Mecze

Aluron Virtu Warta ZawiercieAsseco Resovia RzeszówBBTS Bielsko-BiałaCerrad Czarni RadomCuprum LubinDafi Społem KielceGKS KatowiceIndykpol AZS OlsztynJastrzębski WęgielŁuczniczka BydgoszczMKS BędzinONICO WarszawaPGE Skra BełchatówStocznia SzczecinTrefl GdańskZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  

Faza play-off

Runda I: Ćwierćfinał (do 2 zwycięstw)

Termin: 1

 
 
 
 

Runda II: Półfinał 1-4 (do 2 zwycięstw)

Termin: 2

 
 
 

Runda III: Mecze o 1 miejsce (do 2 zwycięstw)

Runda III: Mecze o 3 miejsce (do 2 zwycięstw)

 
 
 

Runda II: Mecze o 5 miejsce (do 2 zwycięstw)

Runda I: Mecze o 7 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
1:3
18.04.2018, 18:00
więcej
 
1:3
1618
23.04.2018, 20:00
więcej
 

Runda I: Mecze o 9 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

Runda I: Mecze o 11 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
2:3
18.04.2018, 18:00
więcej
 
3:0
21.04.2018, 17:00
więcej
 

Runda I: Mecze o 13 miejsce (do 2 zwycięstw)

 
2:3
19.04.2018, 18:00
więcej
 
3:0
22.04.2018, 17:00
więcej
 

Faza zasadnicza

Kolejka: 1

 
 
3:0
29.09.2017, 18:00
więcej
 
1:3
30.09.2017, 17:00
więcej
 
 

Kolejka: 2

 
3:2
04.10.2017, 18:30
więcej
 
 
1:3
04.10.2017, 19:00
więcej
 
2:3
04.10.2017, 18:00
więcej
 

Kolejka: 3

 
3:0
07.10.2017, 17:00
więcej
 
0:3
07.10.2017, 17:00
więcej
 
3:1
09.10.2017, 18:00
więcej
 

Kolejka: 4

 
0:3
14.10.2017, 15:00
więcej
 
3:2
12.10.2017, 19:00
więcej
 
1:3
11.10.2017, 18:00
więcej
 

Kolejka: 5

 
 
3:0
18.10.2017, 17:00
więcej
 
0:3
17.10.2017, 19:00
więcej
 

Kolejka: 6

 
3:0
23.10.2017, 18:30
więcej
 
2:3
22.10.2017, 14:45
więcej
 
 
3:0
20.10.2017, 18:00
więcej
 

Kolejka: 7

 
 
3:0
28.10.2017, 17:00
więcej
 
3:2
28.10.2017, 19:00
więcej
 

Kolejka: 8

 
1:3
03.11.2017, 18:00
więcej
 
3:1
04.11.2017, 17:00
więcej
 
1:3
04.11.2017, 17:00
więcej
 
3:0
03.11.2017, 18:00
więcej
 

Kolejka: 9

 
 
 
 
3:1
11.11.2017, 14:45
więcej
 

Kolejka: 10

 
0:3
19.11.2017, 15:00
więcej
 
 
3:0
18.11.2017, 15:00
więcej
 
3:0
19.11.2017, 14:45
więcej
 

Kolejka: 11

 
2:3
26.11.2017, 20:00
więcej
 
 
0:3
25.11.2017, 18:00
więcej
 

Kolejka: 12

 
3:0
02.12.2017, 14:45
więcej
 
3:1
02.12.2017, 14:45
więcej
 
2:3
03.12.2017, 20:00
więcej
 

Kolejka: 13

 
1:3
10.12.2017, 14:45
więcej
 
 
 
 
3:2
10.12.2017, 20:00
więcej
 

Kolejka: 14

 
 
3:2
22.12.2017, 18:00
więcej
 
0:3
20.12.2017, 18:00
więcej
 

Kolejka: 15

 
 
 
1:3
17.12.2017, 15:00
więcej
 
3:1
30.12.2017, 18:00
więcej
 

Kolejka: 16

 
 
1:3
06.01.2018, 18:00
więcej
 
3:1
06.01.2018, 17:00
więcej
 
 

Kolejka: 17

 
3:0
13.01.2018, 20:00
więcej
 
 
3:0
12.01.2018, 18:00
więcej
 
3:1
12.01.2018, 18:00
więcej
 

Kolejka: 18

 
2:3
18.01.2018, 18:00
więcej
 
3:1
20.01.2018, 18:00
więcej
 
1:3
19.01.2018, 18:00
więcej
 

Kolejka: 19

 
0:3
02.02.2018, 18:00
więcej
 
3:1
03.02.2018, 20:00
więcej
 
3:0
03.02.2018, 17:00
więcej
 

Kolejka: 20

 
 
1:3
07.02.2018, 19:00
więcej
 
2:3
11.02.2018, 14:45
więcej
 

Kolejka: 21

 
0:3
17.02.2018, 18:00
więcej
 
3:1
17.02.2018, 17:00
więcej
 
 
0:3
17.02.2018, 14:45
więcej
 

Kolejka: 22

 
 
0:3
25.02.2018, 14:45
więcej
 
1:3
24.02.2018, 17:00
więcej
 

Kolejka: 23

 
0:3
01.03.2018, 19:00
więcej
 
3:0
04.03.2018, 20:00
więcej
 
3:2
03.03.2018, 17:00
więcej
 
3:0
04.03.2018, 14:45
więcej
 

Kolejka: 24

 
 
 
 
1:3
07.03.2018, 18:00
więcej
 

Kolejka: 25

 
3:0
11.03.2018, 15:00
więcej
 
 
0:3
09.03.2018, 18:00
więcej
 
1:3
11.03.2018, 20:00
więcej
 

Kolejka: 26

 
3:0
16.03.2018, 18:00
więcej
 
 
3:0
17.03.2018, 15:00
więcej
 

Kolejka: 27

 
1:3
04.04.2018, 18:00
więcej
 
2:3
25.03.2018, 14:45
więcej
 
3:1
23.03.2018, 18:00
więcej
 

Kolejka: 28

 
3:0
29.03.2018, 18:00
więcej
 
 
 
 
3:0
30.03.2018, 17:00
więcej
 

Kolejka: 29

 
 
2:3
07.04.2018, 17:30
więcej
 
1:3
08.04.2018, 20:00
więcej
 

Kolejka: 30

 
 
 
3:1
15.04.2018, 14:45
więcej
 
3:0
15.04.2018, 14:45
więcej
 

Faza play-off

Runda I: Ćwierćfinał (do 2 zwycięstw)

Termin: 1

 
TV  18.04.2018, 20:30
1:3
 
TV  21.04.2018, 20:00
1:3
 
TV  22.04.2018, 20:00
3:2
 

Termin: 2

 

Runda II: Półfinał 1-4 (do 2 zwycięstw)

Termin: 1

 

Termin: 2

 
TV  25.04.2018, 17:30
2:3
 
TV  28.04.2018, 17:30
3:2
 

Runda III: Mecze o 1 miejsce (do 2 zwycięstw)

 

Runda III: Mecze o 3 miejsce (do 2 zwycięstw)

 
TV  02.05.2018, 17:30
2:3
 
TV  05.05.2018, 17:30
3:1
 

Runda II: Mecze o 5 miejsce (do 2 zwycięstw)

Runda I: Mecze o 7 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
18.04.2018, 18:00
1:3
 
23.04.2018, 20:00
1:3
1618
 

Runda I: Mecze o 9 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

Runda I: Mecze o 11 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
18.04.2018, 18:00
2:3
 
21.04.2018, 17:00
3:0
 

Runda I: Mecze o 13 miejsce (do 2 zwycięstw)

 
19.04.2018, 18:00
2:3
 
22.04.2018, 17:00
3:0
 

Faza zasadnicza

Kolejka: 1

 
TV  22.11.2017, 18:00
3:0
 
TV  30.09.2017, 14:45
3:1
 
TV  29.09.2017, 18:00
3:0
 
30.09.2017, 17:00
1:3
 
 

Kolejka: 2

 
04.10.2017, 18:30
3:2
 
TV  04.10.2017, 20:30
1:3
 
04.10.2017, 19:00
1:3
 
04.10.2017, 18:00
2:3
 
TV  04.10.2017, 18:00
0:3
 

Kolejka: 3

 
 
07.10.2017, 17:00
3:0
 
07.10.2017, 17:00
0:3
 
TV  09.10.2017, 18:00
3:1
 

Kolejka: 4

 
14.10.2017, 15:00
0:3
 
12.10.2017, 19:00
3:2
 
TV  13.10.2017, 18:00
3:2
 
TV  11.10.2017, 18:00
1:3
 

Kolejka: 5

 
 
 
TV  18.10.2017, 20:30
1:3
 
18.10.2017, 17:00
3:0
 
17.10.2017, 19:00
0:3
 

Kolejka: 6

 
23.10.2017, 18:30
3:0
 
TV  22.10.2017, 14:45
2:3
 
 
TV  20.10.2017, 18:00
3:0
 

Kolejka: 7

 
 
TV  27.10.2017, 18:00
2:3
 
 
28.10.2017, 17:00
3:0
 
28.10.2017, 19:00
3:2
 

Kolejka: 8

 
TV  03.11.2017, 18:00
1:3
 
04.11.2017, 17:00
3:1
 
04.11.2017, 17:00
1:3
 
03.11.2017, 18:00
3:0
 

Kolejka: 9

 
 
TV  10.11.2017, 18:00
2:3
 
TV  29.11.2017, 18:00
0:3
 
 
TV  21.11.2017, 19:45
0:3
 
TV  11.11.2017, 14:45
3:1
 

Kolejka: 10

 
19.11.2017, 15:00
0:3
 
 
TV  17.11.2017, 18:00
3:2
 
18.11.2017, 15:00
3:0
 
 
TV  19.11.2017, 14:45
3:0
 

Kolejka: 11

 
TV  26.11.2017, 20:00
2:3
 
TV  25.11.2017, 14:45
3:0
 
TV  26.11.2017, 14:45
3:0
 
25.11.2017, 18:00
0:3
 
 

Kolejka: 12

 
02.12.2017, 14:45
3:0
 
TV  02.12.2017, 14:45
3:1
 
TV  01.12.2017, 18:00
0:3
 
TV  03.12.2017, 20:00
2:3
 

Kolejka: 13

 
TV  10.12.2017, 14:45
1:3
 
TV  08.12.2017, 18:00
0:3
 
 
 
TV  10.12.2017, 20:00
3:2
 

Kolejka: 14

 
TV  23.12.2017, 14:45
0:3
 
TV  22.12.2017, 18:00
3:0
 
 
22.12.2017, 18:00
3:2
 
20.12.2017, 18:00
0:3
 

Kolejka: 15

 
 
TV  30.12.2017, 18:00
3:1
 
17.12.2017, 15:00
1:3
 
30.12.2017, 18:00
3:1
 
 

Kolejka: 16

 
TV  05.01.2018, 18:00
1:3
 
 
TV  07.01.2018, 20:00
0:3
 
06.01.2018, 18:00
1:3
 
06.01.2018, 17:00
3:1
 
 

Kolejka: 17

 
TV  13.01.2018, 20:00
3:0
 
 
12.01.2018, 18:00
3:0
 
TV  12.01.2018, 18:00
3:1
 

Kolejka: 18

 
 
 
18.01.2018, 18:00
2:3
 
20.01.2018, 18:00
3:1
 
TV  19.01.2018, 18:00
1:3
 

Kolejka: 19

 
TV  02.02.2018, 18:00
0:3
 
03.02.2018, 20:00
3:1
 
03.02.2018, 17:00
3:0
 

Kolejka: 20

 
TV  07.02.2018, 20:30
3:2
 
 
TV  10.02.2018, 18:00