Asseco-ResoviaAZS-CzestochowaAZS-Politechnika-WarszawskaBBTS-Bielsko-BialaCerrad-Czarni-RadomEffector-KielceIndykpol-AZS-UWM-OlsztynJastrzebski-WegielLotos-Trefl-GdanskPGE-Skra-BelchatowTransfer-BydgoszczZAKSA-Kedzierzyn-Kozle
 
 

Terminarz i wyniki

faza: PlayOff
runda I: Ćwierćfinał (do 3 zwycięstw)
termin: 1
08.03.14
Asseco Resovia
3
:
0
Effector Kielce
08.03.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
1
AZS Politechnika Warszawska
06.03.14
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
07.03.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
termin: 2
09.03.14
Asseco Resovia
3
:
0
Effector Kielce
09.03.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
AZS Politechnika Warszawska
07.03.14
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
08.03.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
termin: 3
23.03.14
Effector Kielce
0
:
3
Asseco Resovia
24.03.14
AZS Politechnika Warszawska
1
:
3
PGE Skra Bełchatów
28.03.14
Cerrad Czarni Radom
0
:
3
Jastrzębski Węgiel
23.03.14
Indykpol AZS Olsztyn
2
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
runda II: Półfinał 1-4 (do 3 zwycięstw)
termin: 1
04.04.14
Asseco Resovia
2
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
06.04.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
2
Jastrzębski Węgiel
termin: 2
05.04.14
Asseco Resovia
2
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
07.04.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
Jastrzębski Węgiel
termin: 3
11.04.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2
:
3
Asseco Resovia
13.04.14
Jastrzębski Węgiel
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
termin: 4
12.04.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1
:
3
Asseco Resovia
termin: 5
17.04.14
Asseco Resovia
3
:
1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
runda II: Półfinał 5-8 (do 2 zwycięstw)
termin: 1
05.04.14
Effector Kielce
0
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
06.04.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
termin: 2
12.04.14
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
2
Effector Kielce
12.04.14
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
AZS Politechnika Warszawska
runda III: Mecze o 1 miejsce (do 3 zwycięstw)
22.04.14
Asseco Resovia
2
:
3
PGE Skra Bełchatów
23.04.14
Asseco Resovia
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
27.04.14
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
Asseco Resovia
28.04.14
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
Asseco Resovia
01.05.14
Asseco Resovia
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
runda III: Mecze o 3 miejsce (do 3 zwycięstw)
22.04.14
Jastrzębski Węgiel
3
:
2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
23.04.14
Jastrzębski Węgiel
3
:
2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
26.04.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
Jastrzębski Węgiel
27.04.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
Jastrzębski Węgiel
30.04.14
Jastrzębski Węgiel
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
runda III: Mecze o 5 miejsce (do 3 zwycięstw)
18.04.14
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
2
AZS Politechnika Warszawska
19.04.14
Indykpol AZS Olsztyn
2
:
3
AZS Politechnika Warszawska
26.04.14
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
27.04.14
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
30.04.14
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
runda III: Mecze o 7 miejsce (do 2 zwycięstw)
17.04.14
Effector Kielce
1
:
3
Cerrad Czarni Radom
25.04.14
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
Effector Kielce
26.04.14
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
Effector Kielce
faza: PlayOut
runda III: Mecze o 9 i 11 miejsce
20.03.14
AZS Częstochowa
1
:
3
Transfer Bydgoszcz
28.03.14
Transfer Bydgoszcz
3
:
1
AZS Częstochowa
runda III: Mecze o 10 i 12 miejsce
22.03.14
BBTS Bielsko-Biała
1
:
3
Lotos Trefl Gdańsk
05.04.14
Lotos Trefl Gdańsk
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
faza: Zasadnicza
kolejka: 1
11.10.13
Asseco Resovia
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
12.10.13
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
12.10.13
Jastrzębski Węgiel
1
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
12.10.13
Transfer Bydgoszcz
1
:
3
AZS Częstochowa
12.10.13
PGE Skra Bełchatów
3
:
1
Lotos Trefl Gdańsk
12.10.13
AZS Politechnika Warszawska
3
:
0
Effector Kielce
kolejka: 2
19.10.13
BBTS Bielsko-Biała
3
:
1
AZS Politechnika Warszawska
20.10.13
Effector Kielce
1
:
3
PGE Skra Bełchatów
21.10.13
Lotos Trefl Gdańsk
3
:
1
Transfer Bydgoszcz
18.10.13
AZS Częstochowa
0
:
3
Jastrzębski Węgiel
19.10.13
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
19.10.13
Cerrad Czarni Radom
0
:
3
Asseco Resovia
kolejka: 3
26.10.13
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
26.10.13
Jastrzębski Węgiel
3
:
1
Asseco Resovia
26.10.13
Transfer Bydgoszcz
1
:
3
Cerrad Czarni Radom
27.10.13
PGE Skra Bełchatów
3
:
1
Indykpol AZS Olsztyn
25.10.13
AZS Politechnika Warszawska
3
:
0
AZS Częstochowa
26.10.13
Effector Kielce
3
:
0
Lotos Trefl Gdańsk
kolejka: 4
02.11.13
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
Lotos Trefl Gdańsk
01.11.13
AZS Częstochowa
1
:
3
Effector Kielce
02.11.13
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
0
AZS Politechnika Warszawska
02.11.13
Cerrad Czarni Radom
3
:
1
PGE Skra Bełchatów
02.11.13
Asseco Resovia
3
:
1
Transfer Bydgoszcz
02.11.13
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2
:
3
Jastrzębski Węgiel
kolejka: 5
10.11.13
Jastrzębski Węgiel
3
:
1
BBTS Bielsko-Biała
08.11.13
Transfer Bydgoszcz
2
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
09.11.13
PGE Skra Bełchatów
3
:
2
Asseco Resovia
09.11.13
Cerrad Czarni Radom
3
:
0
AZS Politechnika Warszawska
10.11.13
Effector Kielce
1
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
08.11.13
Lotos Trefl Gdańsk
0
:
3
AZS Częstochowa
kolejka: 6
17.11.13
BBTS Bielsko-Biała
3
:
0
AZS Częstochowa
15.11.13
Indykpol AZS Olsztyn
0
:
3
Lotos Trefl Gdańsk
17.11.13
Cerrad Czarni Radom
0
:
3
Effector Kielce
16.11.13
Asseco Resovia
3
:
1
AZS Politechnika Warszawska
16.11.13
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
PGE Skra Bełchatów
16.11.13
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
Transfer Bydgoszcz
kolejka: 7
23.11.13
Transfer Bydgoszcz
3
:
1
BBTS Bielsko-Biała
23.11.13
PGE Skra Bełchatów
3
:
1
Jastrzębski Węgiel
21.11.13
AZS Politechnika Warszawska
0
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
23.11.13
Effector Kielce
0
:
3
Asseco Resovia
22.11.13
Lotos Trefl Gdańsk
2
:
3
Cerrad Czarni Radom
23.11.13
AZS Częstochowa
3
:
2
Indykpol AZS Olsztyn
kolejka: 8
29.11.13
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
02.12.13
Cerrad Czarni Radom
3
:
1
AZS Częstochowa
30.11.13
Asseco Resovia
3
:
0
Lotos Trefl Gdańsk
30.11.13
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
Effector Kielce
30.11.13
Jastrzębski Węgiel
3
:
2
AZS Politechnika Warszawska
30.11.13
Transfer Bydgoszcz
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
kolejka: 9
07.12.13
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
06.12.13
AZS Politechnika Warszawska
3
:
1
Transfer Bydgoszcz
06.12.13
Effector Kielce
1
:
3
Jastrzębski Węgiel
07.12.13
Lotos Trefl Gdańsk
1
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
07.12.13
AZS Częstochowa
0
:
3
Asseco Resovia
07.12.13
Indykpol AZS Olsztyn
1
:
3
Cerrad Czarni Radom
kolejka: 10
14.12.13
BBTS Bielsko-Biała
3
:
2
Cerrad Czarni Radom
15.12.13
Asseco Resovia
3
:
1
Indykpol AZS Olsztyn
14.12.13
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
1
AZS Częstochowa
13.12.13
Jastrzębski Węgiel
3
:
1
Lotos Trefl Gdańsk
14.12.13
Transfer Bydgoszcz
3
:
0
Effector Kielce
14.12.13
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
AZS Politechnika Warszawska
kolejka: 11
23.12.13
Effector Kielce
3
:
1
BBTS Bielsko-Biała
21.12.13
Lotos Trefl Gdańsk
1
:
3
AZS Politechnika Warszawska
19.12.13
AZS Częstochowa
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
22.12.13
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
0
Transfer Bydgoszcz
26.11.13
Cerrad Czarni Radom
3
:
0
Jastrzębski Węgiel
27.11.13
Asseco Resovia
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
kolejka: 12
22.02.14
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
Asseco Resovia
23.02.14
Cerrad Czarni Radom
0
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
22.02.14
Indykpol AZS Olsztyn
0
:
3
Jastrzębski Węgiel
21.02.14
AZS Częstochowa
3
:
2
Transfer Bydgoszcz
27.11.13
Lotos Trefl Gdańsk
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
24.02.14
Effector Kielce
3
:
1
AZS Politechnika Warszawska
kolejka: 13
03.03.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
1
BBTS Bielsko-Biała
05.03.14
PGE Skra Bełchatów
2
:
3
Effector Kielce
05.03.14
Transfer Bydgoszcz
3
:
2
Lotos Trefl Gdańsk
28.02.14
Jastrzębski Węgiel
3
:
1
AZS Częstochowa
02.03.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
Indykpol AZS Olsztyn
01.03.14
Asseco Resovia
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
kolejka: 14
07.01.14
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
08.01.14
Asseco Resovia
3
:
2
Jastrzębski Węgiel
08.01.14
Cerrad Czarni Radom
0
:
3
Transfer Bydgoszcz
08.01.14
Indykpol AZS Olsztyn
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
08.01.14
AZS Częstochowa
1
:
3
AZS Politechnika Warszawska
08.01.14
Lotos Trefl Gdańsk
3
:
0
Effector Kielce
kolejka: 15
11.01.14
Lotos Trefl Gdańsk
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
11.01.14
Effector Kielce
0
:
3
AZS Częstochowa
12.01.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
1
Indykpol AZS Olsztyn
11.01.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
11.01.14
Transfer Bydgoszcz
0
:
3
Asseco Resovia
11.01.14
Jastrzębski Węgiel
2
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
kolejka: 16
18.01.14
BBTS Bielsko-Biała
2
:
3
Jastrzębski Węgiel
17.01.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2
:
3
Transfer Bydgoszcz
18.01.14
Asseco Resovia
3
:
0
PGE Skra Bełchatów
17.01.14
AZS Politechnika Warszawska
1
:
3
Cerrad Czarni Radom
18.01.14
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
1
Effector Kielce
18.01.14
AZS Częstochowa
0
:
3
Lotos Trefl Gdańsk
kolejka: 17
25.01.14
AZS Częstochowa
3
:
2
BBTS Bielsko-Biała
25.01.14
Lotos Trefl Gdańsk
1
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
25.01.14
Effector Kielce
3
:
1
Cerrad Czarni Radom
26.01.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
1
Asseco Resovia
26.01.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
25.01.14
Transfer Bydgoszcz
0
:
3
Jastrzębski Węgiel
kolejka: 18
29.01.14
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
Transfer Bydgoszcz
29.01.14
Jastrzębski Węgiel
3
:
2
PGE Skra Bełchatów
29.01.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
AZS Politechnika Warszawska
29.01.14
Asseco Resovia
3
:
0
Effector Kielce
29.01.14
Cerrad Czarni Radom
3
:
1
Lotos Trefl Gdańsk
29.01.14
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
0
AZS Częstochowa
kolejka: 19
02.02.14
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
1
BBTS Bielsko-Biała
01.02.14
AZS Częstochowa
2
:
3
Cerrad Czarni Radom
01.02.14
Lotos Trefl Gdańsk
0
:
3
Asseco Resovia
01.02.14
Effector Kielce
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
01.02.14
AZS Politechnika Warszawska
0
:
3
Jastrzębski Węgiel
01.02.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
Transfer Bydgoszcz
kolejka: 20
08.02.14
BBTS Bielsko-Biała
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
07.02.14
Transfer Bydgoszcz
2
:
3
AZS Politechnika Warszawska
08.02.14
Jastrzębski Węgiel
3
:
0
Effector Kielce
08.02.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
Lotos Trefl Gdańsk
08.02.14
Asseco Resovia
3
:
0
AZS Częstochowa
08.02.14
Cerrad Czarni Radom
0
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
kolejka: 21
14.02.14
Cerrad Czarni Radom
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
15.02.14
Indykpol AZS Olsztyn
2
:
3
Asseco Resovia
15.02.14
AZS Częstochowa
1
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15.02.14
Lotos Trefl Gdańsk
0
:
3
Jastrzębski Węgiel
14.02.14
Effector Kielce
1
:
3
Transfer Bydgoszcz
16.02.14
AZS Politechnika Warszawska
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
kolejka: 22
19.02.14
BBTS Bielsko-Biała
1
:
3
Effector Kielce
19.02.14
AZS Politechnika Warszawska
2
:
3
Lotos Trefl Gdańsk
19.02.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
1
AZS Częstochowa
19.02.14
Transfer Bydgoszcz
3
:
1
Indykpol AZS Olsztyn
19.02.14
Jastrzębski Węgiel
3
:
2
Cerrad Czarni Radom
19.02.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
2
Asseco Resovia
 

Newsletter

Najświeższe informacje codziennie
wprost na Twoją skrzynkę pocztową.
Wpisz swój e-mail poniżej i kliknij OK.
SPONSOR TYTULARNY
SPONSORZY
PARTNER LOTNICZY
PARTNERZY
MEDIA

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X