Mecze

PGE Skra Bełchatów vs Indykpol AZS Olsztyn


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:20
Numer meczu:155
MVP:Srećko Lisinac
Liczba widzów:2044
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala "Energia"
Adres:ul. Dąbrowskiego 11
Miasto:Bełchatów
Liczba miejsc siedzących w hali:2700
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2318:250:1
200:2823:250:2
300:2625:221:2
400:2025:142:2
500:2018:163:2
Łącznie01:57109:1023:2
 

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Srećko Lisinac 222222518130,20300266,6726112180,7730,60
2Mariusz Wlazły 333332015180,2000000,0042261740,4820,40
3Wiktor Nowak 00000,0000000,0000000,0000,00
5Marcin Janusz 66666221100,2000000,0000000,0010,20
6Karol Kłos 555551819120,20302133,3318101372,2240,80
7Bartosz Bednorz 4413010,0070200,0072100,0010,50
8Milan Katić 00000,0000000,0000000,0000,00
9Patryk Czarnowski *00000,0000000,0000000,0000,00
11Milad Ebadipour 114441715160,201711529,4131101548,3910,20
13Szymon Romać 00000,0000000,0000000,0000,00
14Aleksandar Nedeljković **01000,0000000,0000000,0000,00
16Kacper Piechocki (L)*****00000,00533132037,7400000,0000,00
17Nikolay Penchev **111717250,40812225,001123327,2720,40
18Robert Milczarek (L)00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     901097251,40915203032,971359116951,11142,80

Indykpol AZS Olsztyn

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Mateusz Kańczok ****01010,0000000,0000000,0000,00
2Jan Hadrava 326232016110,2010000,0032241650,0030,60
3Michał Żurek (L)*****00000,002215731,8200000,0000,00
4Daniel Pliński 542451115100,2030100,00900888,8920,40
5Miłosz Zniszczoł **03010,0000000,0000000,0000,00
6Robbert Andringa 43134515010,002526624,002004420,0010,20
7Jakub Kochanowski 215121120250,4010000,001631637,5030,60
8Kamil Leliwa 00000,0000000,0000000,0000,00
10Łukasz Makowski **00000,0000000,0000000,0000,00
11Blake Scheerhoorn ***11000,0000000,00410125,0000,00
12Paweł Woicki 65356213110,2031200,00200150,0000,00
13Adrian Buchowski ***34010,00501240,00400250,0010,33
14Tomas Rousseaux 164611214000,002431028,3332251134,3810,20
17Jakub Zabłocki (L)00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     651025111,00847251720,241198144941,18112,20

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij