Mecze

Asseco Resovia Rzeszów vs PGE Skra Bełchatów


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:26
Numer meczu:182
MVP:Fabian Drzyzga
Liczba widzów:4300
 
Sędzia pierwszy:Maciej Twardowski
Sędzia drugi:Paweł Burkiewicz
Komisarz:Andrzej Skorupa
Kwalifikator:Władysław Pałaszewski
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:RCSW Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2923:250:1
200:4637:351:1
300:3425:232:1
400:2725:153:1
Łącznie02:16110:983:1
 

Asseco Resovia Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Paul Michael Lotman *00000,0000000,0000000,0000,00
4Piotr Nowakowski 55551417320,7500000,0013101076,9210,25
5Lukas Tichacek 00000,0000000,0000000,0000,00
6Dawid Konarski 00000,0000000,0000000,0000,00
8Marko Ivovic 44442112130,252459416,6729111965,5210,25
10Jochen Schoeps 33332124441,0000000,0032311753,1200,00
11Fabian Drzyzga 6666316230,5000000,00200150,0000,00
14Rafał Buszek ***00000,0000000,0000000,0000,00
15Russell Holmes **02000,0000000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak ****00000,002914724,1400000,0000,00
17Nikolay Penchev 11111718030,00242628,3329311758,6200,00
18Dawid Dryja 2222618140,25301133,33911444,4410,25
Łącznie     8210711192,75808201417,50114946859,6530,75

PGE Skra Bełchatów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Srećko Lisinac 45*76010,0000000,00700685,7110,33
2Mariusz Wlazły 2323820040,0000000,002211836,3600,00
6Karol Kłos **45610000,0000000,00901666,6700,00
7Facundo Conte 61611512030,003579720,0025201456,0010,25
8Andrzej Wrona 1212913030,0011000,00901777,7820,50
10Nicolas Uriarte 5656218130,2510100,001001100,0000,00
12Wojciech Włodarczyk *10000,0000000,00200150,0000,00
13Michał Winiarski **12010,00603116,67200150,0000,00
15Aleksa Brdovic **00000,0000000,0000000,0000,00
16Kacper Piechocki ***00000,00125100,0000000,0000,00
17Ferdinand Tille ****00000,001844633,3300000,0000,00
18Nicolas Marechal 34341417230,501532320,0025101248,0000,00
Łącznie     63983180,758820201719,32102435654,9041,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij