Mecze

Asseco Resovia Rzeszów vs LOTOS Trefl Gdańsk


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:Z-3
MVP:Dawid Konarski
Liczba widzów:4300
 
Sędzia pierwszy:Paweł Burkiewicz
Sędzia drugi:Tomasz Flis
Komisarz:Andrzej Skorupa
Kwalifikator:Krzysztof Szmydyński
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:RCSW Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2719:250:1
200:2925:191:1
300:4027:252:1
400:3125:183:1
Łącznie02:0796:873:1
 

Asseco Resovia Rzeszów

 ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
  Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Paul Michael Lotman *00000,0000000,0000000,0000,00
4Piotr Nowakowski 4125913030,0010000,001100763,6420,50
5Lukas Tichacek **3617020,0000000,0000000,0010,25
6Dawid Konarski **631316120,2500000,0019111263,1600,00
8Marko Ivovic *14811140,331722211,761200758,3300,00
10Jochen Schoeps 2568000,0000000,001402535,7110,50
11Fabian Drzyzga 5205020,0000000,0000000,0000,00
12Łukasz Perłowski **06020,0000000,0000000,0000,00
14Rafał Buszek 3627010,001013550,00711114,2910,50
16Krzysztof Ignaczak ****00000,001803527,7800000,0000,00
17Nikolay Penchev 63411813140,251932526,3231151651,6110,25
18Dawid Dryja 145259010,0010000,005005100,0000,00
Łącznie62953210,75666101725,7699395353,5461,50

LOTOS Trefl Gdańsk

 ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
  Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Wojciech Grzyb 6154517260,5010100,00500240,0010,25
3Piotr Gacek ****00000,0021010523,8100000,0000,00
4Przemysław Stępień **00000,0000000,0000000,0000,00
5Marco Falaschi 1265214030,0010100,001001100,0010,25
7Damian Schulz **00000,0000000,0000000,0000,00
9Sebastian Schwarz 56431712230,50192700,0023101252,1730,75
10Bartosz Gawryszewski 3421610000,0010100,00710457,1420,50
11Murphy Troy 45321816260,5000000,0035431440,0020,50
12Artur Ratajczak 00000,0000000,0000000,0000,00
13Krzysztof Wierzbowski 00000,0000000,0000000,0000,00
15Mateusz Mika 23161116040,0031113825,8132231134,3800,00
18Mateusz Czunkiewicz ***03000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie59886221,50743331317,57103864442,7292,25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij