Mecze

BBTS Bielsko-Biała vs Indykpol AZS Olsztyn


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:6
Numer meczu:42
MVP:Aleksander Śliwka
Liczba widzów:500
 
Sędzia pierwszy:Piotr Dudek
Sędzia drugi:Paweł Burkiewicz
Komisarz:Bartłomiej Soroka
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Pod Dębowcem
Adres:ul. Karbowa 26 Bielsko-Biała 43-300
Miasto:Bielsko-Biała
Liczba miejsc siedzących w hali:3009
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2322:250:1
200:2623:250:2
300:2416:250:3
Łącznie01:1361:750:3
 

BBTS Bielsko-Biała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Mariusz Gaca 23237000,0010000,00300266,6710,33
2Bartłomiej Grzechnik *01010,0000000,0011000,0000,00
3Dmitry Storozhylov 616310010,0000000,00400375,0000,00
4Wojciech Siek 56579010,001001100,001010660,0010,33
5Krzysztof Modzelewski 00000,0000000,0000000,0000,00
6Paweł Gryc *43108110,3300000,001924947,3700,00
7Przemysław Czauderna (L)***00000,0000000,0000000,0000,00
8Bartosz Janeczek 323010,0000000,00702114,2911,00
9Krzysztof Bieńkowski **00000,0000000,0000000,0000,00
10Łukasz Koziura (L)***00000,001313215,3800000,0000,00
11Milos Vemić 454712030,002525624,001701635,2910,33
14Adam Bartos 121710110,331212433,331831633,3300,00
19Bartłomiej Lipiński **11000,0000000,00301133,3300,00
20Kamil Kwasowski *02020,00702228,5710100,0000,00
Łącznie     40632110,67594121525,42837103440,9641,33

Indykpol AZS Olsztyn

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Jan Hadrava 2321113150,3300000,001912736,8431,00
3Michał Żurek (L)***00000,00141217,1400000,0000,00
4Daniel Pliński 4541013100,3300000,00800787,5020,67
5Miłosz Zniszczoł *01000,0000000,0000000,0000,00
7Jakub Kochanowski 121614120,3300000,00911444,4410,33
8Hidde Boswinkel ***04020,0000000,0020100,0000,00
10Łukasz Makowski **00000,0000000,0000000,0000,00
11Aleksander Śliwka 6161112030,002712933,3323201147,8300,00
12Paweł Woicki 56506000,0000000,0000000,0000,00
13Adrian Buchowski 00000,0000000,0000000,0000,00
14Ezequiel Palacios 00000,0000000,0000000,0000,00
17Jakub Zabłocki (L)00000,0000000,0000000,0000,00
20Wojciech Włodarczyk 3431510120,331101545,4517201058,8241,33
Łącznie     53734141,3352251528,8578643950,00103,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij