Mecze

JASTRZĘBSKI WĘGIEL vs PGE Skra Bełchatów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:Y-2
MVP:Facundo Conte
Liczba widzów:2000
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HWS w Jastrzębiu-Zdroju
Adres:ul. Jana Pawla II 6
Miasto:Jastrzębie Zdrój
Liczba miejsc siedzących w hali:3112
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2821:250:1
200:2620:250:2
300:2820:250:3
Łącznie01:2261:750:3
 

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Michał Łasko 33167020,0000000,002223627,2700,00
2Krzysztof Gierczyński 115911030,001812633,331621850,0010,33
3Jakub Popiwczak *02000,0000000,0000000,0000,00
5Alen Pajenk 553610130,3310100,00710457,1410,33
6Mateusz Malinowski ***21010,0000000,00501240,0000,00
7Michał Masny 664211010,0010100,00300133,3310,33
8Mateusz Kańczok 00000,0000000,0000000,0000,00
9Patryk Czarnowski **12000,0000000,001001100,0000,00
10Grzegorz Kosok 22677000,00201150,00500480,0031,00
11Zbigniew Bartman 442711040,001516213,332211627,2710,33
14Guillaume Quesque *00000,0030200,0000000,0000,00
15Dmytro Filippov ***00000,0000000,0000000,0000,00
18Damian Wojtaszek ***00000,002222836,3600000,0000,00
Łącznie     40621140,33624151727,4281663239,5172,33

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Srećko Lisinac 232117000,0000000,0012111083,3310,33
2Mariusz Wlazły 616714120,3300000,002232627,2700,00
6Karol Kłos 00000,0000000,0000000,0000,00
7Facundo Conte 4541414240,67903333,3320211155,0010,33
8Andrzej Wrona 56547000,003003100,001010440,0000,00
10Nicolas Uriarte 34358010,0000000,00500360,0020,67
12Wojciech Włodarczyk 00000,0000000,0000000,0000,00
13Michał Winiarski 1211117140,33500360,001913842,1120,67
15Aleksa Brdovic ***03000,0000000,0000000,0000,00
16Kacper Piechocki ***00000,00311121341,9400000,0000,00
17Ferdinand Tille 00000,0000000,0000000,0000,00
18Nicolas Marechal ***04010,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     52744121,33481152245,8388874247,7362,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij