Mecze

PGE Skra Bełchatów vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:B-2
MVP:Mariusz Wlazły
Liczba widzów:2700
 
Sędzia pierwszy:Piotr Skowroński
Sędzia drugi:Maciej Maciejewski
Komisarz:Grzegorz Szewczyk
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala "Energia"
Adres:ul. Dąbrowskiego 11
Miasto:Bełchatów
Liczba miejsc siedzących w hali:2700
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3025:181:0
200:3025:202:0
300:3927:253:0
Łącznie01:3977:633:0
 

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Srećko Lisinac **26110,5000000,0021000,0010,50
2Mariusz Wlazły 232813120,3300000,001730635,2910,33
6Karol Kłos 454710000,0010100,00600583,3320,67
7Facundo Conte 6161515441,331834422,2219201052,6310,33
8Andrzej Wrona 12185000,0000000,00711571,4331,00
9Maciej Muzaj 00000,0000000,0000000,0000,00
10Nicolas Uriarte 565212110,3300000,00300133,3300,00
12Wojciech Włodarczyk *00000,0000000,0000000,0000,00
15Aleksa Brdovic *00000,0000000,0000000,0000,00
16Kacper Piechocki **00000,00511240,0000000,0000,00
17Ferdinand Tille ***00000,001615318,7500000,0000,00
18Nicolas Marechal 3431114110,331115218,181413964,2910,33
Łącznie     5375892,67516161121,5768843652,9493,00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Paweł Zatorski ***00000,001813633,3300000,0000,00
2Nimir Abdel-Aziz **643010,0000000,00400375,0010,33
3Dominik Witczak 4331214240,6700000,002533936,0010,33
4Krzysztof Rejno *00000,0000000,0000000,0000,00
5Paweł Zagumny 1616000,0000000,001001100,0000,00
6Krzysztof Zapłacki *01000,0031000,0010000,0000,00
7Lucas Loh 2*477010,001635425,001620743,7500,00
8Jurij Gladyr 322512230,6700000,00601233,3310,33
9Łukasz Wiśniewski 812220,6710000,00701571,4310,33
11Dick Kooy 5443000,00932111,111002440,0000,00
14Kan van Dijk 00000,0000000,0000000,0000,00
16Michał Ruciak *1147030,001905526,32922444,4400,00
Łącznie     45656142,00668151624,2479793544,3041,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij