Mecze

Effector Kielce vs Indykpol AZS Olsztyn


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:25
Numer meczu:174
MVP:Grzegorz Pająk
Liczba widzów:1000
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Legionów
Adres:ul. Drogosza 2
Miasto:Kielce
Liczba miejsc siedzących w hali:4200
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2821:250:1
200:3120:250:2
300:2925:201:2
400:2625:172:2
500:2115:113:2
Łącznie02:15106:983:2
 

Effector Kielce

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Sławomir Jungiewicz **65169000,0000000,0023201565,2210,25
2Bartosz Sufa **00000,0020100,0000000,0000,00
3Mariusz Wacek 00000,0000000,0000000,0000,00
4Bartosz Kaczmarek *****00000,002122838,1000000,0000,00
6Jędrzej Maćkowiak 15121923250,401001100,00901666,6710,20
7Marcin Janusz *01000,0000000,0000000,0000,00
8Adrian Staszewski 61657010,001203433,33910555,5600,00
10Humberto Machacon 6154010,00213514,761311430,7710,50
13Adrian Buchowski 343431818120,2025121248,0025331560,0020,40
14Grzegorz Pająk 23232624250,4000000,00400250,0020,40
15Mateusz Bieniek 424541214330,6010000,001311861,5410,20
17Bartosz Krzysiek 56576020,0011000,002031735,0000,00
Łącznie     781068191,60847132630,951161176253,4581,60

Indykpol AZS Olsztyn

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maciej Dobrowolski 565608000,0000000,0011000,0000,00
2Krzysztof Gulak 00000,0000000,0000000,0000,00
5Jakub Bik 00000,0000000,0000000,0000,00
7Bartosz Bednorz 343441519250,40334101236,3617111058,8230,60
8Miłosz Zniszczoł 45455819120,201001100,001212541,6720,40
9Paweł Adamajtis 232331815130,2000000,0035231748,5700,00
13Piotr Łuka *00000,0000000,0000000,0000,00
14Michał Potera *****00000,001721529,4100000,0000,00
15Juraj Zatko ****623100,2000000,00200150,0000,00
16Piotr Hain 12122718110,2000000,00711457,1420,40
17Frantisek Ogurcak 616111515130,203627925,0030501446,6700,00
18Levi Cabral ***01000,0000000,0041100,0000,00
Łącznie     65987141,40878182731,031081285147,2271,40

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij