Asseco-ResoviaAZS-CzestochowaAZS-Politechnika-WarszawskaBBTS-Bielsko-BialaCerrad-Czarni-RadomCuprum LubinEffector-KielceIndykpol-AZS-UWM-OlsztynJastrzebski-WegielLotos-Trefl-GdanskMKS Banimex BędzinPGE-Skra-BelchatowTransfer-BydgoszczZAKSA-Kedzierzyn-Kozle
 
 

Terminarz i wyniki

faza: Play-off
runda : O udział w rywalizacji o miejsca 5 - 12
termin: 1
25.02.15
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
2
AZS Politechnika Warszawska
01.03.15
AZS Politechnika Warszawska
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
termin: 2
25.02.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
3
:
2
BBTS Bielsko-Biała
01.03.15
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
MKS BANIMEX BĘDZIN
termin: 3
27.02.15
AZS Częstochowa
0
:
3
Effector Kielce
03.03.15
Effector Kielce
3
:
0
AZS Częstochowa
runda I: Drużyny z miejsc 1-8 FZ (do 2 zwycięstw)
termin: 1
25.02.15
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
25.02.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
28.02.15
Transfer Bydgoszcz
1
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
25.02.15
Cuprum Lubin
3
:
0
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
termin: 2
28.02.15
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
28.02.15
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
03.03.15
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
1
Transfer Bydgoszcz
28.02.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
1
Cuprum Lubin
termin: 3
01.03.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
2
Cuprum Lubin
runda II: Mecze o miejsca 5-12 (dwumecz, przy remisie złoty set)
termin: 1
08.03.15
AZS Politechnika Warszawska
1
:
3
Cerrad Czarni Radom
07.03.15
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
09.03.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
1
:
3
Transfer Bydgoszcz
06.03.15
Effector Kielce
3
:
2
Cuprum Lubin
termin: 2
13.03.15
Cerrad Czarni Radom
0
:
3
 AZS Politechnika Warszawska
17.03.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
14.03.15
Transfer Bydgoszcz
3
:
1
MKS BANIMEX BĘDZIN
13.03.15
Cuprum Lubin
3
:
0
Effector Kielce
runda II: Mecze o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw)
termin: 1
08.03.15
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
1
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
07.03.15
PGE Skra Bełchatów
2
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
termin: 2
17.03.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
1
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
14.03.15
LOTOS Trefl Gdańsk
1
:
3
PGE Skra Bełchatów
termin: 3
20.03.15
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
1
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
18.03.15
PGE Skra Bełchatów
0
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
termin: 4
04.04.15
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
2
PGE Skra Bełchatów
runda II: Półfinał 5-8 (dwumecz, przy remisie złoty set)
termin: 1
20.03.15
AZS Politechnika Warszawska
2
:
3
Transfer Bydgoszcz
20.03.15
Cuprum Lubin
1
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
termin: 2
27.03.15
Transfer Bydgoszcz
3
:
0
AZS Politechnika Warszawska
01.04.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
Cuprum Lubin
runda II: Półfinał 9-12 (dwumecz, przy remisie złoty set)
termin: 1
21.03.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
3
:
2
Cerrad Czarni Radom
22.03.15
Effector Kielce
2
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
termin: 2
28.03.15
Cerrad Czarni Radom
3
:
1
MKS BANIMEX BĘDZIN
28.03.15
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
1
Effector Kielce
runda III: Mecze o 1 miejsce (do 3 zwycięstw)
15.04.15
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
0
LOTOS Trefl Gdańsk
24.04.15
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
28.04.15
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
02.05.15
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
06.05.15
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
runda III: Mecze o 3 miejsce (do 3 zwycięstw)
15.04.15
PGE Skra Bełchatów
3
:
1
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
25.04.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
29.04.15
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
02.05.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
06.05.15
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
runda III: Mecze o 5 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)
11.04.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
Transfer Bydgoszcz
17.04.15
Transfer Bydgoszcz 
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
runda III: Mecze o 7 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)
12.04.15
AZS Politechnika Warszawska
1
:
3
Cuprum Lubin
17.04.15
Cuprum Lubin
3
:
1
AZS Politechnika Warszawska
runda III: Mecze o 9 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)
11.04.15
Indykpol AZS Olsztyn
1
:
3
Cerrad Czarni Radom
17.04.15
Cerrad Czarni Radom
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
runda III: Mecze o 11 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)
11.04.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
3
:
0
Effector Kielce
16.04.15
Effector Kielce
1
:
3
MKS BANIMEX BĘDZIN
runda III: Mecze o 13 miejsce (dwumecz, przy remisie złoty set)
13.03.15
AZS Częstochowa
1
:
3
BBTS Bielsko-Biała
22.03.15
BBTS Bielsko-Biała 
0
:
3
AZS Częstochowa
faza: Zasadnicza
kolejka: 1
04.10.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
1
:
3
PGE Skra Bełchatów
06.10.14
Cuprum Lubin
1
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
04.10.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
03.10.14
AZS Częstochowa
0
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
05.10.14
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
1
Indykpol AZS Olsztyn
04.10.14
Transfer Bydgoszcz
2
:
3
AZS Politechnika Warszawska
05.10.14
Effector Kielce
0
:
3
Cerrad Czarni Radom
kolejka: 2
11.10.14
Indykpol AZS Olsztyn
2
:
3
Transfer Bydgoszcz
10.10.14
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11.10.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
2
AZS Częstochowa
11.10.14
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
10.10.14
Cuprum Lubin
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
11.10.14
Cerrad Czarni Radom
3
:
0
MKS BANIMEX BĘDZIN
11.10.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
2
Effector Kielce
kolejka: 3
15.10.14
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
1
MKS BANIMEX BĘDZIN
15.10.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
15.10.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2
:
3
Cuprum Lubin
15.10.14
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
2
BBTS Bielsko-Biała
15.10.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
0
AZS Częstochowa
15.10.14
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
15.10.14
Effector Kielce
0
:
3
Transfer Bydgoszcz
kolejka: 4
18.10.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
1
:
3
Transfer Bydgoszcz
19.10.14
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
0
Effector Kielce
18.10.14
AZS Częstochowa
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
19.10.14
BBTS Bielsko-Biała
3
:
2
AZS Politechnika Warszawska
18.10.14
Cuprum Lubin
3
:
1
Indykpol AZS Olsztyn
19.10.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18.10.14
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
2
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
kolejka: 5
22.10.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
1
MKS BANIMEX BĘDZIN
22.10.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
22.10.14
Indykpol AZS Olsztyn
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
22.10.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
1
Cuprum Lubin
22.10.14
Cerrad Czarni Radom
3
:
1
BBTS Bielsko-Biała
22.10.14
Effector Kielce
0
:
3
AZS Częstochowa
22.10.14
Transfer Bydgoszcz
1
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
kolejka: 6
25.10.14
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
0
MKS BANIMEX BĘDZIN
26.10.14
AZS Częstochowa
1
:
3
Transfer Bydgoszcz
26.10.14
BBTS Bielsko-Biała
3
:
2
Effector Kielce
25.10.14
Cuprum Lubin
3
:
1
Cerrad Czarni Radom
25.10.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
AZS Politechnika Warszawska
25.10.14
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
25.10.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
kolejka: 7
29.10.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
MKS BANIMEX BĘDZIN
29.10.14
Indykpol AZS Olsztyn
2
:
3
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
29.10.14
AZS Politechnika Warszawska
0
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
29.10.14
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
PGE Skra Bełchatów
29.10.14
Effector Kielce
3
:
2
Cuprum Lubin
29.10.14
Transfer Bydgoszcz
3
:
1
BBTS Bielsko-Biała
29.10.14
AZS Częstochowa
1
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
kolejka: 8
08.11.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
3
:
1
AZS Częstochowa
07.11.14
BBTS Bielsko-Biała
1
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
08.11.14
Cuprum Lubin
2
:
3
Transfer Bydgoszcz
08.11.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
1
Effector Kielce
09.11.14
Cerrad Czarni Radom
1
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
08.11.14
AZS Politechnika Warszawska
2
:
3
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
08.11.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
Indykpol AZS Olsztyn
kolejka: 9
12.11.14
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
2
MKS BANIMEX BĘDZIN
12.11.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
AZS Politechnika Warszawska
12.11.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
1
Cerrad Czarni Radom
12.11.14
Effector Kielce
1
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
12.11.14
Transfer Bydgoszcz
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
12.11.14
LOTOS Trefl Gdańsk
0
:
3
Cuprum Lubin
12.11.14
AZS Częstochowa
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
kolejka: 10
15.11.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
0
:
3
BBTS Bielsko-Biała
15.11.14
Cuprum Lubin
3
:
1
AZS Częstochowa
16.11.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
2
LOTOS Trefl Gdańsk
15.11.14
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
0
Transfer Bydgoszcz
15.11.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
0
Effector Kielce
15.11.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
15.11.14
Indykpol AZS Olsztyn
1
:
3
AZS Politechnika Warszawska
kolejka: 11
22.11.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
1
MKS BANIMEX BĘDZIN
23.11.14
Cerrad Czarni Radom
3
:
1
Indykpol AZS Olsztyn
22.11.14
Effector Kielce
1
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
21.11.14
Transfer Bydgoszcz
3
:
1
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
23.11.14
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
2
Asseco Resovia Rzeszów
22.11.14
AZS Częstochowa
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
21.11.14
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
Cuprum Lubin
kolejka: 12
26.11.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
1
:
3
Cuprum Lubin
26.11.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
26.11.14
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
0
AZS Częstochowa
26.11.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
2
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
26.11.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
2
Transfer Bydgoszcz
26.11.14
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
0
Effector Kielce
26.11.14
AZS Politechnika Warszawska
0
:
3
Cerrad Czarni Radom
kolejka: 13
03.12.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
0
:
3
Effector Kielce
28.11.14
Transfer Bydgoszcz
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
29.11.14
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
2
AZS Politechnika Warszawska
30.11.14
AZS Częstochowa
0
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
29.11.14
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
30.11.14
Cuprum Lubin
1
:
3
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
30.11.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
Asseco Resovia Rzeszów
kolejka: 14
06.12.14
PGE Skra Bełchatów
1
:
3
MKS BANIMEX BĘDZIN
07.12.14
Asseco Resovia Rzeszów
2
:
3
Cuprum Lubin
06.12.14
BBTS Bielsko-Biała
2
:
3
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
06.12.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
AZS Częstochowa
06.12.14
Indykpol AZS Olsztyn
1
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
04.12.14
AZS Politechnika Warszawska
1
:
3
Transfer Bydgoszcz
08.12.14
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
Effector Kielce
kolejka: 15
12.12.14
Effector Kielce
3
:
1
AZS Politechnika Warszawska
12.12.14
Transfer Bydgoszcz
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
13.12.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
12.12.14
AZS Częstochowa
0
:
3
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
12.12.14
BBTS Bielsko-Biała
1
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
13.12.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
2
Cuprum Lubin
13.12.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
2
:
3
Cerrad Czarni Radom
kolejka: 16
20.12.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
0
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
21.12.14
PGE Skra Bełchatów
2
:
3
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
20.12.14
Cuprum Lubin
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20.12.14
BBTS Bielsko-Biała
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
22.12.14
AZS Częstochowa
2
:
3
AZS Politechnika Warszawska
19.12.14
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
20.12.14
Transfer Bydgoszcz
3
:
0
Effector Kielce
kolejka: 17
28.12.14
Transfer Bydgoszcz
3
:
0
MKS BANIMEX BĘDZIN
07.01.15
Effector Kielce
0
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
28.12.14
Cerrad Czarni Radom
3
:
0
AZS Częstochowa
28.12.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
29.12.14
Indykpol AZS Olsztyn
0
:
3
Cuprum Lubin
30.12.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
PGE Skra Bełchatów
28.12.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
0
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
kolejka: 18
02.01.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
0
:
3
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
04.01.15
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
03.01.15
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
03.01.15
Cuprum Lubin
3
:
0
AZS Politechnika Warszawska
03.01.15
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
Cerrad Czarni Radom
04.01.15
AZS Częstochowa
1
:
3
Effector Kielce
03.01.15
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
2
Transfer Bydgoszcz
kolejka: 19
09.01.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
0
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
10.01.15
Transfer Bydgoszcz
3
:
1
AZS Częstochowa
10.01.15
Effector Kielce
1
:
3
BBTS Bielsko-Biała
10.01.15
Cerrad Czarni Radom
1
:
3
Cuprum Lubin
11.01.15
AZS Politechnika Warszawska
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
10.01.15
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
2
Asseco Resovia Rzeszów
09.01.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1
:
3
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
kolejka: 20
18.01.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
3
:
2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17.01.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
17.01.15
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
1
AZS Politechnika Warszawska
17.01.15
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
19.01.15
Cuprum Lubin
3
:
1
Effector Kielce
17.01.15
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
Transfer Bydgoszcz
18.01.15
LOTOS Trefl Gdańsk
0
:
3
AZS Częstochowa
kolejka: 21
23.01.15
AZS Częstochowa
3
:
2
MKS BANIMEX BĘDZIN
24.01.15
LOTOS Trefl Gdańsk
2
:
3
BBTS Bielsko-Biała
24.01.15
Transfer Bydgoszcz
3
:
1
Cuprum Lubin
24.01.15
Effector Kielce
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
24.01.15
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
2
Cerrad Czarni Radom
25.01.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
0
AZS Politechnika Warszawska
24.01.15
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
kolejka: 22
02.02.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
31.01.15
AZS Politechnika Warszawska
1
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
31.01.15
Cerrad Czarni Radom
3
:
0
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
31.01.15
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
1
Effector Kielce
31.01.15
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
Transfer Bydgoszcz
31.01.15
Cuprum Lubin
1
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
31.01.15
BBTS Bielsko-Biała
3
:
2
AZS Częstochowa
kolejka: 23
04.02.15
BBTS Bielsko-Biała
3
:
0
MKS BANIMEX BĘDZIN
04.02.15
AZS Częstochowa
1
:
3
Cuprum Lubin
04.02.15
LOTOS Trefl Gdańsk
1
:
3
PGE Skra Bełchatów
04.02.15
Transfer Bydgoszcz
1
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
04.02.15
Effector Kielce
0
:
3
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
04.02.15
Cerrad Czarni Radom
0
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
04.02.15
AZS Politechnika Warszawska
0
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
kolejka: 24
07.02.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
1
:
3
AZS Politechnika Warszawska
09.02.15
Indykpol AZS Olsztyn
0
:
3
Cerrad Czarni Radom
07.02.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
Effector Kielce
07.02.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
0
Transfer Bydgoszcz
07.02.15
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
1
LOTOS Trefl Gdańsk
07.02.15
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
AZS Częstochowa
07.02.15
Cuprum Lubin
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
kolejka: 25
14.02.15
Cuprum Lubin
3
:
2
MKS BANIMEX BĘDZIN
14.02.15
BBTS Bielsko-Biała
1
:
3
PGE Skra Bełchatów
14.02.15
AZS Częstochowa
0
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
15.02.15
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
1
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
13.02.15
Transfer Bydgoszcz
2
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15.02.15
Effector Kielce
3
:
2
Indykpol AZS Olsztyn
13.02.15
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
AZS Politechnika Warszawska
kolejka: 26
21.02.15
Effector Kielce
3
:
2
MKS BANIMEX BĘDZIN
22.02.15
Cerrad Czarni Radom
1
:
3
Transfer Bydgoszcz
21.02.15
AZS Politechnika Warszawska
3
:
1
LOTOS Trefl Gdańsk
20.02.15
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
2
AZS Częstochowa
21.02.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
21.02.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
2
:
3
Cuprum Lubin
21.02.15
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
1
PGE Skra Bełchatów
 

Newsletter

Najświeższe informacje codziennie
wprost na Twoją skrzynkę pocztową.
Wpisz swój e-mail poniżej i kliknij OK.
SPONSOR TYTULARNY
SPONSORZY
PARTNER LOTNICZY
PARTNERZY
MEDIA