Mecze

MKS BANIMEX BĘDZIN vs Cerrad Czarni Radom


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:Ł-1
MVP:Miłosz Hebda
Liczba widzów:1100
 
Sędzia pierwszy:Waldemar Kobienia
Sędzia drugi:Paweł Ignatowicz
Komisarz:Jacek Kilar
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HWS Sosnowiec
Adres:ul. Żeromskiego 9
Miasto:Sosnowiec
Liczba miejsc siedzących w hali:1400
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2926:241:0
200:2425:192:0
300:3023:252:1
400:2620:252:2
500:1515:113:2
Łącznie02:04109:1043:2
 

MKS BANIMEX BĘDZIN

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Tomasz Kowalski ****01010,0000000,0010100,0000,00
2Miłosz Hebda 333332216150,2000000,0042741842,8630,60
3Mikołaj Sarnecki *24010,0000000,00400250,0000,00
4Maciej Pawliński 444441620360,602636830,7720111050,0030,60
7Mariusz Gaca 22222917030,0000000,001100872,7310,20
8Jakub Oczko 66666213000,0000000,00300266,6700,00
9Sebastian Warda 555551212000,0000000,0015021066,6720,40
10Adrian Hunek 00000,0000000,0000000,0000,00
13Michał Żuk 111111923250,4031361032,2630331653,3310,20
14Grzegorz Wójtowicz ****04020,0000000,0000000,0000,00
16Marcin Mierzejewski *00000,00200150,0000000,0000,00
18Robert Milczarek *****00000,0028041139,2900000,0000,00
Łącznie     821106231,20876163034,4812611116652,38102,00

Cerrad Czarni Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartłomiej Bołądź **444179130,2011000,0025251456,0020,40
2Michał Ostrowski *3355010,0000000,00500360,0020,67
3Igor Grobelny 00000,0000000,0000000,0000,00
4Daniel Pliński 666661117120,2020100,00700685,7140,80
5Bartłomiej Grzechnik 33359020,0000000,00510480,0010,33
6Wojciech Żaliński 222221424340,6041315819,5122231045,4510,20
7Jakub Wachnik *01010,0000000,0000000,0000,00
8Dirk Westphal 555551116100,202629623,0824011041,6700,00
9Adam Kowalski *****00000,0016011212,5000000,0000,00
10Lukas Kampa 1115020,0000000,0000000,0010,50
13Michał Kędzierski *11109020,0010100,0000000,0000,00
15Mikko Oivanen 4469000,0000000,001721635,2900,00
Łącznie     701046171,20876371618,391057105350,48112,20

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij