Asseco-ResoviaAZS-CzestochowaAZS-Politechnika-WarszawskaBBTS-Bielsko-BialaCerrad-Czarni-RadomEffector-KielceIndykpol-AZS-UWM-OlsztynJastrzebski-WegielLotos-Trefl-GdanskMKS Banimex BêdzinMKS Cuprum Mundo LubinPGE-Skra-BelchatowTransfer-BydgoszczZAKSA-Kedzierzyn-Kozle
 
 

Terminarz i wyniki

faza: Zasadnicza
kolejka: 1
04.10.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
1
:
3
PGE Skra Bełchatów
06.10.14
Cuprum Lubin
1
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
04.10.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
03.10.14
AZS Częstochowa
0
:
3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
05.10.14
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
1
Indykpol AZS Olsztyn
04.10.14
Transfer Bydgoszcz
2
:
3
AZS Politechnika Warszawska
05.10.14
Effector Kielce
0
:
3
Cerrad Czarni Radom
kolejka: 2
11.10.14
Cerrad Czarni Radom
3
:
0
MKS BANIMEX BĘDZIN
11.10.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
2
Effector Kielce
11.10.14
Indykpol AZS Olsztyn
2
:
3
Transfer Bydgoszcz
10.10.14
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11.10.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
2
AZS Częstochowa
11.10.14
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
10.10.14
Cuprum Lubin
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
kolejka: 3
15.10.14
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
1
MKS BANIMEX BĘDZIN
15.10.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
15.10.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2
:
3
Cuprum Lubin
15.10.14
Indykpol AZS Olsztyn
3
:
2
BBTS Bielsko-Biała
15.10.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
0
AZS Częstochowa
15.10.14
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
15.10.14
Effector Kielce
0
:
3
Transfer Bydgoszcz
kolejka: 4
18.10.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
1
:
3
Transfer Bydgoszcz
19.10.14
LOTOS Trefl Gdańsk
3
:
0
Effector Kielce
18.10.14
AZS Częstochowa
3
:
0
Cerrad Czarni Radom
19.10.14
BBTS Bielsko-Biała
3
:
2
AZS Politechnika Warszawska
18.10.14
Cuprum Lubin
3
:
1
Indykpol AZS Olsztyn
19.10.14
PGE Skra Bełchatów
3
:
0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18.10.14
Asseco Resovia Rzeszów
3
:
2
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
kolejka: 5
22.10.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
3
:
1
MKS BANIMEX BĘDZIN
22.10.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0
:
3
Asseco Resovia Rzeszów
22.10.14
Indykpol AZS Olsztyn
0
:
3
PGE Skra Bełchatów
22.10.14
AZS Politechnika Warszawska
3
:
1
Cuprum Lubin
22.10.14
Cerrad Czarni Radom
3
:
1
BBTS Bielsko-Biała
22.10.14
Effector Kielce
0
:
3
AZS Częstochowa
22.10.14
Transfer Bydgoszcz
1
:
3
LOTOS Trefl Gdańsk
kolejka: 6
25.10.14
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
MKS BANIMEX BĘDZIN
26.10.14
AZS Częstochowa
 
:
 
Transfer Bydgoszcz
26.10.14
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
Effector Kielce
25.10.14
Cuprum Lubin
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
25.10.14
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
25.10.14
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
25.10.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
kolejka: 7
29.10.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
MKS BANIMEX BĘDZIN
29.10.14
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
29.10.14
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
29.10.14
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
29.10.14
Effector Kielce
 
:
 
Cuprum Lubin
29.10.14
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
BBTS Bielsko-Biała
29.10.14
AZS Częstochowa
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
kolejka: 8
08.11.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
AZS Częstochowa
08.11.14
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
08.11.14
Cuprum Lubin
 
:
 
Transfer Bydgoszcz
08.11.14
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
Effector Kielce
09.11.14
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
08.11.14
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
08.11.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
kolejka: 9
12.11.14
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
MKS BANIMEX BĘDZIN
12.11.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
12.11.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
12.11.14
Effector Kielce
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
12.11.14
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
12.11.14
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
Cuprum Lubin
12.11.14
AZS Częstochowa
 
:
 
BBTS Bielsko-Biała
kolejka: 10
15.11.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
BBTS Bielsko-Biała
15.11.14
Cuprum Lubin
 
:
 
AZS Częstochowa
15.11.14
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
15.11.14
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
Transfer Bydgoszcz
15.11.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
Effector Kielce
15.11.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
15.11.14
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
kolejka: 11
22.11.14
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
MKS BANIMEX BĘDZIN
23.11.14
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
22.11.14
Effector Kielce
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
22.11.14
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
22.11.14
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
22.11.14
AZS Częstochowa
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
22.11.14
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
Cuprum Lubin
kolejka: 12
26.11.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
Cuprum Lubin
26.11.14
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
BBTS Bielsko-Biała
26.11.14
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
AZS Częstochowa
26.11.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
26.11.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
Transfer Bydgoszcz
26.11.14
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
Effector Kielce
26.11.14
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
kolejka: 13
03.12.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
Effector Kielce
29.11.14
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
29.11.14
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
29.11.14
AZS Częstochowa
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
29.11.14
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
30.11.14
Cuprum Lubin
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
29.11.14
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
kolejka: 14
06.12.14
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
MKS BANIMEX BĘDZIN
07.12.14
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
Cuprum Lubin
06.12.14
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
06.12.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
AZS Częstochowa
06.12.14
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
06.12.14
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
Transfer Bydgoszcz
06.12.14
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
Effector Kielce
kolejka: 15
13.12.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
13.12.14
Effector Kielce
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
13.12.14
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
13.12.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
13.12.14
AZS Częstochowa
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
12.12.14
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
13.12.14
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
Cuprum Lubin
kolejka: 16
20.12.14
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
20.12.14
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
20.12.14
Cuprum Lubin
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20.12.14
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
20.12.14
AZS Częstochowa
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
20.12.14
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
20.12.14
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
Effector Kielce
kolejka: 17
28.12.14
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
MKS BANIMEX BĘDZIN
28.12.14
Effector Kielce
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
28.12.14
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
AZS Częstochowa
28.12.14
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
BBTS Bielsko-Biała
28.12.14
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
Cuprum Lubin
28.12.14
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
28.12.14
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
kolejka: 18
03.01.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
04.01.15
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
03.01.15
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
03.01.15
Cuprum Lubin
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
03.01.15
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
03.01.15
AZS Częstochowa
 
:
 
Effector Kielce
03.01.15
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
Transfer Bydgoszcz
kolejka: 19
10.01.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
10.01.15
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
AZS Częstochowa
10.01.15
Effector Kielce
 
:
 
BBTS Bielsko-Biała
10.01.15
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
Cuprum Lubin
10.01.15
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
10.01.15
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
10.01.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
kolejka: 20
17.01.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17.01.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
17.01.15
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
17.01.15
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
19.01.15
Cuprum Lubin
 
:
 
Effector Kielce
17.01.15
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
Transfer Bydgoszcz
17.01.15
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
AZS Częstochowa
kolejka: 21
24.01.15
AZS Częstochowa
 
:
 
MKS BANIMEX BĘDZIN
24.01.15
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
BBTS Bielsko-Biała
24.01.15
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
Cuprum Lubin
24.01.15
Effector Kielce
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
24.01.15
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
25.01.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
24.01.15
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
kolejka: 22
31.01.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
31.01.15
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
31.01.15
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
31.01.15
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
Effector Kielce
31.01.15
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
Transfer Bydgoszcz
31.01.15
Cuprum Lubin
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
31.01.15
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
AZS Częstochowa
kolejka: 23
04.02.15
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
MKS BANIMEX BĘDZIN
04.02.15
AZS Częstochowa
 
:
 
Cuprum Lubin
04.02.15
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
04.02.15
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
04.02.15
Effector Kielce
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
04.02.15
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
04.02.15
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
kolejka: 24
07.02.15
MKS BANIMEX BĘDZIN
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
07.02.15
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
Cerrad Czarni Radom
07.02.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
Effector Kielce
07.02.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
Transfer Bydgoszcz
07.02.15
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
07.02.15
PGE Skra Bełchatów
 
:
 
AZS Częstochowa
07.02.15
Cuprum Lubin
 
:
 
BBTS Bielsko-Biała
kolejka: 25
14.02.15
Cuprum Lubin
 
:
 
MKS BANIMEX BĘDZIN
14.02.15
BBTS Bielsko-Biała
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
14.02.15
AZS Częstochowa
 
:
 
Asseco Resovia Rzeszów
14.02.15
LOTOS Trefl Gdańsk
 
:
 
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
14.02.15
Transfer Bydgoszcz
 
:
 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14.02.15
Effector Kielce
 
:
 
Indykpol AZS Olsztyn
14.02.15
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
AZS Politechnika Warszawska
kolejka: 26
21.02.15
Effector Kielce
 
:
 
MKS BANIMEX BĘDZIN
21.02.15
Cerrad Czarni Radom
 
:
 
Transfer Bydgoszcz
21.02.15
AZS Politechnika Warszawska
 
:
 
LOTOS Trefl Gdańsk
21.02.15
Indykpol AZS Olsztyn
 
:
 
AZS Częstochowa
21.02.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
:
 
BBTS Bielsko-Biała
21.02.15
JASTRZĘBSKI WĘGIEL
 
:
 
Cuprum Lubin
21.02.15
Asseco Resovia Rzeszów
 
:
 
PGE Skra Bełchatów
 

Newsletter

Najświeższe informacje codziennie
wprost na Twoją skrzynkę pocztową.
Wpisz swój e-mail poniżej i kliknij OK.
SPONSOR TYTULARNY
SPONSORZY
PARTNER LOTNICZY
PARTNERZY
MEDIA

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X