Autor:zaksa.pl
  28.11.2015 godz. 20:24  |   144

Dominik Witczak zagra w Asseco Resovii Rzeszów


Od 1 grudnia Dominik Witczak zasili skład Asseco Resovii Rzeszów. Klub z Podkarpacia, borykając się z kontuzjami zwrócił się o wypożyczenie Dominika Witczaka. Na ostateczną decyzję wpłynęła przede wszystkim chęć Dominika do gry i rozwoju.

Zawodnik tłumacząc swoją decyzję powiedział: – Powód odejścia do Resovii jest dosyć prosty. To chęć gry. Obecnie jestem trzecim atakującym, a moi koledzy są w dobrej formie, więc szans wyjść na boisko miałbym prawdopodobnie niewiele. Długo się zastanawiałem nad tą decyzją, bo naprawdę nie było łatwo. Jestem bardzo mocno związany z Kędzierzynem. Obowiązuje mnie jednak ważny kontrakt na przyszły sezon i chętnie się z niego wywiążę. Na pewno nie żegnam się definitywnie z klubem, ani z kibicami, bardziej mówię do zobaczenia niebawem.

Prezes ZAKSY, Sebastian Świderski podkreśla: – To nie była dla klubu łatwa decyzja. Dominik jest z nami od 8 sezonów i wielu sytuacjach był podporą dla zespołu, sprawdzał się w trudnych momentach, odwracając wynik spotkania. W tym sezonie tak budowaliśmy skład, aby ławka dawała możliwości dobrych zmian. Wypożyczając Dominika zostajemy z dwoma bardzo dobrymi atakującymi. Zdajemy sobie sprawę, że tym działaniem wzmacniamy rywala, ale czujemy się silni i chcemy, aby Dominik rozwijał się, wiele grał, a w przyszłym sezonie ponownie zagrał w barwach ZAKSY.
 
Trener ZAKSY, Ferdinando de Giorgi dodał: – Uszanowaliśmy decyzję zawodnika, ponieważ jest dla nas bardzo ważną osobą. Jest profesjonalistą, skupionym na treningach i zdobywaniu doświadczeń. Ta sytuacja pozwoli Dominikowi nabyć kolejnych umiejętności, z korzyścią dla niego i dla nas w kolejnym sezonie.

POWIĄZANE INFORMACJE

Komentarze

Dodawanie komentarzy wymaga zalogowania

3
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
Collins | 29.11.2015, 22:59 [84.10.127.*]
Antyskra jak wrażenia po meczu z Cuprum Lubin ? :-))
0
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
mati13 | 29.11.2015, 15:14 [62.93.41.*]
Collins.i.k.u Dlatego my tej ku.py, w której ty jesteś wodzirejem, nie ruszamy:D Prawda? To słowo też jest Ci obce dzieciaku.
4
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
Pan Antyskra | 29.11.2015, 14:45 [91.240.130.*]
Collins, brak argumentów, i zaczyna się frustracja. Czytamy ta Twoją prawdę już drugi dzień, i powiem Ci oszołomku że to g....... o prawda
3
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
axxo | 29.11.2015, 14:26 [178.42.81.*]
widze, ze mimoza zmienila nick na collins
2
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
Collins | 29.11.2015, 14:24 [84.10.127.*]
To się szarańcza z Podpromia rzuciła do zagryzienia jednego internauty. Powiadacie, że w kupie siła. Jaka kupa taka siła. Nawet jak was tu będzie 10000 to i tak nie zagłuszycie prawdy. Pozdrawiam was serdecznie, wysyłając przy okazji gołąbka pokoju :-)) Buziaczki kochane robaczki.
10
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
Lea | 29.11.2015, 14:15 [31.174.111.*]
Nareszcie dobre wiadomosci!! Dominik, witamy na pokladzie! Bedzie ci u nas dobrze, pograsz sobie i, wbrew temu co niketorzy przewiduja, nie bedziesz grzal lawy. A rozzalonym kibicom Zaksy naprawde sie nie dziwie, skoro klub majac trzech atakujacych do wyboru pozbywa sie Witczaka a zostawia Konara. Tez pewnie bylabym zla na ich miejscu. No chyba ze potrzebuja dobrego blokujacego, to wtedy rozumiem ;)
-3
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
mati13 | 29.11.2015, 13:47 [62.93.41.*]
Na hasło wygooglowane przez Collinsa: "Lotman rozmawia z Zaksą" oznacza, że Resovia blokowała jego przyjście do Zaksy. Ja nie wiem, niech już w końcu zlikwidują to gimnazjum skoro czytanie ze zrozumieniem nie przynosi pożytku bo jest gorzej jeszcze niż było kiedyś, albo niech podniosą poziom nauczania w tych szkołach, bo później takie przypadki narastają.
-11
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
Pan Antyskra | 29.11.2015, 13:16 [91.240.130.*]
Ciekawe co napisze Collins jak Witczak przyczyni się do zdobycia kolejnego M|P dla Sovi. hahahah
-5
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
olka84111 | 29.11.2015, 13:14 [83.6.13.*]
a poza tym widocznie wszystko w sprawie Lotman odbywało się jak najbardziej fair skoro teraz w sprawie Witczaka też wszystko przebiegało płynnie i po przyjacielsku, a ty Collins próbujesz zrobić z tego jakąś aferę...
-4
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
Pan Antyskra | 29.11.2015, 13:13 [91.240.130.*]
Collins, nikt nie poszedł do Zaksy po prośbie, Witczak i klub dostali konkretną ofertę, i się na nią zgodzili. Wszystkim to pasuje , tylko nie Tobie. Jesteś śmieszny
-4
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
olka84111 | 29.11.2015, 13:09 [83.6.13.*]
skoro Resovia miała zakontraktowanego przyjmującego, który był niezbędny dla drużyny, bo jeślibyśmy go oddali to musielibyśmy szukać następnego, więc po co go wypożyczać? U was obecnie był jeden atakujący nadprogramowy z perspektywą spędzenia sezonu nawet nie w kwadracie a za bandami reklamowymi, dostał konkretną propozycję, wszystkie strony się zgodziły i tyle w temacie, nie mam pojęcia co ty chcesz udowodnić...
-3
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
mati13 | 29.11.2015, 13:05 [62.93.41.*]
Resovia dała wolną rękę Lotmanowi w poszukiwaniu klubu, wyraziła na to zgodę, a tu się okazuje, że blokowali jego przyjście do Zaksy. Jeszcze po sezonie, a nie w trakcie. Sam zawodnik się nie zdecydował, a nie klub. No ale co tam, Resovia winna bo w tym sezonie zabrała im Witczaka, haha. Ojej, jakiej to przykre i niesprawiedliwe, że Witczak ma w końcu szansę gry na boisku, a nie tylko oglądania go poza bandami reklamowymi. Tragedia normalnie.
-5
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
olka84111 | 29.11.2015, 13:03 [83.6.13.*]
No ale do kogo masz pretensje???? Bo nie wiem już..
-9
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
mati13 | 29.11.2015, 13:01 [62.93.41.*]
Nie wierzę w to co czytam. To trzeba mieć kolejny raz we łbie rozpie.r.dzie.l, żeby tego nie rozumieć, żeby nie rozumieć wypowiedzi swojego własnego prezesa Świderskiego i zawodnika Witczaka, albo że Resovia blokowała przyjście Lotmana do Zaksy. To już para.no.ja, no ale takie rozgoryczenie Zaksiarzy, bo ich właśni włodarze wykiwali, haha.
9
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
Collins | 29.11.2015, 12:59 [84.10.127.*]
Wynika bardzo wiele. Pokazuje bowiem subtelne, ale wymowne mechanizmy blokowania przejścia Lotmana do ZAKSY przez jego własny klub. Gdy ZAKSA potrzebowała wsparcia odbiła się jak ping-pong. Dziś Ci sami ludzie co blokowali Lotmana przyszli do ZAKSY po prośbie w sprawie Dominika Witczaka i Świderski nie zblokował wypożyczenia zawodnika, chociaż mógł to bez problemu uczynić. Dostrzegasz różnicę, czy mam napisać drukowanymi literami ?
-9
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
olka84111 | 29.11.2015, 12:58 [83.6.13.*]
poza tym Collins, masz ogromne pretensje do wszystkich, idź to wygarnij Świderskiemu, De Giorgi czy Witczakowi a nie Resovii, mogli się nie zgodzić, nie miałbyś dzisiaj bólu głowy, a tak cierpisz jakieś nieuzasadnione żale do Resovii...
-13
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
olka84111 | 29.11.2015, 12:53 [83.6.13.*]
podałeś kolejny artykuł z którego nic nie wynika...
-16
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
mati13 | 29.11.2015, 12:50 [62.93.41.*]
Widocznie Zaksa nie przedstawiła takiej konkretnej oferty Lotmanowi, jak Resovia Witczakowi, haha. Ja się Paulowi wcale nie dziwię, po tym co widział w Rzeszowie jak się zachowują niektórzy zawodnicy tej drużyny (np. świ.nia.k Gladyr) i kibice przyjezdni, to też bym się mocno zastanowił nad grą w takich warunkach. Takie życie.
15
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
Collins | 29.11.2015, 12:49 [84.10.127.*]
To wygoogluj sobie kolejny tytuł Olu: Szczery Lotman: rozmawiam z ZAKSĄ! z Przeglądu Sportowego. Mam podawać następne tytuły?
-14
 
Podoba mi się
 
Nie podoba mi się
 
Oznacz do moderacji
olka84111 | 29.11.2015, 12:47 [83.6.13.*]
Poza tym jeszcze raz przypominam Paul był wśród czterech przyjmujących Resovii, Alka nie wliczam bo on nie był zdolny do gry w ubiegłym sezonie, więc był potrzebny, to raz, a dwa ta cała sytuacja miała miejsce po zakończonym sezonie 13/14 czyli Zaksa miała szanse znaleźć spokojnie innego dobrego przyjmującego...
...
...
...
...

Newsletter

sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy