Mecze

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Cerrad Czarni Radom


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:10
Numer meczu:69
MVP:Dick Kooy
Liczba widzów:2100
 
Sędzia pierwszy:Krzysztof Szmydyński
Sędzia drugi:Zbigniew Wolski
Komisarz:Józef Sałek
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Azoty
Adres:ul. Mostowa 1A
Miasto:Kędzierzyn-Koźle
Liczba miejsc siedzących w hali:3375
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2525:161:0
200:2925:222:0
300:2925:203:0
Łącznie01:2375:583:0
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Paweł Zatorski ***00000,001311861,5400000,0000,00
2Nimir Abdel-Aziz **22010,0000000,001001100,0010,50
3Dominik Witczak *32010,0000000,00700342,8600,00
4Krzysztof Rejno *00000,0000000,0000000,0000,00
5Paweł Zagumny 566110000,0000000,00200150,0000,00
6Krzysztof Zapłacki 00000,0000000,0000000,0000,00
7Lucas Loh 00000,0000000,0000000,0000,00
8Jurij Gladyr 122109130,3300000,00820562,5041,33
11Dick Kooy 3441612020,001936421,0524101458,3320,67
14Kan van Dijk 233812010,0000000,002012735,0010,33
16Michał Ruciak 6111111220,671923315,791210975,0000,00
17Wojciech Kaźmierczak 455415110,3300000,00310133,3320,67
Łącznie     55734111,33516101529,4177624153,25103,33

Cerrad Czarni Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bartłomiej Bołądź 4*43000,0000000,00920444,4400,00
2Michał Ostrowski 00000,0000000,0000000,0000,00
3Igor Grobelny 00000,0000000,0000000,0000,00
4Daniel Pliński 66646000,0000000,00711342,8610,33
5Bartłomiej Grzechnik 3314000,0000000,00210150,0000,00
6Wojciech Żaliński 522811030,002624623,081923842,1100,00
7Jakub Wachnik 2544030,00122218,331402428,5700,00
8Dirk Westphal 523010,00923333,33501120,0011,00
9Adam Kowalski ***00000,00153200,0000000,0000,00
10Lukas Kampa 111110110,3300000,0010000,0000,00
12Jacek Ratajczak *326000,0000000,00300266,6700,00
13Michał Kędzierski ***01000,0000000,0000000,0000,00
14Kamil Gutkowski *00000,0000000,0000000,0000,00
15Mikko Oivanen *441412210,6700000,0022131254,5500,00
Łącznie     4060391,00629111016,13827103542,6820,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij