Mecze

Łuczniczka Bydgoszcz vs PGE Skra Bełchatów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:7
Numer meczu:44
MVP:Mariusz Wlazły
Liczba widzów:5312
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HSW Łuczniczka
Adres:ul. Toruńska 59
Miasto:Bydgoszcz
Liczba miejsc siedzących w hali:6878
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3726:280:1
200:3121:250:2
300:3722:250:3
Łącznie01:4569:780:3
 

Łuczniczka Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Jan Nowakowski 343613311,001001100,00300266,6710,33
2Kevin Klinkenberg 232714000,002326313,041604637,5010,33
4Wojciech Jurkiewicz 61677000,0000000,001201541,6720,67
5Wojciech Ferens 00000,0000000,0000000,0000,00
6Jakub Jarosz 00000,0000000,0000000,0000,00
7Murilo Radke 121012060,0000000,0020000,0000,00
10Dawid Murek *579130,50803112,501100545,4510,50
11Michał Ruciak 5614000,00510120,00720114,2900,00
13Grzegorz Kosok 00000,0000000,0000000,0000,00
16Bartosz Krzysiek 454159040,0000000,0038441436,8410,33
17Nikodem Wolański **03000,0000000,0000000,0000,00
18Tomasz Bonisławski ***00000,00243814,1700000,0000,00
Łącznie     43714141,3361617711,4889693337,0862,00

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Mariusz Wlazły 6561714351,0000000,0022121463,6400,00
4Mariusz Marcyniak *01010,0000000,0000000,0000,00
6Karol Kłos 212814110,3300000,001011660,0010,33
7Facundo Conte 4341313130,33131717,692421937,5031,00
8Andrzej Wrona 545914120,3300000,001201650,0020,67
9Marcin Janusz *00000,0000000,0000000,0000,00
10Nicolas Uriarte 323212010,0000000,00200150,0010,33
11Mihajlo Stanković 00000,0000000,0000000,0000,00
13Michał Winiarski 16148020,003129825,81701228,5720,67
14Marcel Gromadowski **20000,0000000,00300266,6700,00
16Kacper Piechocki *00000,0030100,0000000,0000,00
17Robert Milczarek ***00000,00101400,0000000,0000,00
18Nicolas Marechal 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     55766152,0057421915,7980464050,0093,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij