miał prawdziwego trenera to byłby juz w pls. Wystarczy popatrzeć na zmieny w 3 meczu. I set idzie idealnie a najlepiej przyjęcie i obrona w wykonaniu Krysia to w II secie zmienia GO NA sTANCZAKA I ZACZYNA OD 3 PRZYJĘC W "TRYBUNY" ALE GO NIE ZMIENIA. I zaczyna sę męczarnia zakonczona wymęczonym zwycięstwemKOLEJNE ZMIANY TO LEPSZYCH NA GORSZYCH. bRAK WYCZUCIA pANIE TRENERZE. mOŻE NIE CHCIAŁ WYGRAĆ, BO TAK KAZALI MU PREZESI? aLE ZAWODNICY I TAK ZROBILI MU PSIKUSA I WYGRAL.
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~rastaman | 12.05.2011, 22:12 [87.205.83.*]
wow to super info dla sovii
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Gość | 12.05.2011, 21:50 [83.31.177.*]
'Joandry Leal Hidalgo od przyszłego sezonu zagra w Asseco Resovii Rzeszów. 23-letni przyjmujący reprezentacji Kuby podpisał dziś dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny sezon.'
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~rdm | 12.05.2011, 21:50 [82.139.56.*]
zobaczymy czy kielce wygraja ja stawiam 3-2 dla jadaru w stanie rywalizacji
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Ankaaa | 12.05.2011, 17:13 [79.185.25.*]
I tak Kielce wygrają. Jestem pewna ;)
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
JSW | 12.05.2011, 16:47 [188.33.46.*]
zawsze doszukujecie się jakiś problemów. A może po prostu Fart miał słabszą dyspozycję a Jadar lepszą. W każdym razie bardzo współczuje Fartowi!
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~rastaman | 12.05.2011, 16:13 [77.253.120.*]
ukradli laptopa i w tym laptopie były cenne info nie zdziwiłbym sie gdyby to byli ludzie z jadaru lub adar ich wynajoł w tym miescie nic mnie nie zdziwi
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Gość | 12.05.2011, 16:00 [193.59.48.*]
Fart przegrał to przegram, nie rozumiem dlaczego kibice z Radomia ciągle piszą źle o Kielcach, o Farcie, a to Fart dostał się do PL i prezentował dobrą grę. Nikt tu nie pisze, że to kibice z Radomia coś ukradli
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~rdm | 12.05.2011, 15:58 [82.139.56.*]
Jadar Radom w pluslidze i a kielce do 1 ligi i koniec!!!!!!!!!1
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~rastaman | 12.05.2011, 15:53 [77.253.120.*]
wcale bym sie nie zdziwił jak by to było na lecenie jadaru bo w laptopie były cenne info mam tylko nadzieje ze farciarze sie wkurza i pokaza ze jadar to dla nich nie przeszkoda
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~ff | 12.05.2011, 15:52 [193.59.48.*]
Jakich swoich sędziów?(np. sędzia z Krakowa, to sędzi kielecki, nie wiedziałam)Ludzie opanujcie się. Fart dobrze grał to i wygrywał.
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~rdm | 12.05.2011, 15:08 [82.139.56.*]
kielce rządzą ale w 1 lidze
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
zagumny1991 | 12.05.2011, 14:59 [194.181.130.*]
KIELCE rządzą!
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
~Radom | 12.05.2011, 12:59 [82.139.56.*]
oj kielce nie mozecie sie z tym pogodzic ze przegraliscie to zmieniacie temat na kradziesz to nie jest nasza wina ze wam ukradli kase.
...
...
...
...

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy