Mecze

Asseco Resovia RzeszówAZS CzęstochowaAZS Politechnika WarszawskaBBTS Bielsko-BiałaCerrad Czarni RadomCuprum LubinEffector KielceIndykpol AZS OlsztynJASTRZĘBSKI WĘGIELLOTOS Trefl GdańskMKS BANIMEX BĘDZINPGE Skra BełchatówTransfer BydgoszczZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  

Faza play-off

Runda 0: O udział w rywalizacji o miejsca 5 - 12

Termin: 2

 

Termin: 3

 
0:3
27.02.2015, 18:30
więcej
 
3:0
03.03.2015, 18:00
więcej
 

Runda I: Drużyny z miejsc 1-8 FZ (do 2 zwycięstw)

Termin: 1

 
3:0
25.02.2015, 20:30
więcej
 

Termin: 2

 
3:1
28.02.2015, 17:00
więcej
 

Termin: 3

 
3:2
01.03.2015, 17:00
więcej
 

Runda I: Mecze o miejsca 5-12 (dwumecz, przy remisie złoty set)

Termin: 1

 
3:2
06.03.2015, 18:00
więcej
 

Termin: 2

 
3:0
13.03.2015, 18:00
więcej
 

Runda II: Półfinał 1-4 (do 3 zwycięstw)

Termin: 1

 

Termin: 2

 

Termin: 3

 

Termin: 4

 

Runda II: Półfinał 5-8 (dwumecz, przy remisie złoty set)

Termin: 1

 

Termin: 2

 

Runda II: Półfinał 9-12 (dwumecz, przy remisie złoty set)

Termin: 1

 
 

Termin: 2

 
 

Runda III: Mecze o 1 miejsce (do 3 zwycięstw)

Runda III: Mecze o 3 miejsce (do 3 zwycięstw)

Runda III: Mecze o 5 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)

Runda III: Mecze o 7 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)

Runda III: Mecze o 9 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)

Runda III: Mecze o 11 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)

 
 
 

Runda III: Mecz o 13 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)

 
 
0:3
1511
22.03.2015, 18:00
więcej
 

Faza zasadnicza

Faza play-off

Runda 0: O udział w rywalizacji o miejsca 5 - 12

Termin: 2

 

Termin: 3

 
27.02.2015, 18:30
0:3
 
03.03.2015, 18:00
3:0
 

Runda I: Drużyny z miejsc 1-8 FZ (do 2 zwycięstw)

Termin: 1

 
TV  25.02.2015, 20:30
3:0
 

Termin: 2

 
TV  03.03.2015, 20:30
3:1
 
28.02.2015, 17:00
3:1
 

Termin: 3

 
01.03.2015, 17:00
3:2
 

Runda I: Mecze o miejsca 5-12 (dwumecz, przy remisie złoty set)

Termin: 1

 
TV  09.03.2015, 18:00
1:3
 
TV  06.03.2015, 18:00
3:2
 

Termin: 2

 
TV  13.03.2015, 18:00
0:3
1015
 
13.03.2015, 18:00
3:0
 

Runda II: Półfinał 1-4 (do 3 zwycięstw)

Termin: 1

 
TV  07.03.2015, 14:45
2:3
 

Termin: 2

 
TV  14.03.2015, 20:00
1:3
 

Termin: 3

 
TV  18.03.2015, 20:30
0:3
 

Termin: 4

 
TV  04.04.2015, 20:30
3:2
 

Runda II: Półfinał 5-8 (dwumecz, przy remisie złoty set)

Termin: 1

 

Termin: 2

 

Runda II: Półfinał 9-12 (dwumecz, przy remisie złoty set)

Termin: 1

 
TV  22.03.2015, 17:30
2:3
 

Termin: 2

 
 

Runda III: Mecze o 1 miejsce (do 3 zwycięstw)

 
 
 
 

Runda III: Mecze o 3 miejsce (do 3 zwycięstw)

 
 
 
 
 

Runda III: Mecze o 5 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)

Runda III: Mecze o 7 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)

Runda III: Mecze o 9 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)

Runda III: Mecze o 11 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)

 
 
 

Runda III: Mecz o 13 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)

 
 
22.03.2015, 18:00
0:3
1511
 

Faza zasadnicza

Kolejka: 1

 
TV  04.10.2014, 14:45
1:3
 
TV  06.10.2014, 18:00
1:3
 
 

Kolejka: 2

 
TV  11.10.2014, 14:45
2:3
 
10.10.2014, 18:00
0:3
 

Kolejka: 3

 
 
 

Kolejka: 4

 
 
 
18.10.2014, 18:00
3:1
 

Kolejka: 5

 
22.10.2014, 18:00
0:3
 
TV  22.10.2014, 18:00
1:3
 

Kolejka: 6

 
 
TV  26.10.2014, 14:45
3:2
 
25.10.2014, 18:00
3:1
 

Kolejka: 8

 
 
TV  07.11.2014, 18:30
1:3
 
08.11.2014, 18:00
2:3
 
 

Kolejka: 10

 
15.11.2014, 18:00
3:1
 
TV  16.11.2014, 14:45
3:2
 
 
 

Kolejka: 11

 
TV  22.11.2014, 14:45
1:3
 
TV  21.11.2014, 18:00
0:3
 

Kolejka: 12

 
26.11.2014, 19:00
1:3
 
TV  26.11.2014, 20:30
2:3
 
 

Kolejka: 13

 
 
TV  28.11.2014, 18:00
3:0
 
30.11.2014, 17:00
1:3
 

Kolejka: 14

 
 
TV  06.12.2014, 14:45
1:3
 
TV  08.12.2014, 18:00
2:3
 

Kolejka: 15

 
TV  12.12.2014, 16:30
0:3
 
13.12.2014, 15:00
3:2
 

Kolejka: 16

 
 
 

Kolejka: 17

 
 
 
TV  29.12.2014, 18:00
0:3
 

Kolejka: 18

 
TV  02.01.2015, 18:00
0:3
 
TV  03.01.2015, 14:45
0:3
 
04.01.2015, 18:00
1:3
 

Kolejka: 19

 
 
 
10.01.2015, 17:00
1:3
 

Kolejka: 20

 
TV  19.01.2015, 18:00
3:1
 
 

Kolejka: 21

 
TV  23.01.2015, 18:00
3:2
 
TV  24.01.2015, 14:45
3:1
 
 

Kolejka: 22

 
TV  02.02.2015, 18:00
3:0
 
TV  31.01.2015, 14:45
1:3
 
 

Kolejka: 23

 
04.02.2015, 18:30
1:3
 
TV  04.02.2015, 20:30
1:3
 
 
 

Kolejka: 24

 
TV  09.02.2015, 18:00
0:3
 
 
07.02.2015, 15:00
3:0
 

Kolejka: 25

 
14.02.2015, 18:00
3:2
 
TV  15.02.2015, 14:45
3:1
 
 
 

Kolejka: 26

 
 
TV  20.02.2015, 18:00
3:2
 
21.02.2015, 17:00
2:3
 

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij