Mecze

Cuprum Lubin vs Łuczniczka Bydgoszcz


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:28
Numer meczu:218
MVP:Paweł Gryc
Liczba widzów:1105
 
Sędzia pierwszy:Marcin Herbik
Komisarz:Krzysztof Ratajczak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HWS RCS w Lubinie
Adres:ul. Odrodzenia 28B 59-300
Miasto:Lubin
Liczba miejsc siedzących w hali:3714
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2823:250:1
200:3831:330:2
300:2725:231:2
400:2525:232:2
500:1711:152:3
Łącznie02:15115:1192:3
 

Cuprum Lubin

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Łukasz Kaczmarek 421213327230,4011000,0059272440,6871,40
3Keith Pupart 52321111110,2528310310,712113942,8610,25
5Adam Michalski 00000,0000000,0000000,0000,00
6Milos Terzić *3210000,00802112,50501240,0000,00
7Maciej Gorzkiewicz *****00000,0000000,0000000,0000,00
8Adrian Patucha *****07030,0000000,0000000,0000,00
9Robert Taht 265651916260,4025110312,0031111754,8400,00
10Dawid Gunia 3128000,0000000,0040200,0021,00
11Filip Biegun 00000,0000000,0000000,0000,00
12Przemysław Smoliński 61643020,0000000,00600350,0010,33
13Michał Masny 15454218140,2000000,0020000,0010,20
16Piotr Hain 643431416020,0000000,0015001280,0020,40
17Marcin Kryś (L)*****00000,0039013717,9500000,0000,00
18Bartosz Makoś (L)***00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     871166211,201015351413,861434146746,85142,80

Łuczniczka Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Metodi Ananiev 656551916010,003429411,7638151847,3710,20
3Edgardo Goas *00000,0000000,0000000,0000,00
4Wojciech Jurkiewicz 00000,0000000,0000000,0000,00
6Paweł Gryc **442011230,50131617,6922101881,8200,00
7Michał Szalacha 16166713010,0000000,00702457,1430,60
9Bartosz Filipiak 5451311040,0000000,0028241139,2920,67
10Adam Kowalski (L)*****00000,001814422,2200000,0000,00
12Yevgenii Gorchaniuk 323222022330,602929310,3430231343,3340,80
13Piotr Sieńko ***04000,0000000,0010000,0000,00
14Krzysztof Bieńkowski 21211022030,0010100,0000000,0000,00
17Mateusz Sacharewicz 434331119020,0000000,001410750,0040,80
19Patryk Akala 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     901185171,00956291212,631407147150,71142,80

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij