Mecze

Cerrad Czarni Radom vs MKS BANIMEX BĘDZIN


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:2
Numer meczu:8
MVP:Dirk Westphal
Liczba widzów:1300
 
Sędzia pierwszy:Piotr Skowroński
Komisarz:Henryk Kośla
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala MOSiR
Adres:ul. Narutowicza 9
Miasto:Radom
Liczba miejsc siedzących w hali:1600
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2925:221:0
200:2625:172:0
300:2825:223:0
Łącznie01:2375:613:0
 

Cerrad Czarni Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartłomiej Bołądź 545917230,6700000,001622531,2520,67
3Igor Grobelny *00000,0010000,0000000,0000,00
4Daniel Pliński 16178010,0000000,00801562,5020,67
5Bartłomiej Grzechnik 43446010,0000000,00612350,0010,33
6Wojciech Żaliński 323811020,002254627,271401857,1400,00
7Jakub Wachnik *11000,0020100,00201150,0000,00
8Dirk Westphal 65699020,001404321,431711847,0610,33
9Adam Kowalski ***00000,00502120,0000000,0000,00
10Lukas Kampa 212515130,3300000,003003100,0010,33
12Jacek Ratajczak *12000,0000000,001001100,0000,00
13Michał Kędzierski **14100,5000000,0000000,0000,00
14Kamil Gutkowski 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     45734121,33445111022,7367483450,7572,33

MKS BANIMEX BĘDZIN

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Tomasz Kowalski 666010020,0000000,0000000,0000,00
2Miłosz Hebda 4441211140,333047620,0013021076,9210,33
3Mikołaj Sarnecki 3331311160,3300000,0025231144,0010,33
4Maciej Pawliński 1137010,00940222,22911333,3300,00
7Mariusz Gaca 22259010,0000000,00400125,0041,33
8Jakub Oczko 00000,0000000,0000000,0000,00
9Sebastian Warda *00000,0000000,0000000,0000,00
10Adrian Hunek 55566010,0000000,00821562,5010,33
13Michał Żuk *168130,501112545,454004100,0010,50
14Grzegorz Wójtowicz *01010,0000000,0000000,0000,00
17Tomasz Tomczyk 00000,0000000,0000000,0000,00
18Robert Milczarek ***00000,001113436,3600000,0000,00
Łącznie     45633191,006110121727,8763573453,9782,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij