Mecze

Asseco Resovia RzeszówAZS CzęstochowaBBTS Bielsko-BiałaCerrad Czarni RadomCuprum LubinEffector KielceEspadon SzczecinGKS KatowiceIndykpol AZS OlsztynJastrzębski WęgielLOTOS Trefl GdańskŁuczniczka BydgoszczMKS BędzinONICO AZS Politechnika WarszawskaPGE Skra BełchatówZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  

Faza play-off

Runda I: Półfinał 1-4 (dwumecz, możliwy złoty set)

Runda II: Mecze o 1 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

Runda II: Mecze o 3 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

Runda I: Mecze o 5 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
1:3
07.04.2017, 18:00
więcej
 
3:1
12.04.2017, 18:00
więcej
 

Runda I: Mecze o 7 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

Runda I: Mecze o 9 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

Runda I: Mecze o 11 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
1:3
04.04.2017, 19:00
więcej
 
3:0
12.04.2017, 19:00
więcej
 

Runda I: Mecze o 13 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
 
 

Runda I: Mecze o 15 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

Faza zasadnicza

Faza play-off

Runda I: Półfinał 1-4 (dwumecz, możliwy złoty set)

Termin: 1

 

Termin: 2

 

Runda II: Mecze o 1 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 

Runda II: Mecze o 3 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 

Runda I: Mecze o 5 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
07.04.2017, 18:00
1:3
 
12.04.2017, 18:00
3:1
 

Runda I: Mecze o 7 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
TV  13.04.2017, 18:00
1:3
 

Runda I: Mecze o 9 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

Runda I: Mecze o 11 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
04.04.2017, 19:00
1:3
 
12.04.2017, 19:00
3:0
 

Runda I: Mecze o 13 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
 
 

Runda I: Mecze o 15 miejsce (dwumecz, możliwy złoty set)

 
TV  19.04.2017, 18:00
3:1
 

Faza zasadnicza

Kolejka: 1

 
 
05.10.2016, 18:00
3:0
 
TV  03.10.2016, 18:00
3:1
 
19.10.2016, 18:00
0:3
 
 
 

Kolejka: 2

 
08.10.2016, 17:00
3:0
 
TV  07.10.2016, 17:30
0:3
 
TV  10.10.2016, 17:30
1:3
 
02.11.2016, 18:00
2:3
 
09.10.2016, 18:00
2:3
 

Kolejka: 3

 
TV  15.10.2016, 20:00
3:0
 
 
15.10.2016, 17:00
3:0
 
 

Kolejka: 4

 
22.10.2016, 14:00
0:3
 
 
22.12.2016, 19:00
0:3
 
TV  22.10.2016, 14:45
3:0
 
 
TV  20.10.2016, 19:00
3:0
 

Kolejka: 5

 
 
TV  26.10.2016, 18:00
3:0
 
26.10.2016, 18:00
1:3
 
26.10.2016, 18:00
0:3
 

Kolejka: 6

 
29.10.2016, 18:00
3:1
 
 
29.10.2016, 17:00
3:0
 
TV  29.10.2016, 14:45
3:0
 

Kolejka: 7

 
TV  05.11.2016, 14:45
0:3
 
 
TV  05.11.2016, 20:00
0:3
 
05.11.2016, 17:00
3:0
 
TV  07.11.2016, 18:00
3:0
 
 

Kolejka: 8

 
12.11.2016, 17:00
3:1
 
12.11.2016, 20:00
2:3
 
 
TV  12.11.2016, 14:45
3:0
 
TV  11.11.2016, 14:45
3:2
 

Kolejka: 9

 
TV  19.11.2016, 14:45
3:1
 
 
19.11.2016, 17:00
3:1
 
19.11.2016, 17:00
2:3
 
 

Kolejka: 10

 
26.11.2016, 18:00
3:0
 
TV  25.11.2016, 20:15
3:0
 
TV  26.11.2016, 14:45
3:2
 
24.11.2016, 18:00
1:3
 

Kolejka: 11

 
TV  30.11.2016, 18:00
2:3
 
30.11.2016, 20:00
0:3
 
TV  30.11.2016, 20:30
0:3
 
30.11.2016, 18:00
2:3
 

Kolejka: 12

 
TV  05.12.2016, 18:00
3:2
 
 
06.12.2016, 18:00
3:2
 
TV  02.12.2016, 20:15
1:3
 

Kolejka: 13

 
10.12.2016, 17:00
0:3
 
 
TV  09.12.2016, 20:15
3:2
 
TV  10.12.2016, 20:00
1:3
 
 
 

Kolejka: 14

 
 
13.12.2016, 18:00
3:0
 
 
TV  14.12.2016, 18:00
1:3
 
14.12.2016, 18:00
3:1
 

Kolejka: 15

 
 
17.12.2016, 17:00
1:3
 
 
TV  19.12.2016, 18:00
3:0
 

Kolejka: 16

 
30.12.2016, 19:00
2:3
 
TV  21.12.2016, 18:00
0:3
 
30.12.2016, 18:00
3:0
 
 
 
 

Kolejka: 17

 
TV  08.01.2017, 14:45
0:3
 
07.01.2017, 17:00
3:0
 
08.01.2017, 16:00
3:0
 

Kolejka: 18

 
TV  27.01.2017, 18:00
3:2
 
 
TV  30.01.2017, 18:00
1:3
 
28.01.2017, 17:00
2:3
 

Kolejka: 19

 
TV  23.01.2017, 18:00
3:0
 
TV  21.01.2017, 14:45
3:0
 
TV  20.01.2017, 18:00
3:1
 
TV  24.01.2017, 18:00
1:3
 
 

Kolejka: 20

 
TV  06.02.2017, 18:00
3:1
 
TV  05.02.2017, 18:00
3:2
 
03.02.2017, 19:00
1:3
 
04.02.2017, 17:00
1:3
 
 

Kolejka: 21

 
11.02.2017, 17:00
0:3
 
TV  12.02.2017, 14:45
0:3
 
TV  11.02.2017, 14:45
2:3
 

Kolejka: 22

 
TV  18.02.2017, 14:45
3:0