Mecze

BBTS Bielsko-Biała vs Indykpol AZS Olsztyn


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:6
Numer meczu:42
MVP:Aleksander Śliwka
Liczba widzów:500
 
Sędzia pierwszy:Piotr Dudek
Sędzia drugi:Paweł Burkiewicz
Komisarz:Bartłomiej Soroka
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Pod Dębowcem
Adres:ul. Karbowa 26 Bielsko-Biała 43-300
Miasto:Bielsko-Biała
Liczba miejsc siedzących w hali:3009
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2322:250:1
200:2623:250:2
300:2416:250:3
Łącznie01:1361:750:3
 

BBTS Bielsko-Biała

 ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
  Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Mariusz Gaca 23237000,0010000,00300266,6710,33
2Bartłomiej Grzechnik *01010,0000000,0011000,0000,00
3Dmitry Storozhylov 616310010,0000000,00400375,0000,00
4Wojciech Siek 56579010,001001100,001010660,0010,33
5Krzysztof Modzelewski 00000,0000000,0000000,0000,00
6Paweł Gryc *43108110,3300000,001924947,3700,00
7Przemysław Czauderna (L)***00000,0000000,0000000,0000,00
8Bartosz Janeczek 323010,0000000,00702114,2911,00
9Krzysztof Bieńkowski **00000,0000000,0000000,0000,00
10Łukasz Koziura (L)***00000,001313215,3800000,0000,00
11Milos Vemić 454712030,002525624,001701635,2910,33
14Adam Bartos 121710110,331212433,331831633,3300,00
19Bartłomiej Lipiński **11000,0000000,00301133,3300,00
20Kamil Kwasowski *02020,00702228,5710100,0000,00
Łącznie40632110,67594121525,42837103440,9641,33

Indykpol AZS Olsztyn

 ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
  Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Jan Hadrava 2321113150,3300000,001912736,8431,00
3Michał Żurek (L)***00000,00141217,1400000,0000,00
4Daniel Pliński 4541013100,3300000,00800787,5020,67
5Miłosz Zniszczoł *01000,0000000,0000000,0000,00
7Jakub Kochanowski 121614120,3300000,00911444,4410,33
8Hidde Boswinkel ***04020,0000000,0020100,0000,00
10Łukasz Makowski **00000,0000000,0000000,0000,00
11Aleksander Śliwka 6161112030,002712933,3323201147,8300,00
12Paweł Woicki 56506000,0000000,0000000,0000,00
13Adrian Buchowski 00000,0000000,0000000,0000,00
14Ezequiel Palacios 00000,0000000,0000000,0000,00
17Jakub Zabłocki (L)00000,0000000,0000000,0000,00
20Wojciech Włodarczyk 3431510120,331101545,4517201058,8241,33
Łącznie53734141,3352251528,8578643950,00103,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij