Mecze

Asseco Resovia Rzeszów vs LOTOS Trefl Gdańsk


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:24
Numer meczu:166
MVP:Nikolay Penchev
Liczba widzów:4300
 
Sędzia pierwszy:Wojciech Maroszek
Sędzia drugi:Marek Lagierski
Komisarz:Zbigniew Tokarski
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:RCSW Podpromie
Adres:ul. Podpromie 10
Miasto:Rzeszów
Liczba miejsc siedzących w hali:4304
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2625:191:0
200:2825:222:0
300:2719:252:1
400:3326:243:1
Łącznie01:5495:903:1
 

Asseco Resovia Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Paul Michael Lotman **01000,00402250,0011000,0000,00
4Piotr Nowakowski 55651015110,2500000,001000660,0030,75
5Lukas Tichacek **00000,0000000,0000000,0000,00
8Marko Ivovic 44541511130,25257414,0021011466,6700,00
10Jochen Schoeps 33431913130,2500000,0031421754,8410,25
11Fabian Drzyzga 6616013000,0000000,0010000,0000,00
12Łukasz Perłowski **03010,0000000,0000000,0000,00
14Rafał Buszek ***12010,0000000,00200150,0000,00
15Russell Holmes *01010,0000000,0000000,0000,00
16Krzysztof Ignaczak ****00000,002713829,6300000,0000,00
17Nikolay Penchev 11212124421,001602637,5030321756,6700,00
18Dawid Dryja 2232311060,0010000,00720342,8600,00
Łącznie     69947181,75738111723,291031055856,3141,00

LOTOS Trefl Gdańsk

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Wojciech Grzyb 5512716250,5010100,00600466,6710,25
3Piotr Gacek ****00000,002253731,8200000,0000,00
4Przemysław Stępień **01000,0000000,0000000,0000,00
5Marco Falaschi 6623112010,0000000,001001100,0000,00
7Damian Schulz ***00000,0000000,0010100,0000,00
9Sebastian Schwarz 4461414020,00274827,411612425,0000,00
10Bartosz Gawryszewski 22451012020,0000000,001101872,7320,50
11Murphy Troy 33562317240,5000000,0033202163,6400,00
12Artur Ratajczak 00000,0000000,0000000,0000,00
13Krzysztof Wierzbowski 00000,0000000,0000000,0000,00
14Sławomir Stolc 00000,0000000,0000000,0000,00
15Mateusz Mika 11341419340,75264413,851920947,3720,50
Łącznie     59917181,757613161013,1687544754,0251,25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij