Mecze

LOTOS Trefl Gdańsk vs Transfer Bydgoszcz


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:C-2
MVP:Marco Falaschi
Liczba widzów:3600
 
Sędzia pierwszy:Wojciech Maroszek
Sędzia drugi:Marek Lagierski
Komisarz:Józef Sałek
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Ergo Arena
Adres:Plac Dwóch Miast 1
Miasto:Sopot
Liczba miejsc siedzących w hali:11200
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3225:221:0
200:2920:251:1
300:3025:182:1
400:3025:163:1
Łącznie02:0195:813:1
 

LOTOS Trefl Gdańsk

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Wojciech Grzyb 3265817150,2500000,001000660,0010,25
3Piotr Gacek ****00000,001014330,0000000,0000,00
4Przemysław Stępień 00000,0000000,0000000,0000,00
5Marco Falaschi 4316515100,251001100,00301266,6720,50
7Damian Schulz 00000,0000000,0000000,0000,00
9Sebastian Schwarz 21541216010,0038231128,9519011052,6320,50
10Bartosz Gawryszewski 65321112010,0000000,001210758,3341,00
11Murphy Troy 16432212220,5000000,0035451851,4320,50
12Artur Ratajczak 00000,0000000,0000000,0000,00
13Krzysztof Wierzbowski 00000,0000000,0000000,0000,00
15Mateusz Mika 54211717210,5023111252,1736231541,6700,00
18Mateusz Czunkiewicz ***15100,3300000,0000000,0000,00
Łącznie     76947101,7572482737,501157105850,43112,75

Transfer Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Jan Nowakowski *00000,0000000,0000000,0000,00
2Steven Marshall ***11000,0040200,00401125,0000,00
4Wojciech Jurkiewicz 222*314100,2500000,00500240,0000,00
5Justin Duff 55541412000,0000000,0018011266,6720,50
6Jakub Jarosz 66651511040,0000000,0028211450,0010,25
7Marcin Waliński 1*638010,002018420,001011110,0020,67
8Konstantin Cupkovic 44431914220,501414535,7135161645,7110,25
10Dawid Murek 11*24010,001405642,86421125,0010,33
12Paweł Woicki 3332315120,2500000,0021000,0020,50
14Dawid Gunia **133000,0000000,00400250,0010,33
16Andrew John Nally *****00000,00325101031,2500000,0000,00
17Nikodem Wolański ***00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     63824101,00847292529,761107114944,55102,50

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij