Mecze

Cuprum Lubin vs Cerrad Czarni Radom


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:12
Numer meczu:96
MVP:Kamil Droszyński
Liczba widzów:900
 
Sędzia pierwszy:Jarosław Makowski
Sędzia drugi:Maciej Maciejewski
Komisarz:Bartłomiej Soroka
Kwalifikator:Jacek Hojka
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HWS RCS w Lubinie
Adres:ul. Odrodzenia 28B 59-300
Miasto:Lubin
Liczba miejsc siedzących w hali:3714
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2219:250:1
200:2825:211:1
300:2926:242:1
400:2416:252:2
500:1610:152:3
Łącznie01:5996:1102:3
 

Cuprum Lubin

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
3Keith Pupart 232321518010,001917210,5328101450,0010,20
5Adam Michalski *343811020,0010100,00700571,4330,75
6Milos Terzić 565651014020,003526822,861900736,8430,60
7Maciej Gorzkiewicz ***00000,0000000,0000000,0000,00
8Adrian Patucha 454541918240,4000000,0048491633,3310,20
9Robert Taht 00000,0000000,0000000,0000,00
10Dawid Gunia 00000,0000000,0000000,0000,00
11Filip Biegun 00000,0000000,0000000,0000,00
12Przemysław Smoliński 3414020,0000000,0031100,0010,50
13Michał Masny 12121218020,0000000,0030100,0020,40
16Piotr Hain 616161114200,4000000,00800675,0030,60
17Marcin Kryś (L)*****00000,0038514410,5300000,0000,00
18Bartosz Makoś (L)****00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     66974130,80938281415,051166114841,38142,80

Cerrad Czarni Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Dmytro Teryomenko 434341917310,6010000,0024011458,3320,40
2Michał Ostrowski 1623000,0000000,00410250,0000,00
6Wojciech Żaliński 323232320340,604139921,9529141655,1740,80
7Dustin Watten (L)*****00000,001612637,5000000,0000,00
8Kacper Wasilewski (L)00000,0000000,0000000,0000,00
9Jakub Ziobrowski *545149030,0000000,0024141354,1710,25
10Michał Filip 5466020,0000000,001021660,0000,00
11Kamil Droszyński 21212126120,2000000,0010000,0000,00
12Dmytro Dolgopolov *01010,0000000,0000000,0000,00
14Jakub Rybicki *21010,00501120,00310266,6700,00
15Norbert Huber *161310010,0000000,00410250,0010,25
19Tomasz Fornal 656561816110,202102942,8633141442,4230,60
Łącznie     881098161,60844142529,761328146952,27112,20

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij