Mecze

Effector Kielce vs AZS Częstochowa


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:R-2
MVP:Grzegorz Pająk
Liczba widzów:500
 
Sędzia pierwszy:Zbigniew Wolski
Sędzia drugi:Jarosław Makowski
Komisarz:Jerzy Kajzer
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Legionów
Adres:ul. Drogosza 2
Miasto:Kielce
Liczba miejsc siedzących w hali:4200
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2725:171:0
200:2725:192:0
300:2425:113:0
Łącznie01:1875:473:0
 

Effector Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Sławomir Jungiewicz 65687020,0000000,002002735,0010,33
2Bartosz Sufa *10000,0000000,001001100,0000,00
4Bartosz Kaczmarek ***00000,002015840,0000000,0000,00
6Jędrzej Maćkowiak 212510110,3310100,00300133,3331,00
7Marcin Janusz *11000,0000000,0000000,0011,00
8Adrian Staszewski 16188010,001200650,001311861,5400,00
10Humberto Machacon 00000,0000000,0000000,0000,00
11Andreas Takvam 533010,0000000,00500240,0011,00
14Grzegorz Pająk 323614311,0010100,00301266,6710,33
15Mateusz Bieniek 5486000,0000000,001000880,0000,00
16Rozalin Penchev 4341221120,33701342,8621211152,3800,00
17Bartosz Krzysiek *13000,0000000,00200150,0000,00
Łącznie     5373581,6741181741,4678354152,5672,33

AZS Częstochowa

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
3Miguel Angel De Amo 6504000,0000000,0020000,0000,00
4Damian Zygmunt 00000,0000000,0000000,0000,00
5Patryk Napiórkowski 362010,0010000,001321646,1500,00
6Rafał Szymura 434410000,002025420,002143314,2910,33
7Michał Kaczyński **43010,0000000,00711457,1400,00
8Bartosz Janeczek 3295110,5000000,001611850,0000,00
9Jakub Macyra 54517010,0000000,00520120,0000,00
10Guillaume Samica 1656030,001725423,53910444,4410,50
11Mateusz Przybyła 21247010,0000000,00720228,5720,67
13Konrad Buczek **602000,0000000,0000000,0000,00
15Maksim Khilko 123000,00814112,50301133,3311,00
17Adrian Stańczak ***00000,001904842,1100000,0000,00
Łącznie     3549180,33655181726,15831372934,9451,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij